baltie graudi mandelçs

Aizsāka Sanita 

Sanita
baltie graudi mandelçs
28.03.2006 11:36
Ik pa brîdim atklepoju laut kâdus smirdîgus baltus graudiòus. Sapratu, ka tie veidojas aiz mandelçm. Bet kâ no viòiem var tikt vaïâ? Vai tie varçtu bût par iemeslu sliktai elpai?
sance
Re: baltie graudi mandelçs
28.03.2006 20:00
vai loram nekas nav sakâms?
....
Re: baltie graudi mandelçs
29.03.2006 09:27
Vajag regulari izskalot pie lora
EvitaL
Re: baltie graudi mandelçs
29.03.2006 14:48
Tie varçtu bût "koríi" mandelçs. Aizej pie LOR, iztîrîs un pastâstîs ko darît tâlâk un kâ izvairîties. Koríi tieðâm ir sliktas elpas cçlonis, ja vien nav vçl kâds
Garâmejot
Re: baltie graudi mandelçs
29.03.2006 14:59
Zivju eïïu lietot,jo strutaini izdalîjumi rodas no A vit. nepietiekamîbas.Var smiltsçrkðu eïïu,bet tâ sanâks dârgâk,jo jâpalieto ilgstoðâk,kamçr ir rezultâts.
Re: baltie graudi mandelçs
29.03.2006 15:00
garaamejot - jautaaju tev jau 2. teemaa - kaads zivju ellai sakars ar A vitamiinu???
Garâmejot
Re: baltie graudi mandelçs
29.03.2006 15:12
pluume

Ak,jâ,lasîju tavu jautâjumu,bet nebija tobrîd laika atbildçt.
Zivju eïïai ar A vitamînu ir vistieðâkais sakars-zivju eïïa satur daudz A vitamînu(pie tam dabîgo).Vçl labâka ir tieði haizivs aknu eïïa,bet to aptiekâs nevar dabût.
EvitaL
Re: baltie graudi mandelçs
29.03.2006 17:49
Koríi vispâr nav iekaisums, par strutâm arî nenosauksi îsti. Tçmas autoreiz ieteiktu aiziet pie ârsta, kas pastâstîs kâpçc ir izveidojuðies koríi un ko darît
nesaprotu
Re: baltie graudi mandelçs
29.03.2006 20:17
nu pastaastiet kaapeec taadi korki veidojas. man taada pat probleema, bet iipasi netraucee, iznaak aaraa un viss. un peec kaada laika atkal. pie lora tuvaakaa laikaa netikshu.
,,,,,,,,,.............:::
Re: baltie graudi mandelçs
29.03.2006 21:01
man taa shkjiet ka daudziem shitaa ir, jo man arii ir un jau ilgu laiku......
kakls
Re: baltie graudi mandelçs
30.03.2006 11:34
man bija tâdi koríi... un es arî uzreiz pie LORa netiku... kamçr aizgâju pie ârsta - tikmçr jau bija pârgâjuði... prasiju daktrei no kâ tâdi rodas - viòa teica, ka "mandeles nestrâdâjot"...
bija baigi stulbâ sajûta, ka tâdi koríi tur ir - es tur kasiju pati un visâdi mocijos - skaloju ar Strepotosil, dzçru ðnabi, baigi òçmos - pat pçc tam, kad vairs tie koríi nebija, vienalga likâs, ka tur ir kaut kas ieíçries - beigâs LORs paskatijâs un teica, ka nekâ tur neesot - viss tîrs...
Rika
Re: baltie graudi mandelçs
06.04.2006 11:05
Man arii taadi ir un laikam buus jaaiet pie aarsta lai njem aaraa.... bet kaa notiek taa tiiriishana??? Taa jau apnicis, ka taadi tur ir! :(((
Elva
Re: baltie graudi mandelçs
06.04.2006 13:42
Man meitai tâdi ir jau 2gadus,kas viss nav darîts.Iets pie LOR pat uz Bçºnu dzirdes centru ir braukts pie dr.Gþibovskas.Tur pateica lai mandeles liekot mierâ nçsot nekadas vainas,taèu harèî,no rîta un vakarâ,un pa dienu arî kadreiz.Pati nomocîjusies un mums citiem nervus sabendçjusi,jo nezinâm ka palîdzçt.Ir skalots pie LOR pçc 2ned.viss atsakas pa vecam.Devam arî Haizivs aknu eïïu sakumâ likâs,ka uzlabojas,bet tagad atkal viss pa vecam......
Esmu novesta tik tâl,ka vedîðu pie dziednieka,tradiconâla medicîna te acîmredzot ir bezspecîga...
Rika
Re: baltie graudi mandelçs
06.04.2006 14:04
Man teica, ka vaina mandelees un taas jaasaldee aaraa!!!!
Tie graudi ar nepatîkamo smaku veidojâs zarnu traktâ, tâ ir sçne! Mandeles ir limfatiskâs sistçmas kolektors, caur kuru limfa to drazu mçìina no organisma izvadît. Tâpçc LOR am gar to nav nekâdas daïas, un nevajag mandeles mocît, tas problçmu neatrisinâs. Kârtçjais piemçrs, kad mçìina cînîties ar izpausmçm, bet iemeslu pat nemeklç!!!

Sanita
Re: baltie graudi mandelçs
06.04.2006 16:53
Vçl labâk! A kas tâ par sçni! Kâ likvidçt?
plants no cita PC
Re: baltie graudi mandelçs
06.04.2006 17:00
Ðampinjoni.
...........
Re: baltie graudi mandelçs
06.04.2006 17:08
Inâra taa toch ir? Jaa, kaa lai to likvidee?
kakls
Re: baltie graudi mandelçs
06.04.2006 18:20
jâ sçne tâ arî varçtu bût... jo kad man bija tie koríi - es vienu brîdi lietoju pretsçòu lîdzekli - citrosept... bet palietoju to minimâli, kâdas trîs/èetras dienas varbût un iespçjams, ka tas palîdzçja - jo man paði no sevis tie koríi pârgâja, LORs neko nepalîdzçja - paskatijâs, ka viss jau ir tîrs...
daalija
Re: baltie graudi mandelçs
06.04.2006 19:02
te nesen bija liidziiga teema, bet tur skaidrojums bija sakariigaaks un man pienjemamaaks- peec angiinas rodas kjipa reetas, kuraas peec tam uzkraajas eedienu paliekas, rodas tie baltie, smirdiigie veidojumi un viss. man vinji taapat nenaak aaraa, ja juutu, ka ir slikta elpa, uzspiezhu ar vates kocinju uz mandeleem, tad tikai danuuju tos aaraa...
........
Re: baltie graudi mandelçs
06.04.2006 19:34
njeticu, ka taaas ir eediena paliekas, taadu versiju arii esmu dzideejusi, bet man vinja liekaas mulkjiiga...
Buus man arii jaapalieto tas citrosept, cik taads maxaa? var nopirkt aptiekaa bez receptes?
kakls
Re: baltie graudi mandelçs
06.04.2006 20:03
jâ citrosept var nopirkt aptiekâ bez receptes - itkâ ir dzirdçtas visâdas atsauksmes (citiem nepalîdz) - bet sliktâk jau nebûs, viòð skaitâs dabîgs... pçrc to mazâko pudelîti - maksâ laikam virs 3 Ls... ir jau padârgs - bet jâlieto pilienu veidâ, pie dzçriena (5 pilieni) - pietiek ilgam laikam, es no tâs mazâs pudelîtes pat pusi neizlietoju...
Re: baltie graudi mandelçs
06.04.2006 20:20
Inâra - ir kâda slimîba kas nav no aknâm vai sçòu mutantiem? Tevi palasa - pilnîgs sviests liekâs. Tu tâ no iepriekðçjâs angînas diskusijas neesi apskaidrojusi kâ streptokoku infekcija (angîna) rodas no aknâm?
Re: baltie graudi mandelçs
06.04.2006 20:33
Tâ ir kârtçja informâcija, kas zinâma koraïïu klubam, bet pasaules LORu ausis ir pârâk nedzirdîgas lai to uztvertu...
zuð
Re: baltie graudi mandelçs
06.04.2006 20:53
Nesen ar sho probleemu saskaaros pati. Gjimenes aarsts teica, ka taa ir mandelju infekcija, bet lors, ka mandelees ir taadi palieli "maisi", kuros tad uzkraajaas visaadi briinumi, teica jau ka arii eedienu atliekas, bet reaali bija taadi saakumaa miiksti balti aplikumi, kuri nenaaca nost, veelaak palika cieti un izklepojaas un izskalojaas.
Lors skaloja ar Hexoral, es maajaas arii.
...........
Re: baltie graudi mandelçs
06.04.2006 21:11
es tomeer palietoshu to citrosept, ja liidzees zinjoshu
Re: baltie graudi mandelçs
06.04.2006 21:11
Izlasi vispirms citrosept instrukciju!
Noela, mîïâ! Ir daþas! Apakðçjais spiediens - no nierçm, vairogdziedzera problçmas - no kuòìa...,- vai arî tas Tev jaunums???
Streptakoks no aknâm, protams, nerodâs, aknas "neraþo" baktçrijas, tas kaut kâdâ daudzumâ cirkulç organismâ gandrîz katram vidçji statistiskam iedzîvotâjam, bet visi takð ar angînu vai furunkuliem neslimo?
Angîna, vispâr, varçtu bût bçrnu un pusaudþu "prioritâte", kamçr akniòa vçl aug un attîstâs lçnâ garâ, pieauguðam cilvçkam ar to slimot vispâr nevajadzçtu, ja akna tos draòíus normâli filtrçtu un no organisma izvadîtu. Kâ Tu domâ, kâpçc bçrniem agrâk deva zivju eïïu dzert, lai neslimotu? Kura orgâna darbîbu centâs ar to stimulçt un kompensçt? Drîkstat minçt 3 reizes...:)
Bet ja godîgi, tad ap 60% slimîbu cçloòi meklçjami gremoðanas sitçmâ - sâkot no kuòìa un lîdz tievajai zarnai, un jo âtrâk to sapratîsiet un sâksiet risinât, jo mazâk te neauglîgu diskusiju bûs.
Ir jâzina ðie pâra orgâni, ir jâzina, kurð orgâns kuru ietekmç, kurð kuru kompensç un kâdâ mçrâ, un kâpçc par aknu jârûpçjâs, lai piemçram, sirds normâli funkcionç, lai holesterîns asinsvadus neíepç ciet un ar angînâm nav jâmokâs.

Re: baltie graudi mandelçs
07.04.2006 11:14
vairogdziedzera problçmas no kuòìa? pirmâ dzirdçðana. Drîzâk varçtu bût otrâdi.
Un ka streptokoks cirkulç asinîs - arî jaunums - lîdz ðim domâju, ka asinis ir sterilas, jo savâdâk ir septicçmija.
Bet tu, Inâra, tâ pârâk vispârîgi te apraksti. Man gribçjâs tieði mehânismu dzirdçt (imunoloìisko/alerìisko/dajebkâdu, ja tâds ir) kâdâ veidâ no aknâm var dabût mandeïu iekaisumu (nevis visâdus sliktumus aprakstîtus, bet konkrçti).
cone
Re: baltie graudi mandelçs
07.04.2006 11:14
kaa man ruupeeties par savu aknu?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 23?
Ziņa: