vçders

Aizsāka ilzee 

ilzee
vçders
05.04.2006 09:42
Vakar nesaòçmu atbildes no ìimenes ârsta uz pâris jautâjumiem (teica, ka viss OK. Nu ja jau OK, tad OK, bet gribas saprast, kas notiek). Pirmkârt - parasti pçc çðanas (bet daþreiz arî vienkârði tâpat) iemetas tâds kâ krampis vçderâ - savelk visu vçderu un arî muguru (visu apkârt jostas vietai). Palîdz atgulðanâs embrija pozâ. Kas tobrîd notiek?

Ja nokavçju un neaizeju uz tualeti pa lielam tieði tad, kad sagribas, tad vairs negribas un pçc tam jau problçma uz vairâkâm dienâm, jo vairs nespçju iztukðot zarnas pilnîbâ, bet tikai pa drusciòai un ar lielâm mokâm. Kâpçc tâ? Kur paliek zarnu saturs, kad nokavçts îstais kâkât gribçðanas brîdis?
Re: vçders
05.04.2006 09:57
Ja patieðâm gribi saòemt atbildes uz saviem jautâjumiem,- nevilcinies, varu piedâvât diagnostiku, kas precîzi pateiks kâdas problçmas gremoðanas sistçmâ, no kâ tâs raduðâs un kâ tâs risinât. No pieredzes saku; lielâkâ daïa veselîbas problçmu sâkas vçderâ, negribi nepatikðanas - domâ.

Re: vçders
05.04.2006 10:33
Inâra - kura diagnostika tad tâ bûtu - nakatani vaj?.

ilzee - Tev aizkuòìa dziedzeris arî ir pârbaudîts? jo jostveida sâpes raksturîgas pankreasam. Tâs lçkmes nav saistîtas ar kâdu konkrçtu çdienu (trekns, þâvçts, uc?)
ilzee
Re: vçders
05.04.2006 10:41
Noela- nekas man nav pârbaudîts, neesot vajadzîbas, viss esot kartîbâ..ai, dusma..
Çdiena saistîbai ar lçkmçm gan neesmu pievçrsusi uzmanîbu, tagad nesen atkal visu nedaudz savilka, kaut ðorît esmu tikai baltu kafiju dzçrusi.
Re: vçders
05.04.2006 11:37
Inârai bij cita diagnostika, tik vairs neatceros, kura...
Koraïïu klubâ...
Re: vçders
05.04.2006 18:36
ilzee - Tev vispâr vispâr nekâdas analîzes nav òemtas? Pat asins bioíîmija?
jj
Re: vçders
05.04.2006 18:51
Noela - nç, nav nekâdas speciâlas analîzes taisîtas, vien pilna asinsaina.

Vienreiz gan taisîja plaðâkas analîzes, kad man ilgstoði sâpçja plecs un tad pçc vienas analîzes (bija ðkiet kaut kas ar burtu k..), daktere kaut ko minçja par kaut kâdiem kukainîðiem un tai paðâ laikâ apðaubîja, ka tâ varçtu bût..
Un ko ar to bioíimiju var noteikt?
Re: vçders
05.04.2006 18:59
visâdas iespçjamas (!) iekðçjo orgânu tipa pankreasa un aknu vainas (vismaz radît aizdomas par tâdâm).
jj
Re: vçders
05.04.2006 19:04
un kâ pie tâdâm analîzçm tikt? Nedomâju, ka man dos îpaðu nosûtîjumu....hmmm, acis man arî regulâri ir dzeltenas (botkins pârslimots jau pirms 15 gadiem)
Re: vçders
05.04.2006 22:19
nu interesanti gan, iesaku mainît ìimenes ârstu tad. Vai arî paprasi lai nosûta izmeklçties. regulâri dzeltenas acis nu galîgi nav normâli.
!
Re: vçders
06.04.2006 09:43
Iztîri zarnas ar klizmu!
Re: vçders
06.04.2006 22:09
Domaaju ka saakumaa klizma te dereetu jebkuraa gadijumaa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 25?
Ziņa: