22.gados saaku strauji augt

Aizsāka win 

eh
Re: 22.gados saaku strauji augt
28.03.2006 15:01
tev gan veicas, a es par 4cm iisaaks :(
tad jau tev sanaak 176cm?.es pirms tam biju par 1 cm iisaaks.tagad 182cm
eh
Re: 22.gados saaku strauji augt
28.03.2006 18:30
nu tu dajosh :))) man , tiesa, 22 veel nav. ljoti ceru, ka mani piemeklees liidziigs liktenis kaa tevi :)
Zoja
Re: 22.gados saaku strauji augt
29.03.2006 10:35
Formula, ko lieto pediatrijaa:
1) lai apreekjinaatu zeena augumu, vecaaku augumus saskaita, pieskaita tiem 12 un tad visu izdala ar 2.
2) metenei - vecaaku augumu summa miinus 12 un tad visu dala uz 2.
Taa reekjina videejo paredzamo augumu.
rasheed
Re: 22.gados saaku strauji augt
29.03.2006 10:40
peec tavas formulas videejais paredzamais augums sanaak veel mazaaks nekaa peec maneejaas... a te, redz, cilveeki suudzaas, ka vinju pashreizeejie augumi ir krietni lielaaki, nekaa reekjinot peec manas formulas...
Zoja
Re: 22.gados saaku strauji augt
29.03.2006 11:03
Rashed, bet tad uz ko attiecas Tava formula? Tak ne jau uz abiem dzimumiem?
rasheed
Re: 22.gados saaku strauji augt
29.03.2006 11:20
tiesa. meteineem kazhisj vajadzeeja vecaaku augumu summu reizinaat ar 0.51 un peec tam atnjemt 7. godiigi sakot tos skaitljus preciizi neatceros.
es taam formulaam neticu.Pie visa noteicoshie ir geeni.
Biju pie aarsta un pateica ka taa meedz buut, jo viirieshi augot ilgi.Ieksheejaas sekreecijas dziedzeris ljoti uzdarbojas, kas razho tos hormonus.Bet tas ir aarsta viedoklis un pienjeemumi, bet visdriizaak ka patiesi.Teica veel veelams nodot analiizes bet negribaas kaut kaa iet.Un kaaju lociitavu dedzinaashana ir taapeec, ka hormoni nogulsneejas miikstajos audos radot kaulvielu un taadeejaadi arii spiedienu,kuru es mineeju kaa dezdinoshu sajuutu.
Re: 22.gados saaku strauji augt
06.04.2006 14:50
labâk jau nodot analîzes, lai pavisam mierîgi bûtu.
Nu ko panikot un veel kaut kaadas analiizes taisiit? Vai nevienam nav paziistama situaacija, kad peec vasaras briivdienaam mazu puikinju vietaa klasee atgriezjas viiri, kas sauli aizsedz??? Briivdienas starp citu arii neilgst gadiem:) Malacis Win, ka neseedi rokas kleepii salicis, bet veel audz. Viirietis nepavisam shai zinjaa slinkot nedriikst:)))
Re: 22.gados saaku strauji augt
06.04.2006 20:27
burbule - 22 gados 5 cm pa diviem mçneðiem? Tas tak nav nekâda pubertâte.
Es jau nu labâk pârbaudîtu tos hormonus (ja tâ ir tâ analîze ko ârsts ieteica), lai bûtu pilnîgi pârliecinâta, tâ sakot, sirdsmieram. Bet nu - katra paða izvçle.
Re: 22.gados saaku strauji augt
06.04.2006 20:28
Tiem puikiòiem parasti nav jau 22 gadi...
nezinu vai analiizes ir vajadziigas?tad jau man pateiktu, ka tas ir obligaati.
Jaa un miiljaakaas dzhinsas jau par iisu....
Re: 22.gados saaku strauji augt
06.04.2006 21:54
Tâ ir Tava veselîba. Kâpçc lai bûtu obligâti?
Re: 22.gados saaku strauji augt
06.04.2006 21:56
Nu bet pac tak raxtîji :
"Ieksheejaas sekreecijas dziedzeris ljoti uzdarbojas, kas razho tos hormonus.Bet tas ir aarsta viedoklis un pienjeemumi, bet visdriizaak ka patiesi.Teica veel veelams nodot analiizes bet negribaas kaut kaa iet."
Redz, tâtad teica ka analîzes vçlamas lai noskaidrotu cik tieði tâ hipofîze ir satrakojusies. Bet tas laikam piíi maxâ.
man veseliiba vienmeer ir bijusi kaa bullim.es juutos ljoti labi
Re: 22.gados saaku strauji augt
06.04.2006 21:57
Nu a ko tad cepies par to, ka âtri audz, ja jau Tev veselîba kâ bullim un jûties labi?

Ai bet man tak vienalga iesi Tu vai neiesi uz analîzçm - paðam jâizlemj :)



Ziòojums rediìçts (06-04-2006 21:58)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 1?
Ziņa: