Asiòoðana grûtniecîbas laikâ

Aizsāka _Laura_ 

Mani uztrauc kâda lieta un paies vçl vairâkas dienas, kamçr tikðu pie savas dakteres.
Esmu grûtniecîbas 4.-5.nedçïâ. Jau vairâkas nedçïas ir pavisam nelieli izdalîjumi ar tumðâm asinîm. It kâ ðis laiks varçtu bût parasti mçneðreiþu periods.
Tomçr - cik ilgi, cik dienas ðâdi izdalîjumi bûtu uzskatâmi par normu?
Esmu dzirdçjusi, ka asiòaini izdalîjumi grûtniecîbas laikâ var brîdinât par spontâna aborta iespçjamîbu.
Kâdi vçl bûtu tie simptomi, kâ dçï bûtu jâsatraucas un steidzami jâvçrðas pie ârsta?
Piebildîðu, ka pçdçjâs dienâs slikti guïu, bieþi sajûta, ka bûtu augsta temperatûra (vakar vakarâ arî bija 37,3, ðorît 36,8), arî liels nogurums un vâjuma sajûta, nepârtraukta slâpju sajûta.

Lilina
Re: Asiòoðana grûtniecîbas laikâ
03.03.2006 09:54
Domaaju, ka pie aarsta ir jaaiet nekaveejoties... jau bij jaaiet tad, kad tas saakaas, jo TAS NAV NORMAALI!!! UN - pastaasti, kaa var netikt pie aarsta?????????
Besii shitaas muïïas, kas raksta-"ai, man tur taa un taa, bet pie aarsta pieraksts tikai peec nedeeljas". Bljin, piezvani un ej uzreiz!
Ja nezini visu situâciju, neapsaukâ! Ir lietas, kuras nevar nokârtot pâris dienu laikâ!

PS no calis.lv
Kad embrijs bûs apmçram 3 nedçïas vecs un tam bûs saikne ar
Jûsu organismu, tad jau vissdrîzâk par tâ esamîbu Jûs zinâsiet.
Lielâkas problçmas var radît zâïu lietoðana, tâpçc par katru
konkrçtu medikamentu lietoðanu bûs jâpasaka savam ârstam. Turpmâk
jâlieto zâles tikai ar ârsta atïauju. Runajot par pretapaugïoðanas
tabletçm, tad instrukcijâ ir rakstîts, ka uzzinot par grûtniecîbu,
tâs momentâ jâbeidz lietot. Kad embrijs implantçjâs dzemdes gïotâdâ,
ir iespçjami nelieli asiòaini izdalîjumi. Òemiet vçrâ, ka tie ir
ïoti nelieli, var teikt, ka izdalîjumi nedaudz iekrâsojuðies ar
asinîm. Tas ir normâli. Daþreiz pirmajos divos grûtniecîbas mçneðos
ir pat mçneðreizes, kuras ir nedaudz trûcîgâkas, nekâ vienmçr. Tas
arî ir normas robeþâs, bet obligâti jâinformç ârstu par ðâdu asiòoðanu.
Vispâr asiòoðana grûtniecîbas laikâ ir bîstama parâdîba - ir iespçjams,
ka notiks spontânais aborts, tâdçï nekavçjoties jâdodas pie ârsta.
Lilina
Re: Asiòoðana grûtniecîbas laikâ
03.03.2006 10:46
Nu jaa, bet izlasi peedeejo teikumu!!! un ceturto vaardu no beigaam! aarstam vismaz vajaga zvaniit un jautaat, nevis seedeet forumaa.
Tu jautaaji - "Kâdi vçl bûtu tie simptomi, kâ dçï bûtu jâsatraucas un steidzami jâvçrðas pie ârsta?"
Un principaa arii pati atbildeeji veelaak: "Vispâr asiòoðana grûtniecîbas laikâ ir bîstama parâdîba - ir iespçjams,
ka notiks spontânais aborts, tâdçï nekavçjoties jâdodas pie ârsta."

Luuk taa!
Par muïïu Tevi nosaucu, jo citreiz sanaak dusmas par to, ka cilveeki tik neveeriigi izturas pret savu veseliibu, aizbildinoties ar to, ka piemeeram, pie aarsta tiek tikai peec 2 dienaam.
Re:
03.03.2006 11:08
Bet man nâk dusmas uz tâdiem, kâ Tu. Ðaubos, vai pati esi ârsts un îpaði - ginekologs. Un jo îpaði, ja nezini visu situâciju, Tev nav nekâdu tiesîbu kâdu te apsaukât, miss Pareizâ!
Ja grûtniecîba ir tikko noteikta, ne vienmçr ir iespçja tajâ paðâ dienâ aizskriet pie ârsta vai viòu sazvanît! Laikam ðis forums ir tâdçï, lai jautâtu, ja kas jautâjums, un saòemt profesionâlu atbildi, nevis stulbus uzbraucienus!
Es gan nesapratu kâds grûtniecîbas noteikðanas laikam sakars ar spçju piezvanît. Hormoni trako?
Un interesanti, ko pa telefonu var pateikt?! M? Lai nâk pirmdien uz apskati?
Es ceru, ka jums nepiecieðamîbas gadîjumâ arî dos tik pat vçrtîgus padomus!
Histçriíe. Forumâ kad Tev dos daudz saturîgâku un profesionâlâku atbildi. Nav tâdu situâciju, kad nevar steidzami tikt pie ârsta. Ja ir vçlçðanâs, protams.
Laura
Bet, kâpçc tu to nevaicâ câlî? Ja, pati esi izkopçjusi tekstu tieði no ðî ineta saita. Neviens tev virsû nebrauc, bet padomâ pati ko tu raksti. Vainu, tu esi vçl ïoti jauna, vai nu pâròemta ar grûtniecîbas pazîmju meklçðanu , lai dabûtu publiksku apliecinâjumu, vai tu esi stâvoklî, taupi sevi, neâksties, utt.
Ja, arî tu esi stâvoklî, tad apðaubu to, ka tu vçlies ðo bçrniòu saglabât. NAV OBJEKTÎVA IEMESLA , LAI NETIKTU PIE ÂRSTA. Vienîgi, ja tu esi ieslçtga bez atslçgâm izolçtâ telpâ, vai arî kâ cîtâdi tev ir atòemtas spçja pârvietoties.
Tam visam ko tu raksti ir kaut kâds pamatîgs zemteksts, tâpçc vajag runât tieði, ko tu vçlies, nevis runât caur puíçm, un prasît sakarîgu atbildi.
Cik var noprast, tad câli arî tu esi krustu ðíçrsu izðivçrçjusi, tâ kâ nemaz tik naiva nçesi.
Sirupe
Re: Asiòoðana grûtniecîbas laikâ
03.03.2006 11:59
Klau, ja negribi spontano abortu fiksi pie arsta. Es ar gaidiju rindu pie sava ginekologa, sada situacija, un viss beidzas Gailezera tirisana. Tu ko stulba, fiksi sauc atros un uz slimnicu.
Lilina
Re: Asiòoðana grûtniecîbas laikâ
03.03.2006 12:02
nu, luuk- arii citiem likaas, ka Tu neesi riktiiga :D Varbuut veelreiz padomaa!
Re: Asiòoðana grûtniecîbas laikâ
03.03.2006 12:23
Laura,

Te nav nekaada aatraa paliidziiba, parasts forums, kur tusee taadi, kas pashi grib, medikji un arii ljoti daudz nemedikju. Un medikjiem sheit nav nekaadas dezhuurstundas.

Tie simptomi var un arii var nebuut biistami. Pilniigi iespeejamas abas versijas. Pat, ja te buutu ginekologs, vinsh neko nenjemtos apgalvot.

Tu uzdevi jautaajumu, kas jaaprasa aarstam, pie tam savam. Taapeec arii dabuuji pa ausiim.
Sirupe
Re: Asiòoðana grûtniecîbas laikâ
03.03.2006 12:30
Dabujas mierinataja Runcene.

Tas nav nekas bistams, ka kas tas ir. Sieviete butama stavokli nevar asinot. Laikam pati neesi saskartusies art to.

Man bij tada lieta, un kad nokluvu pie sava ginekologa, ta teica, kapec nenacu atrak, tada situacija. Pirmam katram ar domaju ta ka Laura. Varbut viss buss ok. Biss beidza. Gailezera asaras!!

Un mani vel Dakteri pataisija par vainigu un nokaunija, ka es nezinu tadas lietas.


Tapec Laura tev nav nekada attaisnojuma. Gribi gaidi rindu pie sava arsta, bet tas ir mazaks % ka ar berninu bus ok.

Jarbut tu esi no tiek 1000, kuru notiek neticami brinumi, dzimst bernini pat ja asino, utt...

Nav jabut arstam, lai zinatu, ka tas viss ne ar ko labu nevar beigties.
Re: Asiòoðana grûtniecîbas laikâ
03.03.2006 12:50
Sirupe, es esmu maaciijusies mediciinu un arii tajaa kaadu briidi straadaajusi, taatad zinu, ka gruutnieciibas saakumaa var buut pat MR. Tu nevari peec savas pieredzes vien neko droshi pateikt, bet tu arii slikti lasiit proti -- es teicu, ka jaameklee aarsts, nevis pa forumu jaatusee.
Papelone
Re: Asiòoðana grûtniecîbas laikâ
03.03.2006 13:15
Manuprât arî ir stulbi sçdçt forumâ un filtrçt no sniegtajâm atbildçm sev pieòemamâko, ja runa iet par gaidâmo bçrniòu! Ar tâdiem simptomiem neviens neliks gaidît pierakstu, bet paskatîs uzreiz! Nezinu kâ jûtâs Laura, bet kad pati gaidîju mazo un likâs, ka kautkas nav labi-gâju pie ârsta un pârbaudîjos!
Var taèu iet uz poliklîniku un sçdçt pie durvîm kaut vai tik ilgi, kamçr visa rinda pieòemta un ârsts jau taisâs iet mâjâs, un palûgt, lai pakonsultç un apskata, ja ir tâda situâcija. Man jau liekas, ka neviens neatteiks... Nezinu, bet, ja runa ir par savu gaidâmo bçrniòu, tad jâbût gatavai darît nezko, kaut vai âtros saukt un teikt, ka asiòo un sâp, lai ved uz kâdu slimnîcu, ka tikai tiktu pie speciâlista. Te ðâdâ jautâjumâ var dabût vai nu ðíietamu mierinâjumu vai vçl lielâku izmisumu, ko nu kurais pats vairâk grib saklausît...
provokâcija.. normâls cilvçks, kurð rûpçjas par savu bçrniòu, bûtu jau sen pie ârsta
Ïaudis mçdz bût bailîgi, kautrîgi un neuzòçmîgi – sak, ko es zvanîðu ârstam, ka tik neiztraucçju, ko par mani padomâs, vai, vai, vai. Labâk sçdu, baidos un pazaudçju bçrnu. Nu nevar bût tâdu apstâkïu, ka lîdz palîdzîbai jâgaida vairâkas dienas. Paðai nâcies satapties ar ðâdiem argumentiem no pacientu puses un tad es parasti jautâju – ja jûs bûtu salauzis kâju, pakïuvis zem maðînas u.tml., arî gaidîtu vairâkas dienas???? Galu galâ, izslçdzot visu citu, eksistç taèu arî âtrâ palîdzîba. Protams, ja vien Jums Jûsu grûtniecîba ir priotâra.
Prioritâra.
Manai meitai ir 14 gadu, bet viòa man varçja nebût, ja dakteris momentâ nepateiktu- slimnîcâ! Pçc hormonu analîzçm veiksmîgi noteica diagnozi, zâles lietoju lîdz 7. grûtniecîbas mçnesim. Arî man bija asiòaina smçrçðanâs. USG noteica- draudoðs spontânais aborts. Tâ nu lielâko grûtniecîbas laiku sevi saudzçju cik vien varçju- man pat neatïâva braukt ar transporta lîdzekïiem, lai lieki sevi netricinâtu! Tâ, ka iesaku momentâ iet pie daktera! Slimnîcâ ar tâdiem simptomiem uzòems!
G.paraadiijies:)
Par so teemu runajot- vispar 2 domu nav,ka jaabrauc uz slimniicu. Par gruutnieceem neviens neko sliktu arii nepadomaa, ja arii veltiigi aarstu traucee. Parasti jau priecee taada uzmaniiba par beerninju
.........................
Re: Asiòoðana grûtniecîbas laikâ
03.03.2006 17:31
a pati grûtniece ir pazudusi!!!!! :-) toèno provokâcija! :-) :-)
Gruutniece mosh jau pie aarsta aizskreejusi:)
Nevar tak vislaik pie kompja seedeet
.........................
Re: Asiòoðana grûtniecîbas laikâ
03.03.2006 17:36
nu mosh arî :-) :-) :-)
_Laura_
Re: Asiòoðana grûtniecîbas laikâ
06.03.2006 14:29
Riebîgas jûs te daudzas esat, fui, pârgudrâs! Slimnîcas, aborti!..
USG parâdîja, ka viss ir lieliski un kârtîbâ, un tâ smçrçðanâs, nelieli izdalîjumi [NEVIS ASIÒOÐANA, LASÎT IEMÂCIETIES!] bija periods, kad auglis "ieligzdojâs", iestiprinâjâs.
Lilina
Re: Asiòoðana grûtniecîbas laikâ
06.03.2006 16:45
Nu, ja tik gudra-ko lien te un jautaa?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 25?
Ziņa: