kumeliishu teeja

Aizsāka laima'_ 

laima'_
kumeliishu teeja
04.03.2006 14:49
es pilniigi katru dienu dzeru kumeliites, vismaz 2x ja ne 3x dienaa. vai tas ir ok?:)

shiis jau baigi veseliigaas un labaas, bet varbuut tomeer ir kaads orgaans kam taas nav labas?
Re: kumeliishu teeja
04.03.2006 14:53
NEVIENU shaadu dzeerienu nedriixt dzer visu laiku. Es dzeru dazhaadas zaalju teejas, bet nemitiigi taas mainu. Vienu meenesi vienas, peec tam meenesi citas... nezinu kaa ar kumeliiteem, bet ar klingjeriiteem var pat tiiro ok saindeeties.
Re: kumeliishu teeja
04.03.2006 15:00
Nu kumelites nav jau kaitigas ))))
Re: kumeliishu teeja
04.03.2006 15:03
Bet vai tad nebija taa, ka kumeliites un klingjeriites ir kautkas baigi liidziigs? Tad nu es laikam par to klingjeriishu pardozeshanu kaut ko jaucu... sory.
Re: kumeliishu teeja
04.03.2006 15:12
Nu, :))) es arii dzeru, garsho, gan ne 2x, bet 1x buus....

Mateus, klingjeriites ir kas cits. Tas tieshaam nav padzeeriens.
Re: kumeliishu teeja
04.03.2006 15:17
aa.. ok... tad es buushu paarverteejis kumeliishu teeju :)
A piparmeetras arii laikam ir ok... respektiivi viss tas, ko tirgo arii pacinjaas faseetu lielveikalos vareetu buut ka ir dzerams kaut spainjiem?
Re: kumeliishu teeja
04.03.2006 15:36
Spainiem ari udeni dzert nevajag. ))
Ar piparmetru tur nebija vis tik viennozimigi. Mateuss, tiesam bus vislabak ka jus rakstijat pasa sakuma, t.i. dazveidiba. Sis princips strada gandriz vissur, runajot par dietologiju )
Re: kumeliishu teeja
04.03.2006 15:41
Nu es par to piparmeetru tikai taa sportiskas interese peec vaicaaju, bet domaaju, ka nemainiishu savu ierasto stilu, ka visu mainu ~ik pa meenesi. Nu varbuut paartiku nemainu :D To es kaa un ko eedu taa eedu :)
laimuks
Re: kumeliishu teeja
04.03.2006 23:03
Es vienreiz paardzeeros piparmeetru teeju un ziniet, man saaka stipri saapeet veeders, laikam tika sakairinaata kungja gljotaada. Pasaapeeja labu laiku un paargaaja, tagad nespeeju skatiities pirparmeetru teejai virsuu :) Taa jau saka, ka labaak, ja dienaa daudz teejas dzer, tad dazaadas, jo shiis zaalju teejas ir stipras. Parasti dakteri saka, ka padzer kaadas 10 dienas vai liidz 2 nedeeljaam un jaanomaina uz ko citu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 18?
Ziņa: