azarstspelu atkariba

Aizsāka izmisusii 

izmisusii
azarstspelu atkariba
04.04.2006 23:02
Labsvakars...
Vai kaaam ir bijusi pieredze ar tuvu cilveeku, kuram ir shi slimiba - atkariiba no azartspeeleem? Esmu dzirdeejusi par Minesotas programmu, ka esot iedarbiiga, bet tomeer tam cilveekam pasham ir jaaiegulda liels darbs. Vai ir meginaati kaadi alternatiivaas mediciinaas lidzekli - dziednieki? Luudzu, padalieties savaa pieredzee, jo esmu jau tuvu izmisumam...
Re: azarstspelu atkariba
04.04.2006 23:04
Ir pieredze ar dziedniekiem citu atkarîbu (alkoholisma) apkaroðanâ- rezultâts- 0.
Bez paða darba ieguldîðanas nekas nebûs...
izmisusii
Re: azarstspelu atkariba
04.04.2006 23:15
saprotams, ka pasham darbs jaapieliek, bet ko dariit liidz tam, kameer saprot... negribu vinju zaudeet, bet nezinu, cik ilgi veel speeshu taa...
Re: azarstspelu atkariba
04.04.2006 23:17
Dzîvot savu dzîvi...
Ja tas ir draugs- bçgt ko kâjas nes...
izmisusii
Re: azarstspelu atkariba
04.04.2006 23:23
Pilniigs besis, vai tieshaam taa ir taada nepaarvarama lieta, kaa var to nesaprast, ka neko jau tur neguust, tikai zaudee... Man personiigi, vispaar nav saprotams, kaa var lieki kaut kur latu izteereet, veel kaut kaados stulbos aparaatos mest...
Re: azarstspelu atkariba
04.04.2006 23:24
Nu, gudri ïauþi saka, ka tâ esot slimîba...

Bet grûti ârstçt to, ko pats nemaz negrib ârstçt...
izmisusii
Re: azarstspelu atkariba
04.04.2006 23:28
it kaa jau grib aarsteet, bet vairaak par vaardiem pagaidaam nav ticis. jaasaak draudeet, vai - ka atstaashu, varbuut tas vareetu iedarboties, jo visaadi citaadi ir labas un miiljas attieciibas, plaanojam naakotni, bet tagad saaku shaubiities...
Re: azarstspelu atkariba
04.04.2006 23:30
Sirdij, protams, nepavçlçsi, bet plânot nâkotni ar ðâdu cilvçku ir ïoti netâlredzîgi. Vismaz pirms viòð ticis galâ ar savu problçmu.
bize
Re: azarstspelu atkariba
04.04.2006 23:35
Kâ gribçtos,lai Tev veiktos,bet varbût paturi prâtâ iespçju aiziet,kamçr nav bçrnu...
:)))
Re: azarstspelu atkariba
04.04.2006 23:40
kommatinsh beidzot pieregjistreejies :)
izmisusii
Re: azarstspelu atkariba
04.04.2006 23:40
Man taa gribeetos lai viss beidzot nokaartojas, jo miilu es vinju, un vinjs mani, bet shii atkariiba ir tas, kas musu saak pamazaam skirt, jo man saak zust ticiiba vinjam, un taa ir tik svariiga attieciibaas... Varbuut juus ziniet kaadu pozitiivo piemeeru, kas ticis valjaa no shiis apseestiibas?
Re: azarstspelu atkariba
04.04.2006 23:46
Man zinâmie spçlmaòi visi joprojâm spçlç ;-(
bize
Re: azarstspelu atkariba
05.04.2006 01:12
Mans vîrs nosodot citus,sâka spçlçt pats,ja iedzer,skaidrâ nç.Palika dusmîgs,pat ïauns,nervozs...Draugs nelaida viòu spçlçt ar varu,pçdçjâ laikâ nespçlç,ir mierîgâks,bet negrib,ja piemin spçlçðanu.Kaut jel izturçtu!!!!Un kaut to spçïu aparâtu nebûtu, tur kur arî dzer...Laikam muïíibas runâju,bet no sirds Jums novçlu mçìinât cînîties,jo tâlâk bûs elle...
fabian
Re: azarstspelu atkariba
05.04.2006 01:51
nu mîïâ sâc ar to, ka tiec galâ ar savu lîdzatkarîbu- padomâ pati cik veselîgi ir plânot nâkotni ar atkarîgo...... pati mainîsies, ij attiecîbas mainîsies, ij varbût vîriec sâks domât. pagaidâm viòam tâ neðíiet pietiekoði liela problçma, lai rîkotos (un kâdçï gan kaut ko mainît, ja meitene, neskatoties ne uz ko grib ar viòu bût kopâ, tak kamdçï pûlçties, ko?) un bez viòa gribeðanas nekâdas minesotas un vçl nezin kas nepalîdzçs....
Re: azarstspelu atkariba
05.04.2006 09:30
Bçdz ko kâjas nes, nekas nemainîsies paliks tikai sliktâk, beigâs tu viòu neieredzçsi, un Dievs dod, lai tad Tev jau nebûtu bçrns, es savçjo pasûtîju, bet pçc vakardienas izgâjiena arî pateicu, lai aizmirst ceïu uz manâm mâjâm un pie bçrna, jo bija apsolîjis bçrnu izòemt no dârziòa, kas silîtes grupiòâ jâizdara lîdz seðiem, pusseðos zvanîju, ðis saka, ka jau iet uz dârziòu, rezultâtâ pusastoòos man zvana bçrnu dârza audzinâtâja un saka, ka bçrns vçl jo projâm nav izòemts, zvanu tçtiòam ðis neceï, ja neceï tad sakaidrs, ka spçlç. Beigâs man jâstrebj viòa savârîtie sû.. Kad bijâm kopâ maksâju viòa parâdus, ruèîju no visâdiem mçsliem, pateicîbas nekâdas, nu lai bomþojâs, jo reâli jau nav kur dzîvot, lîdz ðim çda manis pirkto paiku, nâk ciemos pie bçrna gandrîz katru dienu, bet patiesîbâ nâk lai paçstu... ja vçlies piedzîvot to un vçl ko citu melus, mantu izneðanu no mâjas, tai skaitâ tavçjo, kas patiesîbâ ir zagðana, barot, kopt un uzturçt tçviòu, bet par to pretî saòemt uztraukumus un asaras, tad dzîvo "laimîgi" ar ðo slimîbu vajag nogrimt lîdz dibenam, lai bûtu cerîba no tâ tikt ârâ, kamçr kâds turçs virs ûdens kaut degunu, tikmçr NEKAS nemainîsies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 13?
Ziņa: