domas par paðnâvîbu

Aizsāka beigas 

beigas
domas par paðnâvîbu
05.04.2006 10:46
Ar mani ir tâ,ka ðâdas doams pçdçjo trîs dienu laikâ nâk galvâ tik bieþi.Man liekas,ka nav vairs jçgas dzîvot.Veids izdomâts-domâju sadzerties zâles,esmu pat atradusi kâdas un nolikusi maliòâ.Bâc,zinu,ka muïíe esmu,bet........Varbût pat tâ visiem labâK???Man tâda sajûta,ka nevis dzîvoju,bet velku dzîvi,tâ kâ roboti'mð,ceïos eju daru to,kas jâdâra,pârçjais viss po...!Vaqrbût kâds var iedroðinât,vai palîdzçt?It kâ gribas vçl dzîvot,bet jçga......???
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 10:54
Jçga dzîvoðanai vienmçr ir...tu vari atrast 1000 lietas, ko ir vçrts izdarît, kaut vai izlekt ar izpletni, aizlidot uz Parîzi, aiziet uz ZOO, nopirkt suni, galu galâ kur paliek bçrni, mazbçrni, laimîgas vecumdienas, bet nomirðanai gan neredzu jçgu...man viena draudzene ar sadzçrâs zâles, viòu atkaèâja, bet tagadsabeigtas aknas, un vienalga secinâja, ka ir jçga dzîvot, tikai tagad jâsadzîvo ar veselîbas problçmâm.
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 10:54
Ja ir tik traki, tad padomâ ðâdi: man ir tik slikti, ka sliktâk nevar bût. tâtad var kïût tikai labâk.
Arî man savâ laikâ bija, kâ Tu raksti (tikai par aizieðanu no dzîves nedomâju). Tagad esmu priecîga un vesela.
man arii taa tagad ir ka nemaz negribas dziivot..bet vienmeer jeegu var atrast..es piem neveelos sapinaas savus tuvos un miiljos tapec pacieshu visu ko vien vajag paciest..arii veseliibas problemas..vari izlasiit:)) sanaak ka esmu stipra sieviete! arii tev tadai jabut..
beigas
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 11:05
Es vienkârði avirâk nevaru>Man riebjas dzîvot tikai tâdçl,ka ir jâiet uz darbu,skolu,jâdara ikdienas lietas!par neko citu pat domas nenesas.Eju uz darbu kâ amzs robotiòð,kuram ats ieprogrammçts!Tiesâm viss besi!Kâda izskatos,acis aizpampuðas sarkanas,noraudâtas,kaktiòi uz leju.Tâ jau arî pakârtçjos sabojâju:(ðoedien man liekas var notikt daudz kas.Man ir nopietna saruna ar kâdu cilvçku,pçc tâs,redzçs,kas ar mani notiks!!!
nu miiiljaa visiem uznaak taadi periodi ka viss - beigas, gals klaat....es tak arii daru VISU to ko negribu eju stradat un uz skolu kura mani pamatiigi nokaitina:// bet tad uzradaas mans miiljotais cilveekas kursh ir pats dargaakais uz pasaules...vinja deelj arii dziivoju patlaban..
tad centies mainiit darbu..un viss bus ok..palutini sevi - aizej uz kadu skaistumkopshanas salonu..un nobasto tai laikaa skolu! bus ok:))) es taa daru biezhi:)))
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 11:12
Tada tema bija. Variet pameklet. Tur runasana izversas ap 300 zinojumiem.
beigas
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 11:13
Nejau darbs mani ir ievedis âsjâ depresijâ.Viekrâði es saku,ka tagad visu,ko parasti daru ar prieku(arî eju uz darbu)tagad daru kâ lellîte!!!Mîïotais cilvçks..........uzplçsi vçl vairâk man rçtas...:((
bac piedod..pameklee shai forumaa taadu teemu kaa tev un palasi ko cilv tur raksta! es arii palasiiju par savaam probleemaam ar veseliibu un sapratu ka tieshaam nav viegli izaarsteeties utt bus ok!!! tagad arii sev to censhos iestaastiit!! esmu pec dabas pesimiste:DD
beigas
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 11:16
Es it kâ optimiste,bet nju tas ir kâ ar roku atòemts!!!Ceru,ka ðodien,kad man bûs runa''sana,viss bûs ok,un varçsu normâli dzîvot tâlâk,bet tagad man liekas,kâ ðâdi dzîvot nav jegas!!
ja ticeesi buus ok!!!:)))) domaa labu!! vai vnk nedomaa!!:)) viegli jau teikt ne??man ar taa saka vienmeer...he
beigas
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 11:21
Jâ teikt ir viegli,bet patiesîbâ ir ïoti grûti.Ir jau vairâkas reizes bijuðas lîdzôgas situâciajs,bet nju ir tâ pa îstam.Jo esmu zaudçjusi visu savu dzîvi,sirdi........
stellina
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 11:22
Es ka tâdas tçmas salasos, saprotu, ka cilvçks nekad reâli ne ar ko nav slimojis.. paði meklç sev problçmas. Ja kâdreiz bûtu izjutusi, ko nozîmç cînîties par savu veselîbu, un daþreiz tuvinieku dzîvîbu, bûtu sapratusi, ka nekâ svarîgâka nav, un viss, ko Tu raksti, ir blçòas. Atrod sev hobbiju, un tad tâdas domas vienkârði nenâks tev galvâ!
beigas
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 11:24
Esmu cînîjusies ar asvu veselîbu,un kâ vçl.Saproti,arî tas man palîdz dômât s''adas doams,vsias ðîs situâcijas,veselîbas problçmas..........
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 11:31
Izdarot sev apzinaati galu iekulsies veel lielaakaas nepatikshanaas, jo cilveeks nedziivo tikai vienu reizi, taatad tev ir dots kautkaads uzdevums, kursh ir jaaizpilda, preteejaa gadiijuma nokaitinaasi Visumu un visu kas ar to saistiits. Izniicinaat tevi driiksteeja tava miesiigaa maate, kad biji vinjas miesaas, bet ja jau tev izdevaas piedzimt, tad ir jaaturpina.
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 11:33
Jâdzîvo ir sevis dçï, nevis kâda cita dçï, tur jau tâs problçmas sakne jâmeklç, ka nedrîkt pakârtot savu dzîvi kâdam, kâda attieksmei vai jûtâm pret sevi, to drîzâk var saukt par ieprogrammçðanu, ja programma (mîïotais) pazudîs, tad arî nonâk tâdâ situâcijâ, ka liekas, ka dzîvot nav jçgas...man gan ir jçga dzîvot, bçrns, kaut arî mîïotâ nav, visâm sâpçm esmu izgâjusi cauri, tâpçc saku tev saòemies, tâ dçï nav vçrts mirt, bet ir vçrts dzîvot, lai satiktu savu lielo mîlestîbu, radîtu bçrnus utt...
beigas
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 11:33
Interesants teksts bridza!!!Bet.........
beigas
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 11:36
Bet tâ bija man lielâ mîlestîba.Kâ dçï li tagad dzîvoju?
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 11:40
Taatad ir jaapienjem taa lielaa miilestiiba tieshi uz to briidi kad taa ir un kad nav, tad taa cienkaarshi jaatceras kaa kautkas ljoti ljoti skaists un neaizmirstams. Jo lielaa miilestiiba vairumam cilveeku ir diezgan iislaiciiga, vismaz muusu platuma graados.
beigas
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 11:50
Nja,bet kâ dzîvot tâlâk,ja tas cilvçks ir bijis pilnîgi viss.Tajâ laikâ dzîvoju tikai tam,lai viòu satiktu,samîïotu,bûtu ar viòu kopâ.Ko tagad??/vispâr nav jçgas!!!viòð arî grib,lai paliekam labâkie draugi.......
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 12:26
Tas no viòa puses ir egoistiski, lai paliekat tikai draugi, viòð atpçrkas no savas sirdsapziòas, un dzîvot ir jçga, lai satiktu tieðâm îsto lielo mîlestîbu nevis ðíietamo, un apmâtîba ar otru nekâdâ gadîjumâ nav mîlestîba....nu nedrîkst otrs kïût par dzîves jçgu, un ja nedod Dievs tam otram traktors uzbrauc, tad ar zûd jçga dzîvot...sviests....tas ko tu tagad runâ ir îstâkâ egoisma izpausme, þçlo sevi, savu aizskarto paðcieòu (viòð tevi laikam pametis citas dçï), tâpçc tagad tâ jûties, iespçjams, ja jûs tâpat izðíirtos nevis citas dçï, tad tu nejustos tik slikti.
Sîkâ
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 12:26
Atliek tikai nomirt no bçdâm...tev vçl paveicies, ka viòð vçlas, lai jûs paliekat labâkie draugi. Vispâr, es parasti mçdzu teikt - vienmçr var bût sliktâk nekâ ir, tapçc nevajag nolaist rokas.
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 12:30
Neredzu nekâdu pamatu priecâties par paveikðanos, ja cilvçks ko Tu mîli grib turpinât midþinâties TEv acu priekðâ, kad Jûs ðíiraties...
beigas
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 12:31
Nç,viòð mani nepameta citas dçï,patiesîbâ,es nezinu,kâdas tagad ir mûsu attiecîabs.Es nezinu,vai ats ir muïíigi,ka viòð grib palikt ar mani labos draugos,bet grûti tas gan bûs.Viòð jau mûsu attiecîbu sâkumâ teica,ka ali nu kâ,bet mums jâpaliek labiem draugiem.Es sevinezçloju,un viòð tieðâm man ir tâ lielâ mîlestîba..........
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 12:41
lielâ mîlestîba parasti ir abpusçja.
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 12:45
Nonâvçties veèa dçï ir stulbâkais nonâvçðanâs iemesls no visiem iespçjamiem!
Tu viòam devi fantastisku, vienreizçju iespçju bût kopâ ar tik vienreizçju meiteni/sievieti kâ Tu un tas íçms to nesaprot un neprot novçrtçt! Nu kam Tev tâds negudrs vajadzîgs?
beigas
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 12:46
tâ arî bija,nç-tâ ir,bet ir viens liels iemesls,kâpçc nevaram bût kopâ!ja godîgi,es nemaz nesaprotu,vai mçs esam ðíirti,vai vçl viss turpinâsies.Un tas ir visgrûtâkais
beigas
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 12:47
bet es viòu ïoti mîlu,ïoti ïoti
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 12:58
Tad beidz mîlçt viòu un sâc mîlçt sevi. Laukâ taèu PAVASARIS!
beigas
Re: domas par paðnâvîbu
05.04.2006 13:01
Viegli teikt!!!A kâ jums liekas par to,ka pçc tâdâm attiecîbâm paliek ïoti labi draugi???
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 19?
Ziņa: