Çrèu pretpote

Aizsāka Kukainîtis 

Kukainîtis
Çrèu pretpote
30.03.2006 09:36
Gribu sapotçt savus pusaudþus, medmâsiòa teica, ka jâbût veseliem. It kâ jau ir, bet vienam ir drusku klepus. Vai tas traucç potçðanai?
Un vçl- cik ilgi sâp rokas muskuïi pçc potes? Man iepotçja agrâk, bet roka sâpîga.
buuh
Re: Çrèu pretpote
30.03.2006 15:50
kad es potçjos, man bija iesnas... man itkâ neko neteica, klepus gan nebija... un kâ sâp rokas muskuïi? man piemçram tas nebija nekas nepanesams:)
Kukainîtis
Re: Çrèu pretpote
30.03.2006 16:51
Nç, ir jau oki-doki... :))) Var ciest, no ðitâ nemirðu... :))) Te viens ðodien rakstîja citâ topikâ, ka pat apìçrbties nevar...
Re: Çrèu pretpote
30.03.2006 17:51
Paklausieties, es tas potes dariju simtiem cilveku. Bet vispar, caur mani, vai saistiba ar mani izgaja tukstosiem. Gan gripa, gan e. encefalits. Un blakusparadibu tiesam ir maz.

Nu ko jus te stastiet. Es tiesam neredzeju cilvekus ar vera nememam problemam.

Japotejas kad nav hr.slimibu paasinajumi. Par nevelamu laiku var uzskatit kad ir temperatura.... Ta un ta jus sakuma apskatis. Pirms potet. Apjautas. Ja tiesam bus problema - nepotes.
Sapotetâ
Re: Çrèu pretpote
04.04.2006 22:33
Ha! Ârsti par veselîbas stâvokli neapjautâjas - Vakcinçjos Infektoloìijas centrâ vakcinâcijas kabinetâ, un man par slimîbâm neko nejautâja, tik ieðpricçja uzreiz rokâ, un alles!
Re: Çrèu pretpote
04.04.2006 23:06
A ja nepoteejas, bet peec tam imuunglobuliinu shpricee?
Es itkaa pa mezhiem daudz dziivojos vasaraas, bet nav eerce ne reizi iekodusies. Ir gadijies nokjert raapojoshu pa kaaju paaris reizes.

Un pret Laima slimiibu jau taapat nav potes vai ne?
Re: Çrèu pretpote
04.04.2006 23:09
Dârgs tas imunoglobulîns.
Ja daudz pa meþiem dzîvo ir vçrts uztaisît titrus, moð i nemaz vairs nevajag potçties.
Pret Laima slbu potes nav.
Re: Çrèu pretpote
04.04.2006 23:11
kas ir titri?
Nu es ~reizi nedeeljaa uz veselu dienu eju mezhaa pastaigaa. Reizi meenesii arii nakshnjoju mezhaa.
Re: Çrèu pretpote
04.04.2006 23:18
Antivielu titri pret encefalîta izraisît;aju. Varbût jau sadzîves imunitâte izstrâdâjusies. Pirms kâda laika maksâja ap 8 latiem, gan jau tagad dârgâk.
Re: Çrèu pretpote
04.04.2006 23:20
Hmm... iipatneeji... bet tas jau notiek ja eerce ir bijusi iekodusies slima ne? Bet es neesmu fikseejis, ka man taada buutu bijusi
Re: Çrèu pretpote
04.04.2006 23:21
Jap. Bet bieþi pa meþiem ganoðamies ïauþiem, kuri nonâk kontaktâ ar çrcçm, tâdu parâdîbu novçrojot- ne çrce îsti kodusi, ne slimojis nekâ, bet antivielas ir.
Re: Çrèu pretpote
04.04.2006 23:22
Hmmm... interesanti... shito laikam buus jaanoskaidro :)
Paldies liels!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 13?
Ziņa: