trauksmes sajuuta?

Aizsāka kiki 

kiki
trauksmes sajuuta?
11.08.2002 21:29
pie kaada aarsta/kur man griezties, ja jau vairaak nekaa meenesi man ik pa laikam uznaak peekshnjas "leekmes" - milziiga trauksmes sajuuta, nenormaals uztraukums, drebulji - man liekas, ka tas notiek pilniigi bez jebkaada iemesla, dazhkaart nakts viduu pamostos no taadas sajuutas? nekad agraak taa man nebija bijis, un gribeetos tikt no shiim nepatiikamajaam sajuutaam valjaa peec iespeejas aatraak.
Normunds
Re: trauksmes sajuuta?
12.08.2002 12:58
Jums jamekle palidzibu pie psihiatra,vai pie psihoterapeita.
kiki
Re: trauksmes sajuuta?
12.08.2002 15:41
vai varat ieteikt kaadu konkreetu labu aarstu?
Domâju,ka pirms izvçlçties ieteikto psihiatra konsultâciju bûtu racionâlâk noskaidrot,vai nav vairogdziedzera darbîbas traucçjumu,un to var izdarît gan ar ìimenes ârsta nosûtîjumu veicot asins analîzi un nosakot vairogdziedzera hormonu lîmeni asinîs ar sekojoðu endokrinologa konsultâciju,gan arî bez ìimenes ârsta nosûtîjuma apmeklçjot endokrinologu(tikai ðajâ gadîjumâ konsultâcija un izmeklçjumi bûs par pilnu maksu).Izvçle Jûsu ziòâ.Ceru,ka nevilcinâsieties un skaidrîbu par savu veselîbas stâvokli gûsiet jau drîz.
Ince
Re: trauksmes sajuuta?
13.08.2002 19:10
Neirologs ar` varetu lidzet.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 7?
Ziņa: