vemðana

Aizsāka mushmire 

Re: vemðana
05.04.2006 15:26
Ja nav stingri gali medicînâ vai iespçjas to bçrnu labi uzturçt lîdz gadiem 35, nebîdi gan bçrnu par ârstu ;-)
Bet, ja gali bûtu, i bçrnu bîdît nevajadzçtu...
Tas gan fakts, ka zinâðanas noder vismaz tam, lai zinâtu kur iet, ko darît un kam prasît...
Re: vemðana
05.04.2006 15:31
Galu jau it kâ nav, bet bçrnam jau ar vçl nav pat 2 gadi un kas zin, varbût lîdz studiju laikam arî gali uzrodas :o) Sapratu, ka mûsdienâs ìimenç ir jâbût vienam juristam un vienam ârstam, tad var dzîvot cepuri kuldams :))
Re: vemðana
05.04.2006 15:35
baac, bet tomeer - kaa var MEENESI nogaidiit???
vaaks, sist un slaaniit shitaadus pacientus :((
Re: vemðana
05.04.2006 15:54
par to mçnesi jau taisnîba ir, bet viòa ir pârliecinâta, ka viòai tur ir aizgâjis vçzis metastâzçs un tâpçc tâ vemðana un uz slimnîcu nepakam negrib, ðorît man raudâja, lai tikai uz onkoloìisko nevedu, jo viòa negrib ne operâciju, ne staroðanu ne íîmiju, vienreiz jau tam visam izgâja cauri, bet es arî saprotu, ka diez vai viòai to visu arî darîs pie ðâdas veselîbas, tâpat jau vien arî atstâs lai mirst nost, ja nu vienîgi kâdus pretsâpju lîdzekïus ðpricçs.... tâ ka arî saprotu no vienas puses, kapçc mçnesi neko nedara, pati saka, kaut varçtu mierîgi aizmigt un nepamosties... ;(
Re: vemðana
05.04.2006 16:36
bet tas ir shausmiigi :(((
82 gadi tomeer ir 82, tas nav maz :( gruuti kaut ko iesaakt shajaa vecumaa, iipashi ja tas viss jau tik taalu aizgaajis...

labaak esiet ar vecmammu kopaa peec iespeejas vairaak, atbalstiet, vismaz kaadu prieku dziivee dodiet...
Re: vemðana
05.04.2006 16:52
tâ jau mçs arî darâm, bet nu es saprotu, ka sâpes ir lielas un nepanesamas un ja tur nekas medicîniski nav lîdzams, tad jau paliks tikai sliktâk, kamçr tas "zvçrs" saçdîs iekðas un bûs beigas...prieku viòai dod tas, ka katru dienu redz savu mazmazmeitiòu, kas ïoti viòu mîl un saprot, ka vecmamma ir slima un þçlo, bet vienalga es jûtos bezspçcîga, un es taèu nevaru izlikties ka nekas nav noticis, ja viòa nokrît (bezsamaòâ) uz grîdas un nesaukt âtros, es nezinu kâ man jârîkojas....vai ja es ðitâdâ situâcijâ neizsaukðu âtros man nepieðûs kriminâllietu, ka esmu atstâjusi cilvçku bezpalîdzîgâ stâvoklî, vai neesmu sniegusi pirmo medicînisko palîdzîbu.... ;(
Re: vemðana
05.04.2006 16:56
Man domât Tu par tâlu jau esi safantazçjusies... Lai tas dr atnâk un izdomâ, ko tâlâk darît...
Re: vemðana
05.04.2006 18:16
mushmire, pçc ârsta vizîtes uzraksti ko teica?
Re: vemðana
06.04.2006 15:44
Nu tâ...ârsts bija vizîtç, izrakstîja kaut kâdas ðpricçjamas zâles, kas mazinâs to vemðanu, ja nepaliks cik tur dienu laikâ labâk, tad rakstîs nosûtîjumu uz slimnîcu. Pati diemþçl ârsta vizîtes laikâ nebiju mâjâs ðito uzzinâju pa telefonu no mâsas, sapratu, ka ârsts jau gribçja uzreiz to nosûtîjumu rakstît uz onkoloìisko, bet vecmamma teikusi, ka ïoti negrib braukt uz slimnîcu....
Re: vemðana
06.04.2006 18:44
Nu jâ, es jau domâju, ka uz to pusi bûs.
Poliklînikâ onkos apskatîs, un pateiks, kas darâms. Jo, cik sapratu, gadi+blakusslimîbas+vispârçjais stâvoklis... Ceru ka jums ir labs ìimenes ârsts, jo droði vien ka ar viòu bûs darîðana vçl ne reizi vien.
Katrâ ziòâ - turies!



Ziòojums rediìçts (06-04-2006 18:44)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 5?
Ziņa: