Gribu bçrniòu

Aizsāka Jâ 

Gribu bçrniòu
03.03.2006 17:04
Vîrs bçrnus negrib, bet es ïoti, zinu, ja paliktu stâvoklî, viòð nebûtu pret. Neizsargâjos - metode parastâ pârtrauktais dzimumakts, bet pa 3 gadiem neesmu aplikusi stâvoklî. Esmu bijusi pie ârsta un visas reizes ir apstiprinâjies, ka man viss kârtîbâ. Arî vîram ir bçrni no iepriekðçjâs ìimenes. Kâ stimulçt grûtniecîbas iestâðanos. Vîrs protams diezgan vçrîgi kontrolç sevi, bet varbût vçl ir kâda iespçja. Man jau 29.
,,,
Re: Gribu bçrniòu
03.03.2006 17:09
Vai nav jauka ìimenîte. I pçcâk droði vien vçl atïausies vîram pârmest par bçrna auklçðanas nepalîdzçðanu, kaut ir darîjis zinâmu, ka negrib.
Re: Gribu bçrniòu
03.03.2006 17:13
Bet ko darît sievietei, kura tik ïoti vçlas bçrnus?
:-(
Re: Gribu bçrniòu
03.03.2006 17:17
a man otrâdi.. vîrs grib, a es nç.... man vispâr bçrni besî kâ tâdi.....
Re: Gribu bçrniòu
03.03.2006 17:23
Es shito ar nesaprotu. Un kaa tu vari "ljoti" zinaat, ka vinsh nebuus peec tam pret?

Zinu vienu sievieti, kurai laiku pa laikam tika beerniibaa atgaadinaats (to dariija viens no vecaakiem), ka vinja ir negadiijums. Nu taa, vienkaarshi tu nebiji plaanota... Baigi optimistiskaa dziive... Un tas notika tad, kad negribeejushais vecaaks bija nikns uz gribeejusho.

Nu runaa veel ar viiru, bet, ja vinsh negrib, nu tak nevar taadas lietas shim aiz muguras plaanot.
,,,
Re: Gribu bçrniòu
03.03.2006 17:26
Ðajâ ziòâ bija laba intervija ar Zvejnieka kungu (Edgars ðíiet, nu, Latvijâ savâ ziòâ populârs cilvçks) AInas ðovâ. Par situâciju, kad sieviete grib bçrnu, bet vîrietis nç. Tad vîrietis piekâpjas un uztaisa viòi to bçrnu. Tad sâkas pârmetumi, ka vîrietis par maz laika bçrniem velta. A nafig viòam jâvelta, ja to bçrnu viòam nemaz nevajag? Un neticu, ka kâda sieviete tâ punktîgi spçtu turçtie sun nebraukt savam vecim par to augumâ.

A tie zaïoti speciâli, bez vîra ziòas man vispâr vçmienu raisa. A tas duriks vçl tic, i nejçdz gumiju uzvilkt.
?
Re: Gribu bçrniòu
03.03.2006 17:30
Padalieties, vai ir daudz vîrieðu, kuri bûdami apprecçjuðies nevçlas bçrnu? un kâ ar sievietçm? baigi interesanti!!!
Re: Gribu bçrniòu
03.03.2006 17:32
Iegaadaajies citu viiru:)
Nekas labs jau nav tavas idejas
?
Re: Gribu bçrniòu
03.03.2006 17:36
nafig vispâr precçties, ja nevçlaties bçrnus...
Re: Gribu bçrniòu
03.03.2006 17:39
Kaapeec nevar preceeties?
? diivains. Grib un precaas. Ne jau beernu deelj jaaprecas
Mâma
Re: Gribu bçrniòu
03.03.2006 17:40
Baigie pârmetumi te birst par autores aplamajâm idejâm! Nav tas pareizi tikt pie bçrna ar vienpersonisku lçmumu. Piekrîtu. Bet ja paklausîgâ sieva gaida, kad vîrs viòai oficiâli atïaus palikt stâvoklî, bet sagaida klimaksu? A visâdi citâdi viòð tev ir ideâls vîrietis? Es ar tâdu nevarçtu dzîvot, kas man liedz normâlâ vecumâ kïût par mâti (priekð pirmâ bçrna gandrîz vai jau pçdçjais brîdis, ja pareizi sapratru, ka tev tas bûtu pirmais bçrniòð...)...
?
Re: Gribu bçrniòu
03.03.2006 17:40
nç, nu ja viens grib bçrnu, a otrs nç, par to ir jârunâ un jârisina pirms precîbâm, vai ne???
?
Re: Gribu bçrniòu
03.03.2006 17:41
nu, pçdçjais brîdis gan nav.. lîdz 34 mierîgi var gaidît...
Re: Gribu bçrniòu
03.03.2006 20:22
...gaidît un gaidît.....ko gaidît!Kârtîgi ar vîru jâizrunâjas.Ar viltu tâlu netiksi.Ja vispâr kur tiksi.
Paliigaa
Re: Gribu bçrniòu
03.03.2006 20:48
A mees abi gribam beerninju, bet nekaa :(((
lailuks
Re: Gribu bçrniòu
03.03.2006 22:04
Domaaju, ka neviens nav tiesiigs nosodiit autori, patiesiibaa varbuut ir citas nianses, ko mees nezinaam... no malas vienmeer viss izskataas citaadaak nekaa iisteniibaa...
var
Re: Gribu bçrniòu
04.03.2006 01:16
Es arii ljoti gribu bernu, bet virs baidaas, saubaas utt. Jau vairak kaa divus gadus izmantojam kalendaro izsargashanas metodi. Nevaru vien sagaidiit, kas si metode kludisies!
,,,
Re: lailuks
04.03.2006 01:18
No malas tik drîkst ieteikt- Davai, piekâs savu veco?
esss
Re: lailuks
06.03.2006 08:50
Cik daudz es zinu gadîjumus, kad vûrieti bçrnu negrib, bet kad bçrniòð nâk pasaulç nçsâ uz rokâm vien un ir laimîgi abi. Vîrietim bail no atbildîbas
Re: Gribu bçrniòu
06.03.2006 08:52
Bet es taèu pajutâju, ko darît lai tiktu piebçrniòa, bet tikai vienas replikas un nosodîjumus dzirdu. Jâ, man tas bûs, ja bûs vispâr pirmai bçrniòð, kuru tik ïoti gribu

ess
Re: Gribu bçrniòu
06.03.2006 09:27
Ir variants-izrunâties.Vîrietis daïçji egoists-viòam bçrni ir,kâpçc vçl,bet viòu var arî mazliet saprast,jo zina,ko nozîmç rûpçties par bçrniem.
Ja vîrietis nepiekrît (stulbi bûtu ,ja piekristu formâli,tikai tâpçc,ka sieva grib),tad laikam jâmeklç citu.Bet varbût tieðâm jâpaliek stâvoklî "nejauði",
ar domu,ka vîrs varçtu ðo situâciju nepieòemt un bçrns bûs jâaudzina vienai.Tad jâdzîvo citur un par bçrnu jâatbild tikai un vienîgi paðai,jo paliekot ìimenç,ja vîrs joprojâm izrâda,ka bçrns nevçlams,bçrns var iegût lielu traumu,jo jutîs,ka tçvs viòu nemîl. (Smaga situâcija,bet rodi spçku
to atrisinât.Tev nav jâziedojas vîrieða labâ.Viòð ir izjutis,ko nozîmç bçrns
un Tev nav nekâda iemesla to nekad neuzzinât.)Lai veicas!
Lena
Re: Gribu bçrniòu
06.03.2006 14:14
Man bija mazliet lidzîga situâcija, tikai vîrs negribçja bçrniòu, bet man par to nebija ne jausmas. Es vienmçr gribçju un viòð man runâja ka viòð arî ïoti grib, bet vajag pagaidît. Kad es parunâju ar viòu un sâku ka jau pagaidîjam, un manuprât pienâcis laiks bçrniòam, viòð piekrîta, bet sejas izteiksme nebija priecîga, un ja es gribçtu to pamanît, tad noteikti pamanîtu, bet man gribçjas bçrniòu un viss. Es paliku stâvoklî, un vienmçr bija kaut kas starp mums- un tikai tad es sajûtu, ka viòð to negrib...
Grûtniecîbas laika bija tâ: tuvi un nç, mîlestîba un aizvainojumi, vainîgi bija abi. Kad meitiòa piedzîma viòð to mîïçja no mâlas. Man bija dusmas par to, ka viòð negrib palîdzçt, viòð dusmojas par to, ka es daudz laika veltîju meitiòai. Pirmais gadiòð bijis ïoti grûts. Es pat biju domâjusi, ka neko nejûtu pret viòu, ka viòð ir sveðs un vispâr cilvçks, kurð man traucç normâli dzîvot - tikai divatâ ar mazulîti. Nekâdas palîdzîbas, tikai mana laika zâgðana: liekas rûpes- gatavoðana, trauku mazgâðana; un sekss.
Bija daudz strîdu. Un viòð sâka mainîties, abiem bija ïoti grûti!
Bet viss normâlizçjas. Viòð sâka pievçrst uzmanîbu meitiòai, palîdzçt man, es jûtu ka es mîlçta, ka mans bçrniòð mîlçts. Un ka es mîlu vîru, viòð atkal mans mîlçts un tuvs cilvçciòð, mçs esam laimîga ìimenîte.
Uzskatu ka pret vîra gribu nevajag viòu padarît par tçvu, gaidîðana arî neko nedos, vajag runât, tikai nevajag lai viòð tev atbild to, ko tu gribi dzirdçt. Ðeit vajadzîgs laiks, bet viòam jâzin, ka tu gribi bçrniòu, ka gaidît mûþîgi tu negribi un nedarîsi to! Bet mazliet laika viòam ir. Vajadzçs viòam izlçmt nu vai viòð ar laiku! izmainîs savu attieksmi, vai pazaudçs tevi.
Palikt stâvoklî var tikai, ja vîrietis to sagribçs, ja jums ir tâda izsargaðanas metode, un joprojâm nekas nav noticis, viòð pieder pie tiem vîrieðiem kuri var labi jûst sevi.
Vçlu veiksmi, sapraðanu ìimenç un veselîbu.

Re: Gribu bçrniòu
06.03.2006 17:01
Es bûtu arî gatava bçrniòu audzinât viena, bet vîrs ïoti kontrolç, lai es nepaliktu stâvoklî, nezinu pat metodes kâ to panâkt, varbût neesmu pietiekoði izglîtota. hormonâlâs tabltes nelietoju, ja meloðu, ka lietoju tas jau bûs tieðâm negodîgi. Ja bûtu kâds cits paòçmiens
Rûta
Re: Gribu bçrniòu
06.03.2006 20:23
Vienîgais cits paòçmiens ir cits vîrietis.
retvârde
Re: Gribu bçrniòu
07.03.2006 00:43
Ja tieðâm par katru cenu gribi bçrniòu no tâda egoista, kurð pats sev jau pçcnâcçjus sagâdâjis ar citu sievu, bet tev to tagad liedz pieklâjîgâ vecumâ, tad padomâ par jautâjumu, kur viòð beidz un vai ir kâda iespçja to "labumu" sev attiecîgâ vietiòâ iestrîíçt +/- cikla vidû... Vai arî ðito lietu (savus ðíidrumus) viòð rûpîgi kontrolç?
Re: Gribu bçrniòu
07.03.2006 09:28
Jâ, arî ''ðito lietu'' viòð kontrolç, smieklîgi par to runât, bet viençm cenðas noslaucît ....
Re: Gribu bçrniòu
07.03.2006 09:37
traki... es tieshaam juutu liidz, jo nevaru iedomaaties, kaa vareetu dziivot ar viirieti, kursh negribeetu MANU beernu... :((
Re: Gribu bçrniòu
07.03.2006 09:52
Kâpçc vispâr jâveido ìimene, ja sievietei un vîrietim jau paðos pamatos ir tik ïoti atðíirîgi uzskati par ìimenes modeli???
dace
Re: Gribu bçrniòu
07.03.2006 10:26
Diez vai viòa mîlas skurbumâ ir prasîju. bet nu vajag tâ, ka acîs cçrt. Pat, ja otram nevajag. Autore ar egoiste. Pat lielâka kâ vîrs.
retvârde
Re: Gribu bçrniòu
07.03.2006 10:58
Egoiste? Viòa ir sieviete un viòai ir dabas dota vçlçðanâs kïût par mâti, un tas ir apsveicami. Un vçl sievietei ir tâda lieta kâ bioloìiskais pulkstenis... un laiks iet âtri.
Nezinu, vai ir vçrts dzîvot kopâ ar vîrieti, kurð nevçlas, lai tu bûtu viòa bçrna mâte. Çrti iekârtojies vecis - sieva ir, sekss ir, droði vien citas visas ekstras arî ir un bçrni viòam arî ir. Sievai nevajag, jo viòam jau ir. Kaut kâds pasaules naba, kurð iedomâjas, ka bez viòa nekas nav iespçjams...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 22?
Ziņa: