Nerealitâtes sajûta

Aizsāka unreal 

unreal
Nerealitâtes sajûta
13.03.2004 22:56
Dzîvoju kâ sapnî, murgs kaut kâds...
Cik reâli varçtu palîdzçt psihoterapeits?
Solli
Re: Nerealitâtes sajûta
13.03.2004 23:47
Vai varbuut narkologs...... atkariigs no ceelonjiem.
Matador
Re: Nerealitâtes sajûta
14.03.2004 00:20
Liekas, kamer jums vel saglabas kritiska attieksme par to, kas ar jums notiek, tik mer vel stavoklis nav aizgajis talu.
Obligati butu jaaizeit pie psihoterapeita vai psihiatra. Tie tiesam medz palidzet.
nu,
Re: Nerealitâtes sajûta
15.03.2004 15:33
dziive kaa datorspeele? njaa, pazistama sajuuta :( bet Tu pats/i neesi mainiijies? man vismaz to aizraada. apzinos, ka jaaiet pie aarsta, bet...
Re: Nerealitâtes sajûta
15.03.2004 22:22
Garantijas nav, bet mçìinât noteikti vajag. :)

Psihoterapeitu vari atrast
www.psihoterapija.lv
unreal
Re: Nerealitâtes sajûta
15.03.2004 22:34
Jâ, kad tas uznâk es arî izmainos, acis paliek "crazy", ir grûtîbas fokusçties, apjukums. Parasti nav tik traki, bet dzîves izjûta nav tik laba kâ pirms pâris gadiem. Cilvçki to ievçro, bet reti kad ko saka. Vispâr man tas sâkâs kamçr vçl smçíçju, tad es atmetu un jau vairâk kâ gadu nesmçíçju, varçtu bût arî no tâ. Un domâju ka arî no dzîvesveida, pârliekas aizrauðanâs ar datoru - tas pilnîgi noteikti ir faktors, kas to ietekmç.
Nu nezinu gan, vai dators ir tas, kas to ietekme. Man nerealitates sajuta ir pazistama jau pasen un tad, kad tas sakas, es par datoru neko nejedzu. Vienkarsi sajuk - kas ir manas domas un kas notiek reali. Murgs ne dzive. Un tad vel atmina klibo vai ari es nedzirdu, ko man saka, vai ari dzirdu ko pilnigi citu. Eju pa ielu, bet sajuta tada, ka viss ka pa miglu. Knapi kajas turos.

Re: Nerealitâtes sajûta
20.03.2004 18:47
Sis nerealitates celoni var but daudzi, bet seit izklastisu divus. Pirmais ir atkaribas vielu lietosanas rezultats. Ja cilveks ilgstosi un pastavigi lieto jebkadu atkaribu izraisoso vielu, piem., smeke, lieto alkoholu, smeke zaliti utt., tad notiek izmainas asinspiegade galvas smadzenem un tadel rodas dazads problemas ar realitates sajutu. Otra lieta ir - parmeriga datoru lietosana. Ja dators tiek lietots vairak ka optimali noteiktas 4 h, tad rezultata tiek parpuletas acis, acu nervi utt. un lidz ar to tiek parpuletas smadzenes un tadel aridzan izraisities var sis nerealas dzives sajutas. Ja datoru lieto vairak ka 10 vai 15 h diennakti un ta dienu no dienas, tad gandriz skaidri zinams, ka sis nerealitates sajuta ir no datora izraisitas acu un smadzenu parpules. Protams, cik cilveku, tik dazadu diagnozu var but un simptomu, tacu kamer ir si kritiska attieksme pret savam organisma parmainam, ludzu, silti iesaku griezties pie psihoterapeita vai psihiatra, jo sie dakteri ir viskompetentakie sados jautajumos.
aurelia
Re: Nerealitâtes sajûta
20.03.2004 19:13
arii mana ir shaada pati sajuuta:( man taa paraadiijaas, kad saaku slimot ar depresiju. 'arsteejos ar medikamentiem, bet diemzheel psihoterapeitam tajaa laikaa naudas nepietika. sajuuta ir diivaina, it kaa peldi, nevi ej... arii reizeem aizmirstu kaut kaadas lietinjas, bet taas ir nebuutiskas...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 1?
Ziņa: