saap

Aizsāka luupa 

luupa
saap
26.02.2006 00:38
Ja meenesi ir sapliisusi apakshluupa tieshi pa vidu, un pasmaidot saak asinjot. Ir divas nedeljas dzerti B grupas vitamini, visu laiku smerets balzams lupam, bet luupa nesadzist...
Ko iesakiet dariit?
Varbuut sashuut pie kjirurga?
p.s.Darbs ir sastiits ar karsaam temperaturas mainjaam.
Re: saap
26.02.2006 02:04
Jaa, manam pazinjam bija teiciens "Ot ulibki tresnula guba". Stulba lieta, baigi gruuti aarsteet :(
Garâmejot
Re: saap
26.02.2006 02:19
To luupa Tad vajag A vitamînu (zivju eïïu), tas der arî, kad plaisâ pirkstgali. Kâdi B grupas vitamîni tika dzerti,ja nepalîdzçja?
Re: saap
26.02.2006 10:29
Manuprat B2
luupa
Re: saap
26.02.2006 11:17
Atiekaa pajautaaju vislabaakos B vit., man ieteica tos, kuru paka maksaa 12 Ls. Nopirku divaam nedeljaam, bet nekas nav mainijies.
Vai tad zivju elljaa ir A vitamini? Man likaas, ka D vit.
luupa
Re: saap
26.02.2006 13:16
Varbuut ,,, var kaut ko ieteikt?
Re: saap
26.02.2006 13:34
Es biju pie aarsta ar shitaadu, tikai pliisums izveidojaas virsluupaa. Man tika izraxtiita ziede, kur sastavaa bija kaut kas no kortikosteroiidiem, jo taa lieta arii bija ljoti ievilkusies. 2 dienaas viss sadzija. Peec tam lietoju Oriflame luupu vasku (miniatuura bundzhinja), kas ljoti labi nostraadaaja kaa aizsardziiba, tas man shkjita esam labaaks par balzamiem, jo to vareeja uzklaat sameeraa biezaa kaartaa.
luupa
Re: saap
26.02.2006 13:36
Runcene, kas taa bija par ziedi, kuru Tev izrakstija? Neatceries?
Re: saap
26.02.2006 13:56
Diemzheel nee, buutu uzreiz teikusi, ja atcereetos, tas ir kaadu briisninju atpakalj. Varbuut tomeer liidz dakterim aizstaigaa, man to gjimenes aarste izraxtiija. Ja nav laika -- uzjautaa aptiekaa, pasaki, ka ILGI nedziist.
Re: saap
26.02.2006 13:59
Runcene:

nebij' Bepantçns?
Re: saap
26.02.2006 14:49
Izvandiiju zaalju kasti -- sinaflâns 0,025%, Krievijas razhojums. Peec anotaacijas tas vispaar nav bruuchu preparaats, bet man dereeja. Tachu bepantçns tieshaam varçtu buut labs, un tur nav kortikosteroiidu.
luupa
Re: saap
26.02.2006 15:20
Paldies jums par info! Lieta taada, ka man nav gjim.aarsta, tapec deelj luupas vien negribas iet regjistreties. Pajautaashu aptiekaa par juusu minetaam zaaleem! :)
Re: saap
26.02.2006 15:21
ar bepantçnu, kas domâts saplaisâjuðiem krûtsgaliem pie zîdîðanas ïoti labi ðâdas lûpas arî var sadziedçt. ir izmçìinâts. 2 - dienu jautâjums un ir ok.
luupa
Re: saap
26.02.2006 15:22
Garâmejot
Re: saap
26.02.2006 16:04
To luupa 11:17
Par 12 Ls ??? Tad tie ir mâkslîgie! Ja bûtu dabîgie,sen bûtu lîdzçjis! Alus rauga tabletes maksâ (Latvijas) 130 tabl. pudelîte 1,50 -2 Ls,Amerikas (ar 250 tabl.) 2,74 Ls.
Tieði zivju eïïâ ir visvairâk A vitamîna un ir arî D vitamîns.
Oriflame ziede saucas "Maigâs rûpes",tajâ ir biðu vasks,un var smçrçt arî citur.
Mutes kaktiòu plîsumi - B2 vit. trûkums
Brûces uz lûpâm - B2 vit. trûkums
Plaisâ lûpas,pirkstgali - A vit. trûkums
Ekzçma - Beta karotîna trûkums (arî A vit. trûk.)
Âdas lobîðanâs - PP vit. trûkums
Sausas lûpas - B2, PP vit. trûkums

B2 = kvieðu dîgstu eïïa, alus raugs
A = zivju eïïa, Beta karotîns (smiltsçrkðu eïïa)
PP = kvieðu dîgstu eïïa, alus raugs

Protams,ir arî produkti,kas ðîs lietas satur,bet var vienkârði nopirkt aptiekâ. Var lietot kâdus 2 veidus reizç, ja nav îsti skaidrs,kas îsti âdai vai lûpâm ir no minçtâm vainâm,tikai ne zivju eïïu un smiltsçrkðu eïïu kopâ.
luupa
Re: saap
26.02.2006 16:51
Garamejot:
Par 12 Ls ??? Tad tie ir mâkslîgie! Ja bûtu dabîgie,sen bûtu lîdzçjis!

Vari pamatot savas runas? Ko, tavuprat, nozimee maksligie vitamini? Doma, ka formula atshkjiras? Stulbs laikam Tu esi.
Garâmejot
Re: saap
26.02.2006 20:21
To luupa 16:51
Bet tu tak pats parliecinâjies,ka nepalidz..! :)) Paskaidroðu tâ pavisam, pavisam vienkârði- kâ 1. klasç :
Ja tu izspied no âboliem sulu un savâri ar cukuru, iznâk sîrups, un tu skaidri zini,ka tas ir no ÂBOLIEM-no tiem ,kas izaug kokos.Ja tu nopçrc veikalos tajâs 300 ml pudelçs " Âbolu sîrupu", kâ tu domâ, vai tas ir no âboliem??? Âbolu sula tur nav neviena grama,tur ir âbolu GARÐA un krâsviela âbolu krâsâ. Vai tagad saprati??? Varu pamatot vçl sîkâk- kad gâju vçl vidusskolâ, 1.stâvâ bija íîmijas kabinets,un no tâ katru dienu plûda ârâ pa visu skolu (kâ kuru dienu)-âbolu smarþa,zemeòu smarþa, banânu smarþa,olu smarþa (fui,tâ bija visriebîgâkâ-visi spieda degunus ciet), tad citu dienu bumbieru smarþa utt. Kâ tu domâ- tur ievârîjumus vârîja??? Jûsu skolâ nemâcîja íîmiju?un íîmijas kabinetos eksperimentus skolotâjs nedemonstrçja?
Mâkslîgie vitamîni cilvçka organismâ izmantojas tikai viena daïiòa, un tik labi nepalîdz,tâ varçtu niekoties profilaktiski, bet ja vajag kam konkrçtam,tad vajag organiskos. Precîzâk- iegûstot vitamînus mâkslîgi, tie no organiskas formas pârvçrðas kristâliskâ, kas pçc savas bûtîbas ir neorganiska. To cilvçka organisms neasimilç un tiek pârslogotas aknas un nieres, un izjaucot organismâ nepiecieðamo lîdzsvaru, piem. bieþi rodas sâpes paribes rajonâ, traumç kuòìa- zarnu trakta gïotâdu uc..
,,,
Re: saap
26.02.2006 21:02
Par vitamînu biopieejamîbas pçtîjumiem garâmejot laikam nav macîta... Citâdi BAIGI neloìisks Tavs piemçrs par sîrupu un smarþu.
Re: saap
26.02.2006 21:05
profesors Nakatani tâdus pçtîjumus nav veicis
Garâmejot
Re: saap
26.02.2006 23:28
To ,,,
Tev VIENMÇR un VISS forumâ ir neloìisks, un nezini arî pilnîgi NEKO- jo luupai 13:16 tâ arî vçl neko neesi ieteikusi joprojâm, kaut gan speciâli tev jautâja!

To puce
Arî tu runâ pa tukðo- ar Nakatani te nav nekâda sakara!!!
,,,
Re: Garâmejot
26.02.2006 23:30
Nç, uz ðo brîdi neloìiski ir tikai Tavi izteicieni :-). Un tas nebût nav viss, kas ðai forumâ atrodams.
Garâmejot
Re: saap
27.02.2006 00:03
To ,,,
Þçl skatîties, kâ esi iestigusi tajâ purvâ,ko tev skolâ tikai mâcîja,un tâ arî no tâ ârâ netiec. luupai joprojâm neko nevari ieteikt ar visu lielo mâcîðanos,vienkârði apsmiekls, fui!
,,,
Re: saap
27.02.2006 00:08
Man vismaz mâcîja, atðíirîbâ no daþiem, kuri jaucas elementârâs pamatlietâs.
luupa
Re: saap
27.02.2006 00:23
Garamejot, esmu kjiimijaa daudz gudraaks par Tevi. Un Tavas skolas zinashanas sheit ir nevietaa, jo es jautajumu tomeer uzdevu ar ceribu sanjemt atbildi no zinoshakiem cilvekiem.
Garâmejot
Re: saap
27.02.2006 07:40
To ,,, 00:08

Tev mâcîja,bet neko nav iemâcîjusies... :(((((((((
Garâmejot
Re: saap
27.02.2006 07:55
To luupa 00:23

Vçl jo trakâk- tad kâpçc tu lûpu VESELA MÇNEÐA laikâ vçl neesi sadziedçjis????? Bet tiem, kas palieto minçtâs lietas,daþâs dienâs lûpa kârtîbâ???

Godîgi sakot, kas tad man- rakòâjies vien tâlâk pa savu íîmisko zâïu lâdîti........
Garâmejot
Re: saap
27.02.2006 08:00
To ku! 02:04

No tava teiktâ izriet, ka lûpu tûkstoðreiz grûtâk sadziedçt nekâ dibenu???? :))))))))))))))))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 16?
Ziņa: