spirâleMirena

Aizsāka Ulla 

Re: spirâleMirena
03.07.2005 15:59
Ieliku Mirenu apm. pirms gada, samaksâju Ls 150 kopâ ar ielikðanu (dârgi!), bet uz ðo brîdi esmu apmierinâta, nav jâpârdzîvo MR plûdi, nav jâbaidâs, vai nepalikðu stâvoklî. Sâkumâ man bija psiholoìiskais diskomforts, jo biju pieradusi pie pamatîgâm MR, bet tagad jûtos atvieglinâta. Saprotu, ka nekas nav pavisam nekaitîgs, arî ðî spirâle, bet katrai jâizvçlas tas, kas viòai ðíiet vispiemçrotâkais.
Ielikðana nav patîkama, bet tas ir îss brîdis, kuru var pârdzîvot.
Re: spirâleMirena
03.07.2005 21:04
Ieliku Mirçnu 4 mçneðus atpakaï, un jau tagad MR ir ïoti samazinâjuðâs, varçtu teikt ka gandrîz vispâr nav. Nu nekas sâpîgs gan tur nav, tikai varbût mazliet nepatîkami. Pirmo mçnesi smçrçðanâs bija gandrîz 20 dienas, bet to arî var pârdzîvot.
nkrumina
Re: spirâleMirena
26.10.2005 16:13
Vai ir gadu irobeþojumi spirâles ielikðanai,ja esmu jau dzemdçjusi?Man ir 21.gads
qwerty
Re: spirâleMirena
26.10.2005 16:27
Nç, tâdu ierobeþojumu nav.
zoss
Re: spirâleMirena
26.10.2005 16:33
Mirçna izdala tos paðus hormonus, kurus jûs apçdat lietojot orâlos lîdzekïus. Vajag draudzçties ar galvu. Apçdot tabletes hormoni iziet cau aknâm, nierçm utt., Mirçna-tikai vajadzîgajâ vietâ un vçl ar ârstniecisku efektu, iesakâma seviðíi tâm , kurâs ir miomas, ar tendenci augt. Man 2 gadus un labâku kontrocepcijas lîdzekli nespçju iedomâties.
Koka
Re: spirâleMirena
26.10.2005 16:57
Man ar pasrasto spirâli tagad ir problçma, ka MR ir palikuðas bieþâkas un sâpîgâkas. Bet nçsâju 3.5 gadus un tâ problçma sâkâs pusgadu atpakaï. Ârsts mana rî iesaka likt "mirçnu", bet es baidos, vai mans organisms atkal piemçram pçc pâris gadiem neprotestçs pret to. Tad sanâk, ka bûðu tâ kâ par pusvelti ielikusi.
Un tad stâsta, ka ir tomçr resnçðanas problçmas. Vai tieðâm visas sâk resnçt????
qwerty
Re: spirâleMirena
26.10.2005 17:06
koka
Nç, man nav resnçðanas problçma, ar tabletçm gan drusku apvçlos:)
Re: spirâleMirena
27.10.2005 13:15
Man spirale Mirena izvelas jau 3. diena!!! Baiga skrobe, jo samaksati 132 Ls un efekta nav! :(
Mammis
Re: spirâleMirena
27.10.2005 15:02
Man bija, tiesa gan - sen. Cenu neatceros, bet bija laikam tâ pati Mirena (droði vien kâda vecâka versija), bet tâda, kas ar hormoniem, un ko var turçt 8 gadus, vismaz tâ man teica daktere. Tâs pa 10 Ls ilgâk par gadu nerekomendçja, tad laikam ieaugot vai kaut kâ tâ, tipa - mçsli varot sanâkt. Lika arî nedzemdçjuðai, bet pçc aborta. (Tas cits stâsts... :( Lika MR laikâ. Nekâ baigi sâpîga, nepatîkami, kad bakstâs kaut kur pa iekðu, bet piecieðami.
Pirmo mçnesi (lîdz MR) jutu, ka ir tâda kâ jocîga sajûta, toè tâ kâ kaut kas lieks vçderâ. Pçc pirmajâm MR sajûta pazuda, nekâdu problçmu ar spirâles sajuðanu vçderâ. (Ar pirkstu gan - man tâs asâs ûsas baigi krita uz nerviem, sâku baidîties, ka vîrietim traucç, bet pajautât jau, protams, bija neçrti. Viòð man vispâr tâds dîvains bija.) MR nekïuva mazâkas, pazust arî netaisîjâs. Viss normâ, kâ bija, tâ turpinâjâs. Nostaigâju kâdus gadus 4. (tad pametu vîrieti un izòçmu spirâli - nafig vajag, ja seksa nav).
Neko sliktu nevaru teikt, izòemot ûsas.
Mammis
Re: spirâleMirena
27.10.2005 15:05
Tamponus neiesaka lietot, ja ir spirâle - tâs ûsas pa dzemdes kaklu ârâ karâjas, un infekcija lien iekðâ âtri vien. (Par ûsâm - tas no manas vecâs pieredzes, varbût tagad ir kaut kas mainîjies. Es gan nekâdu infekciju nedabûju)
khmkhm
Re: spirâleMirena
28.10.2005 08:48
Jaa taas uusas biezji vien pamatiigi traucee, bet vinju jau var pamatiigi apgriezt, mums tas process tika atkaartots reizes 3-4, tagad viss norma... :))))))))
laimiigaa
Re: spirâleMirena
05.11.2005 12:49
kâ tas ir - spirâle izkrît, vai tad to paðu nevar atpakall iestutçt?????? ârsts protams, ne jau vecais....vai pati
?!
Re: spirâleMirena
05.11.2005 17:02
domâjams, ka nç. Viòa taèu nesterila paliek, bez tam, izkriðanu bieþi nemaz nepamana.
ari spirâle
Re: spirâleMirena
06.11.2005 15:35
Laimîgâ, nevarot gan to paðu, ja izkrît. Tur jau tâ lieta, kad ir tâ spirâle izslîdçjusi tad ir tutû. Pati laikam to nemaz nevar pamanît, man daktere pateica ka man spirâle izslîdçjusi un bî jâòem ârâ. (izòem protams daktere).Nonçsaju pâris gadus.
Re: spirâleMirena
15.11.2005 11:37
Vîtols Linezerâ mirçnu nosauca par mironi!!!!!!!Spriediet paðas!
choice
Re: spirâleMirena
15.11.2005 11:44
Vîtols vispâr ir pret jebkâdu konbytracepciju - vismaz tâds iespaids rodas. Tikai kâda tad ir alternatîva - celibâts vai aborti?
Re: spirâleMirena
15.11.2005 12:02
choice
vazektomiju:)))
Re: spirâleMirena
22.03.2006 20:19
Es rît likðu - nopirku par 126.60 Ls
Nezinu gan - kur var dabût par 70.00; 80.00 Ls (????...) - izskatîju visus piedâvâjumus....
vâlodze
Re: spirâleMirena
02.05.2006 18:50
Fendia,kur Tu to pirki par 126.60???Man ârsts ieteica un arî cenu nosauca 150 Ls.Laikam jau grib uzvârîties!Es gan arî dzîvoju-Valkâ.
daktere
Re: spirâleMirena
03.05.2006 09:36
Iebilstu komentâram, ka spirâle par 100 latiem ne ar ko neatðíiras no spirâles par 10 latiem!!! Un kâ vçl atðíiras, jo viena darbojas ar hormoniem, vienmçrîgi izdalot tos lokâli, bet otra ir vienkârði klâta ar metâla kârtiòu, kas oksidçjoties nogalina spermatozoîdus.
Re: spirâleMirena
03.05.2006 11:34
nav normâli, ja mâkslîgi sievietei pârtrauc MR. tas ir neveselîgi. MR palîdz attîrît asinis. tâ kâ domâjat ko darat! pat temponi nav veselîgi, jo kam jânâk uz âru, tam jânâk uz âru.!
oga
Re: spirâleMirena
03.05.2006 11:50
Kâda tumsonîba!!!!!!!
piparbode
Re: spirâleMirena
03.05.2006 16:28
Tas, ka MR palîdz attîrît asinis ir Viduslaiku uzskats!!! :))) Sviests, goda vârds.
vâlodze
Re: spirâleMirena
04.05.2006 11:00
nez no kâ tâs mr attîra tâs asinis.Jçziò,murgi.Mr tak ir latviski runâjot tâ kârtiòa kas dzemdç uzaugusi,lai uzòemtu apaugïoto olðûnu un kad tâ olðûna nav ieradusies tad tâ kârtiòa atdalâs un tâ arî ir tâs mr.Tas tam bçrnam no 1.klases,kas saucas serea.
vâlodze
Re: spirâleMirena
07.05.2006 19:13
Gaidu vçl kâdu atsauksmi,kamçr to atsperi neesmu pasûtîjusi.Lûdzu.
oga
Re: spirâleMirena
07.05.2006 19:53
kâdu gadu es klausîjos savas ârstes rekomendâcijas par mirçnu un nevarçju izðíirties.Tad ieliku- kâdus 2 mçneðus smçrçjâs, tad bija gandrîz izslîdçjusi- to konstatçja ârste.Biju dusmîga un jau gatava òemt ârâ.Beidzot viss normalizçjâs.Gads apkârt, varu iet uz baseinu, aerobiku u.c.bez ierobeþojumiem.Svars arî nav mainîjies.Varu ðobrîd teikt tikai to labâko.
Tâ tieðâm ir brîvîbas sajûta- bez paketçm reizi mçnesî.
ðaubas
Re: spirâleMirena
23.05.2006 22:51
Ieliku vakar. Vispârçjâ narkozç, jo MR tik nepastâvîgas, ka nevarçja noíert îsto brîdi. 2 stundas pçc procedûras pati ar maðînu devos mâjâs.
Patiesîbâ nemaz to nevçlçjos, bet laikam nebija alternatîvas - adenomioze un mioma (hemoglobîns kâ mironim), bet tikai tâpçc, lai izsargâtos no grûtniecîbas nebûtu piekritusi. Maksâja tas joks kopâ ar slimnîcu, zâlçm un spirâli ~ 140 Ls.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 13?
Ziņa: