HEMOROIDI-PALIIGAA

Aizsāka Seta 

Seta
HEMOROIDI-PALIIGAA
02.03.2006 19:38
Sveiki! Liekas seedos darbs un negluzi veseliigas maltiites, ir atstaajusas sekas t.i. aizcieteejumi un taa taalak liekas, ka ir novedusi pie hemoroidiem. Vismaz man taa liekas, jo ir briiziem dedzinosa sajuuta ap dupsi, diskomforts un milimetriigi asins punktini uz papira peec veedera izejas. Taa kaa probleema ir loti delikaata diez vai sanemsos aiziet pie aarsta. LUUDZU LUUDZU paliidziet ar personiigo pieredzi sinii jautaajumaa (ko lietojaat, zaales, sveciites utt., un kaa vispaar sadziivojaat ar so probleemu). Ieprieks pateicos.
Re: HEMOROIDI-PALIIGAA
02.03.2006 20:34
Nu ðî tçma te ir cilâta ntâs reizes.Tâ kâ pameklç.Îsumâ:Nekâdi aizcietçjumi-no rîta gl. ûdens,tâ 30 min pirms katras çdienreizes-min.2 litri dienâ.A ptiekâ svecîtes Anuzola uc.-pret sâpçm,iesmçrçðanai (cik nu vari aizsniegt):sintomicîna,befantçna ziedes-tâs dziedç.Masâþai vari sajaukt ziedi pati:eïïa+medus(vçlams griíu)-darbs regulârs.Pie reizes aptiekâ vari nopirkt peru pienu-uzlabo visu,nu protams:pavingro.Lai veicas!
wsa
Re: HEMOROIDI-PALIIGAA
03.03.2006 07:40
Vai tieðâm labâk neiziet pie doka un aprunâties (ja nu tas ir kas cits?), nekâ uzticçties anonîmajiem "dakterîðiem" pa vadiem
Re: HEMOROIDI-PALIIGAA
03.03.2006 09:30
te tieshaam par sho teemu daudz raxtiits, bet viena lieta, ko varbuut vareetu veelreiz uzsveert, lai visa gremoshanas sisteema labaak darbots -- shkjiedrvielas un dzer, dzert, dzert -- uudeni, teejas (augu, dazhaadas).



Ziòojums rediìçts (03-03-2006 09:34)

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
!
Re: HEMOROIDI-PALIIGAA
03.03.2006 11:05
Tâ ir, kad savlaicîgi klizmu neiztaisa, bet nu nâksies pirms katras kakâðanas eïïas klizmu laist iekðâ, citâdi vispâr nekas neizies laukâ aiz sâpçm!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 20?
Ziņa: