brilles

Aizsāka Zane 

Zane
brilles
28.02.2006 08:57
Kurâ veikalâ ir labâk iegâdâties brilles Pasaules optikâ vai Vision Express. Esmu bijusi pie diviem acu ârstiem un abi ir teikuði, lai iet uz Pasaules optiku, man pilnîgi iestâjâs tâds pretstats, ka kârtçjo reizi viòiem ir noslçgts lîgums, par ko saòem savus procentiòus. Varbû jau kïûdos.
Ezitis
Re: brilles
28.02.2006 09:02
Mana pazina nopirka Pasaules optikaa, brilles bija dargas, bet saka spiest tie plastmasini, kas pie deguna, nu i mainija kadas reizes 7, tikuntaa nedereja, i brilles nomainija. Ta ka attieksme superiga, logiski, ka neko piemaksat vinai nevajadzeja.
Re: brilles
28.02.2006 12:08
Es un paaris mani koleegji vajadziibas gadiijumaa ejam uz Pasaules optiku, tuvu stacijai, Raiòa bulv.

Patiik attieksme, esmu diezgan zinjkaariiga un gribu sameeraa ieejoshus paskaidrojumus, kurus tur arii vienmeer esmu sanjeemusi.

Par Vision Express -- kaut kaa neiepatikaas, bet droshi vien subjektiivs veerteejums....
asdf
Re: brilles
28.02.2006 14:01
Vispâr vçl ir Cobergs un Optilukss (ja nejaucu nosaukumus). Ar PO jau viss neierobeþojas. VE kaut kâ neiet pie sirds...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 13?
Ziņa: