Ìimenes ârsts

Aizsāka Kornçlija 

Re: Ìimenes ârsts
01.03.2006 18:36
Runcene, man patîk, kâ tu velc deíîti uz savu pusi:-)))
Re: Ìimenes ârsts
01.03.2006 19:22
es jau domaaju, ka buusi klaat :-)))
Re: Ìimenes ârsts
01.03.2006 19:44
A kâ citâdi- kaut kâ taèu jâizklaidçjas:-)))
Re: Ìimenes ârsts
01.03.2006 20:29
Eu, nu bet tu jau vari ieteikt savu to, eh.... e-mistiku vai veel ko, varbuut jogu, nu kaadam jau tas laikam paliidz.... taisniibu sakot, es zinu ljaudis, kas saka, ka vinjiem ir forshi no taa visa. Tikai nez, vai taa ir mediciina.
Re: Ìimenes ârsts
01.03.2006 22:32
Ir jau vienalga, kâ sauc to, kas palîdz. Man palîdz tieði tas, par ko tiek rakstîts mistikâs un mistçrijâs. Tâpat arî Luîza Heija, Luule Viilma , Karolîna Misa, u.c., kas nav ne medicîna, ne psihoterapija, bet ietver to un vçl daudz ko citu, ko ir ïoti bûtiski zinât, lai saglabâtu sevi veselu un atveseïotu gan íermeni, gan psihi.
Kornçlija
Re: Ìimenes ârsts
02.03.2006 09:28
Esmu izlasîjusi visas L. Vîlmes grâmatas.. jau sen, kâ arî P.Bregu un vçl veselu kaudzi gudrîðu :)) Nesakau, ka viòiem nav taisnîba, kaut kas jau tur ir...
Domâju, ka sen esmu tikusi galâ ar savu VG, tâ man patieðâm likâs, bet tagad tâdi sliktumi ne no tâ ne no ðâ.. :(
Dakteri baigi naski visiem piedçvç VG, tikai no kurienes pçc tam rodas tâs pçkðòâs diagnozes: vçzis 3.- 4. stadijâ u.t.t.
Un pçc tam, lûk, ir pârmetumi, kâpçc âtrâk negâjât pie ârsta-- NAV jau jçgas no tiem ârstiem (nesaku visiem, bet lielâkâ daïa ìim. ârstu).
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 10?
Ziņa: