melnâ krâsâ...ko tas noziimç?

Aizsāka sema 

sema
melnâ krâsâ...ko tas noziimç?
05.04.2006 14:19
esmu diezgan saatraukusies par vienu lietu...jau 5.dienu mani izkarnijumi ir melnaa krasa!!ogliti neesmu edusi, neko citu aizdomigu ari nee!vienigais, tiesi 5 vai 6 dienas lietoju jaunus vitaminus-Sievietes formula vai kaut kaa taa.Varbut vaina tajos, jo izskats vitaminiem ir tads brunaa krasa.Nu nezinu, esmu sabijusies!Kas par lietu??

Re: melnâ krâsâ...ko tas noziimç?
05.04.2006 14:21
Tajos vitamînos ir dzelzs, ja nemaldos. Tas ar var krâsot melnâ krâsâ.
Makjeniit
Re: melnâ krâsâ...ko tas noziimç?
05.04.2006 14:21
Nu tad jau laikam vitamiiniem buus klaat taa padaudzaak Dzelzs. Normaali!
vitamînu sastâvu :
sastavu gan tagad nevaresu pateikt, jo tagad neesmu majas.

tatad, vitaminu sastavs:

vit A-3000,0 s.v.
vit C-180,0 mg
vit D3-200 s.v.
vit E-30,0 s.v.
vit B1-4,2 mg
vit B2-4,8 mg
vit B3-54,0 mg
vit B5-18,0 mg
vit B6-3,0 mg
vit B12-3,0 mkg
Folskabe-300,0 mkg
Biotins-450,0 mkg
Kalcijs-200,0 mkg
Jods-200,0 mkg
Dzelzs-28,0 mg
Cinks-22,0mg
Selens-75 mkg
Inoitols-30,0 mg
L-Cistins-100,0 mg
Standartizeto bioflavonoidu komplekss(no citrusa augliem)-25,0 mg
L-Karnitins-50,0 mg
Izoflavoni-10,0 mg.

Ludzu, ludzu paskaidrojiet, vai iemesls ir sie vitamini vai kas cits.
Paldies jau ieprieks!

klaida ârsts
Re: melnâ krâsâ...ko tas noziimç?
06.04.2006 14:52
Nopietns sastâvs. Un kas tev ieteica lietot ðos vitamînus? Mani uzmanîgu dara L-Cistins-100,0 mg tik lielâ koncentrâcijâ.
gribeju palietot kadus labus vitaminus, un aptiekare man ieteica shos te.Un kas ir tas L-Cistins?
Kaadeelj vispaar lieto vitamiinus? Kadas ir Tavas veseliibas prolemas? Labaak jau buutu konsulteeties ar aarstu pirms dzert.

Es tagad pavasarii lietoju ziedputekshnjus un mellenju extraktu :)
Diemzel sanak taa, ka lietoju nepilnvertigu uzturu,ari imunitate ir pazeminata, turklat ikdienaa ir liela slodze.Par manu arstu labak pat nerunat...

iâ iâ
Re: melnâ krâsâ...ko tas noziimç?
06.04.2006 17:26
Nupat beidzu lietot ðos vitamînus un nekas melnâ krâsâ ârâ nav nâcis.
Arprats, nu jau es satraucos vel vairak...No ka tad vel sitadi joki var gadities?
Varbut pateiksu kaut kadu mulkibu, bet-nevar but ta, ka sie vitamini reage ar Cilest un tapec ta??Jo reali nekadu citu skaidrojumu neatrodu.Edu visu kaa parasti, jutos ari it ka normali.
daalija
Re: melnâ krâsâ...ko tas noziimç?
06.04.2006 19:04
tev tak pateica- no dzelzs!!! netici, paartrauc lietot vitamiinus, buus bruuna kaka
ja, ja-pateica...tikai ,pat nezinot precizu vitaminu sastavu.Un tadai atbildei 100% uzticiba nerodas!starp citu, sodien vairs vitaminus nelietoju, redzes, kaa bus!

"Par manu arstu labak pat nerunat..." :DDDDDDDDDDD
Agraak pacients pats izveeleejaas aarstu...nezinaaju, ka tagad tas ir mainijies... =)
Sema, vai tu neesi no tâm meitençm, kas delfos vâjç?
Re: melnâ krâsâ...ko tas noziimç?
07.04.2006 13:03
Autors: sema
Datums: 06-04-2006 19:15

ja, ja-pateica...tikai ,pat nezinot precizu vitaminu sastavu.Un tadai atbildei 100% uzticiba nerodas!

Mîïo cilvçk!
Nu nevar te atrast 100 % pârliecinoðu atbildi. Neviens mediíis Tev nekad neteiks "tas 100% ir no dzelzs, citas iespçjas ir virtuâli absolûti izslçgtas". Tika izteikts minçjums, varbûtîba.
Informâcijai- Principâ izkârnîjumi melnâ krâsâ var liecinât (uzsvars uz var, nevis100% liecina) par slçptu asiòoðanu no kunìa zarnu trakta, kas tieði tâpçc tiek saukta par slçptu, jo sâkotnçji cilvçks jûtâs normâli. Ir tâda lieta kâ slçpto asiòu noteikðana fçcçs. Ja tests pozitîvs--> vizîte pie gastroenterologa. Ja negatîvs--> norakstam uz vitamînu sastâvu vai kâ tamlîdzîgi. Ðo procesu normâli nokoordinçtu tas pats ìimenes ârsts.



Ziòojums rediìçts (07-04-2006 13:05)
viss kartiba...jau 3 dienas nelietoju tos vitaminus un vairs nav nekadas melnas krasas:)

man ari melna kaka no shiem,jo tur ir daudz dzelzs:))
Re: melnâ krâsâ...ko tas noziimç?
09.04.2006 17:28
28mg dzelz tadu medikamentu sastava nav daudz. Nu un ka kraso? Kas no ta?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 8?
Ziņa: