Gan jau neleiðiem pievilks groþus

Aizsāka vçl viens iekrita 

Jâ, pârmaiòu nebûs, to es ar gribçju rakstît...
Bûs pârmaiòas!

Gribat piemçru? Lûdzu!

Pirms 5 gadiem vçl jaunus 18gadîgus dþekus Latvijas armijâ varçja piekaut lîdz nâvei.
Ðobrîd tas ir izskausts!
Esmu karavîra sieva, es zinu par ko runâju.

Tas, ka mistiskais ",,," un cienîjamais "sirmais dakteris" negrib mainîties nenozîmç, ka nebûs pârmaiòas... par laimi to tas nenozîmç!

No manis pietiek, atâ.
Ðodien vairs nav obligâtâ iesaukuma...
sirmais dakteris
Re: Gan jau neleiðiem pievilks groþus
04.04.2006 22:37
Ir nu tâ, ka "augðas pa vecam vçl dara"', "apakðas inerces pçc ar vçl kustâs" ,bet vina otru nesadzird.
Nav nozîmes aparatûrâ, tehnoloìijâs, smalkos izmeklçjumos, jo ja cilvçki vairs tâdu, vai citâdu iemeslu dçï "nevelk", tad izeja ir tikai krahâ, kurð mums bûs p''ec 3 -7 gadiem
Re: Gan jau neleiðiem pievilks groþus
04.04.2006 22:42
Par armiju buutu pakluseejusi. Ar armijas "varonjdarbiem" mediciina veel shobriid saskaras. Ne jau nu 5 gadu senatnee vien. Un veel saskarsies. Ar sekaam. Shito Tev psihiatri un neirologi vareetu apgaismot. Sho to par sadauziitajaam galvaam. Fui. Veel viena ar sarkano karogu.
Ko darît? Ko Agne iesaki darît?
apmâcîbâ, aparatûras nodroðinâjumâ, pieredzçjuðu speciâlistu piesaistç neatliiekamajai palîdzîbai, otrâ,treðâ , ceturtâ... viedokïa nodroðinâðanâ NP, papildus lîdzekïu iegûðanas veidus valstij un medicînai, varbût vçl ko, iesaki.
Re: Gan jau neleiðiem pievilks groþus
05.04.2006 14:50
Nu redz skolotaajam drusku atmeta:) piepiedu kartaa.....
Re: Gan jau neleiðiem pievilks groþus
05.04.2006 14:57
Atmeta... tas ir îstais vârds...
Brînos ka vispâr kâds vçl skolâ strâdâ...
nu ja, ja tur strâdâ kâds, nevis tâds- ar aicinâjumu, tad ko ðis iemâcîs?
un kâ tas ietekmçs Latvijas valsts attîstîbu?
un medicînu?
pozitiivais
Re: Gan jau neleiðiem pievilks groþus
05.04.2006 16:01
Labi ietekmees.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 20?
Ziņa: