smaida grumbas

Aizsāka hmn 

hmn
smaida grumbas
29.03.2004 12:37
cik skumji, ka jaunai sievietei ir jau dikti labi redzamas grumbas ap muti...
:(((

kadel citiem smaidot tas neveidojas bet citiem jau agra jauniba ???

vai to var kaut ka nesapigi noverst ?
guns
Re: smaida grumbas
29.03.2004 13:11
Ir ticeejums-ja ap muti grumbas veidojas,tad meele ljauna....

Vairaak labas domas domaat ,jaukus vaardus teikt,tad arii grumbas pazudiis.
hmn
Re: smaida grumbas
29.03.2004 13:18
interesants ticejums, es pat teiktu rets - nekad nebiju dzirdejusi...
tikai kada gan tur varetu but zinatniska pamatojamiba ?

un es pavisam neticu ticejumiem. vai domajat, ka tur varetu but kada taisniba ?
Re: smaida grumbas
29.03.2004 13:46
:))) Man gan ðíeit, ka smaida grumbas ir tieði no pretçjâ - no pârâk labas attieksmes pret dzîvi, cilvçkiem utt. :)) Kaut gan... ja smaida nevis no sirds, bet tçlojot... mjâ, izfantazçt jau var visko.
Man sanâk, ka visvienkârðâkais un nesâpîgâkais bûtu nesmaidît... :)
hmn
Re: smaida grumbas
29.03.2004 13:49
ja, bet ja nu vinas jau ir izveidojusas, tad nesmaidisana neko vairs nepalidz...
Re: smaida grumbas
29.03.2004 14:00
... tiesa :) Es jau nezinu, it kâ var iet un taisît visâdas operâcijas... bet vai nav labâk un vienkâðâk pieòemt sevi tâdu, kâda esi? Smaida grumbas taèu ir tik skaisti! Tâs parâda, ka cilvçks ir labs attiecîbâs ar citiem. :)
hmn
Re: smaida grumbas
29.03.2004 14:24
nee, tas nav skaisti, grumbas parada, ka cilveks noveco.
nezinu nevienu sievieti, kura teiktu, ka vinam patiktos kaut jel viena grumbina, nelaika un nevieta.
saprotu, ja iestajas attiecigais vecums sim grumbam, bet tacu ne 24 gadigai!!!
seja kopuma tiri jaunekliga, bet grumbas saka pretejo - tada ka disharmonija.
Re: smaida grumbas
29.03.2004 14:44
:)) Bet dzîvot visu laiku paranojâ, ka tikai kâda grumbiòa neparâdâs, tas arî nav skaisti. Un tas jau nu noteikti par sievieti neko labu nesaka. Tieði tas parâda disharmoniju - sievietes disharmoniju paðai ar sevi :))
Un vçl - kas tad ir, ka noveco? Vai tad tas ir slikti???
Re: smaida grumbas
29.03.2004 14:57
Nu, priecîgi tas nav gan. Es kaut kur lasîju, ka esot tâds punkts pie ceïgala, kas katru mçnesi noteiktâ laikâ jâmasç un tad cilvçks nenoveco:)
hmn
Re: smaida grumbas
29.03.2004 15:08
ne, nu tas jau nav slikti. :) tikai ne visiem tas iet pie sirds.
loti daudzi censas glabt ko var saglabt vai tad tam tu nepiekritisi?

ja cilvekiem butu pietiekami situeti, tad diezgan regulari tie griestos pec jaunibas eliksira (skalpelis ?).
varbut tikai bailigie ne, jo ja nu sap, un nevar jau zinat kaa tas beigsies.
un vel varbut ne tie, kas ir absoluta harmonija ar sevi un apkartejo pasauli... tadu ir maz. loti. un ja tu esi tada - apskauzu - tu esi geniala.

un vel tas mazak saista viriesus - jo pastav uzskatas - ka virietis ir ka labs vins ....

bet tie, kas gribetu, bet nevar, tad tie cikst forumos (piemeram, es), ka velas but savadaki, skaistaki, mekle padomus un nevis nosodijumus.

un ir vel viena kategorija - tie kas nevar un necikst, bet uzliek roza brilles - mani tas neskar, neesmu sis zemes, esmu gudraks par citiem.

bet, ja tas ir brilles, tas nokritis, tikai speciga parlieciba cilveku var noturet lidzsvara.

kops cilveka radisanas, lidzas ir gajis muzigais jautajums - ka saglabat jaunibu un nemirstibu...

kada jega noliegt istenibu ?
Re: smaida grumbas
29.03.2004 15:53
Nu grumbas ir vienkarsi muskulu nespeka rezultats. Ieteicams trenet sejas muskulus.
Suslikje
Re: smaida grumbas
29.03.2004 16:03
jaa, taa patieshaam ir probleema .... arii man (27 gadi) Ilgi esmu klausiijusies komplimentos par briinishkjiigo smaidu un tagad redzu sekas tam :(
manupraat, diezgan liela noziime ir iedzimtiibai, kaada aada, kaadi muskulji uuttt.
Laikam jau vieniigais ar veeraa njemamiem rezultaatiem ir plastiskaa kjirurgjija un peec tam vairs nesmaidiit :(
Bet tas ir tik daargi :((((
hmn
Re: smaida grumbas
29.03.2004 16:44
hm. bet ka var trenet smaida muskulus ?
Re: smaida grumbas
29.03.2004 17:46
Es jau nepârmetu. :) Esmu tâds plastiskâs íirurìijas nîdçjs velniòð, vienmçr izmantoju izdevîbu mçìinât cilvçkus atrunât no tâ :)
Ahaa
Re: smaida grumbas
04.04.2004 00:12
smaida grumbas var uz laiku likvideet ar injekciju-ar smalku adatu ievada muskulii preparaatu.sory neesu aarsts,nepateikshu ka tas notiek,bet ka taa ir vienkarsha proceduura,tieshaam zinu.padaargi,bet skaistums prasa upurus.vajag paintereseeties.laba klinika ir uz Pushkina 18. eh kaa mums sievieteem jaaciesh deelj skaistuma saglaabshanas.
Re: smaida grumbas
25.02.2009 11:15
Dermokosmētika, jeb aptieku kosmētika pret mīmikas grumbām

http://www.sveika.lv/client/brand_line_product.php?brand_doc_id=32&brand_line_doc_id=2108
kaija33
Re: smaida grumbas
26.02.2009 01:20
Nevajag nekādas operācijas un spēcīgus līdzekļus, jo arī āda var pierast, ka to nepārtraukti baro no ārpuses.

Taču, es ieteiktu sejas jogu.
Ar šiem vingrinājumiem var iepazīties žurnāla "SHAPE" 2008.g. jūnija izdevumā.
p.s. ja ir interese, varu pārsūtīt ieskenētu materiālu uz 6.lpp ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 9?
Ziņa: