Hormonu tabletes

Aizsāka marta 

Hormonu tabletes
22.08.2002 14:25
Man jau ir pâri 40 un es pati lietoju hormonu tabletes. Tâs man beidzot atïâvuðas justies droðai, tikt vaïâ no sâpîgâm un neregulârâm mçneðreizçm. Bet manas vecâkâs meitas man jautâ par daþadâdâm izsargâðanâs metodçm. Viòâm skolâ bioloìijas skolotâja stâstot ka hormonu tabletes ir ïoti sliktas, tas pats aborts vien. Arî spirâle ir tas pats. Vienîgi pareizi ir dabiskâ metode.
Arî mâcîtâjs baznîcâ tâ pat runâja.
Ko man meitâm sacît?
Re: Hormonu tabletes
22.08.2002 15:59
Hormonâlâ kontracepcija nu nekâdi nav pielîdzinâma abortam,jo netiek pârtraukta jau iestâjusies grûtniecîba,bet gan grûtniecîbas iestâðanâs iespçja tiek novçrsta ar ðo tableðu palîdzîbu.Un ko gan mâcîtâjs domâjis ar dabisko metodi?Kalendâra metodi,kas ir ïoti neprecîza un praktiski nepalîdz izsargâties no neplânotas grûtniecîbas,vai pârtraukto dzimumaktu,kas uzskatâms par veselîbai kaitîgu un stresu palielinoðu faktoru un arî nav droða izsargâðanâs metode? Ja nu tomçr negribas lietot hormonâlos pretapaugïoðanâs lîdzekïus,varbût vajadzçtu apsvçrt citu kontraceptîvu lietoðanu - piem.Pharmatex vaginâlâs tabletes,prezervatîvus,C-filmas.
Re: Hormonu tabletes
23.08.2002 09:54
Liels paldies dr. Inesei par atbildi.
Ar dabisko metodi gan skolotâja, gan mâcîtâjs domâ kalendâra metodi. Tiek apgalvots ka vajag tikai pamçrît pâris mçneðus temperatûru un noteikt 6 auglîbas dienas, kurâ abi laulâtie atturâs no seksuâlâm attiecîbâm un pieturçties pie ðî ritma. Ja gadoties ka grûniecîba tomçr iestâjas - tas nozîmçjot Dieva îpaðu labvçlîbu un solot tâ Kunga svçtîbu bçrnu izaudzinât. Mâcîtâjs ir luterâòu. Skolotâja - katole.
Ðîs idejas var redzçt arî internetâ, pirmçram:
http://www.prolife.lv/Jaunumi/DzivibasSeminars.htm
Bagâtâkâm ìimençm iesaka izmantot "baby computer" - tas 100% dodot iespçju redzçt auglîgâs dienas ( maksâ 300 Ls)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 10?
Ziņa: