ûdens uzkrâðanâs

Aizsāka Evelîna 

Evelîna
ûdens uzkrâðanâs
06.04.2006 14:05
Man ir problçmas ar liekâ ûdens uzkrâðanos organismâ un tûskâm. Kâjâm vçl arî paplaðinâtas vçnas. Dakteris bija izrakstîjis Lercapin un Veroðpironi (spiedienu ar jâregulç). Ðis komplekts man tûskas tieðâm mazinâja un beidzot arî seja neizskatîjâs piepampusi, taèu Lercapinu daþu problçmu dçï nâcâs mainît pret citâm zâlçm. Veroðpironi palika, taèu viens jau vairs nedeva tik lieliskus rezultâtus, kaut tûskas salîdzinoði ar laiku, kad nelietoju neko, bija kriietni samazinâjuðâs. Pie kam, daktera uzskatas bija - visu mûþu lietot tagad ðîs te zâles. Nu negribu es katru dienu lietot Veroðpironi.. Varbût ir kaut kâdi medikamenti, kurus jâlieto retâk? Esmu dzirdçjusi par tableti reiz nedçïâ vai pat divâs, kas izdzen lieko ûdeni, tikai vai tas pasargâ no tûskâm ilglaicîgi, jebðu pçc 3 dienâm jau atkal sâkas? Un vislabâk jau bûtu kaut kâds dabisks lîdzeklis, kas palîdz tâ pamatîgi to ûdeni izdzît. Kâdas tçjas, zâlîtes vai kas tâds? Bet nu tâds, kas tieðâm to arî dara, jo man bija kaut kâada nieru kompleksâ tçja, moðka vairâ èurâju, taèu tik un ta liekâ ûdens bija daudz.
Ir doma mainît ârstu, taèu âtrâ par vasaras sâkumu to neizdarîðu, tâpçc varbût varu tagad kaut ko darît lietas labâ..
Re: ûdens uzkrâðanâs
06.04.2006 15:10
Varbût noder grâmata
P.Jenèura, J.Lokempers "Organisma attîrîðana", tur kâ reiz stâstîts par èûlâm un ûdens aizturi organismâ.

Ûdens uzkrâðanâs organismâ ir tikai sekas kaut kam citam. Ja mçìinâsiet izspiest tikai izspiest ûdeni laukâ, neatrisinot pamata cçloni/us, kâpçc tas uzkrâjas, tad tâ bûs cîòa ar vçjdzirnavâm.
Evelîna
Re: ûdens uzkrâðanâs
06.04.2006 15:14
Tieðâm jâmain ârsts, jo ðis tikai cînâs ar sekâm, grûþ iekðâ zâles, bet visam taèu ir cçlonis..
Re: ûdens uzkrâðanâs
06.04.2006 15:19
Un kâds tad ir cçlonis, kâpçc ðíidrums uzkrâjas - kâda nieru/sirds kaite?
atttaaa
Re: ûdens uzkrâðanâs
06.04.2006 15:54
Nelieto sâli uzturâ, sâls aiztur ðíidrumu organismâ.
Evelîna
Re: ûdens uzkrâðanâs
06.04.2006 15:59
sâli praktiski nelietoju, droði, ka man cits iemesls. Ar sirdi gan bçdas, bet it kâ pçc ârsta teiktâ - nav ïoti nopietna.. Bûs tâ kârtîgâk jâizmeklçjâs
Jâ, ir dabîgi un nekaitîgi lîdzekïi, un ir iespçja veikt kompjûterdiagnostiku, lai noteiktu kâpçc tâ tûska rodâs, un ne tikai. Kam interesç: mans e-pasts- Inakal@tvnet.lv

Evelîna
Re: ûdens uzkrâðanâs
06.04.2006 16:04
Inâra - vai tie ir uztura bagâtinâtâji? Tie nu gan tad nebûs nekaitîgi un dabîgi, vai arî tas ir kas cits? Ja no FitLine sçrijas, tad gan nederçs...
plants no cita PC
Re: ûdens uzkrâðanâs
06.04.2006 16:07
Ieliec "Inâra" meklçtâjâ, tad arî sapratîsi, ko viòa piedâvâ.
Evelîna
Re: ûdens uzkrâðanâs
06.04.2006 16:41
Piekusu lasît, neatradu nosaukumu, tik sapratu, ka Inârai ir zâles pret visu :)
Re: ûdens uzkrâðanâs
06.04.2006 18:41
Inârai visas slimîbas no aknâm, un viss tiek ârstçts ar dabîgiem lîdzekïiem.

Bet ja nopietni - ir jau arî sirds vainas, kuras nevar tâ òemt un izârstçt. Es nezinu kâda konkrçti Tev, Evelîn, ir diagnoze, bet ïoti iespçjams, ka tur nekas nav darâms, tâpçc ârsts izraksta medikamentus, lai nav jâcieð no sekâm - Tavâ gadîjumâ - tûskas.
Re: ûdens uzkrâðanâs
06.04.2006 20:11
Nevis no aknâm, bet baktçriju sçòu mutantiem. Vismaz agrâk tâ bija...
Re: ûdens uzkrâðanâs
06.04.2006 20:16
â, nu angîna ðobrîd esot no aknâm :D
sçòu mutanti - incants izdomâjums....
Re: ûdens uzkrâðanâs
06.04.2006 20:30
Es tik brînos no kâ manas aknas tâ pçkðòi veselas kïuva- kâdu laiku bija angîna sun vispâr visâdas heròas gana bieþi un te pçkðòi nav... Nu ir jau pa kâdam vîruselim, bet vot angînas nav... Laikam manâ rumpî pat tie mutanti nevar lâga iedzîvoties...
Re: ûdens uzkrâðanâs
06.04.2006 20:32
,,, ,ka tik Tu pa kluso to Fitline un koraïïus nelieto, koa :D
(jox)
Re: ûdens uzkrâðanâs
06.04.2006 20:35
Nus, to koraïïûdeni man bija doma pamçìinât, eksperimenta labad...
FitLine- jâ, nu tie savu reputâciju ir sagrâvuði ne manâs acîs vien. Tikos ðodien ar draudzeni- to ar caur draugu sistçmu sen neredzçta klasesbiedrene jau mçnesi vajâ, lai iesaistâs "biznesâ"...
Jautri ar jums!!!
Ne man tâs "zâles", bet gan zinu kâ daudzas problçmas risinât, zinu ar kâdiem lîdzekïiem, pamatâ, protams, ar dabîgiem (bet kad vajag, arî "smago artilçriju òemu", piedodiet, pat antibiotikas izmantoju), zinu shçmas un sistçmu: ko, kad, kâdâ secîbâ un kâpçc, un katram varu sîki un smalki paskaidrot, ko konkrçti ðim cilvçkam sastâdîtâ programma viòa mîïotajâ organismâ darîs. Vai tas jûs tracina? Kâpçc??? Varbût tâ vietâ, lai te bezjçdzîgi diskutçtu par tçmu:
"Tur nekas nav darâms" "Ej mâjâs un dzer urîndzenoðos, kad nevarçsi vairs paèurât un visus minerâlu resursus bûsi no organisma izskalojusi - mirsti nost,- visi tur bûsim...", varbût mçìiniet kaut ko jaunu pamâcîties un uzzinât, kas zin - noderçs.

Sevgilim
Re: ûdens uzkrâðanâs
07.04.2006 13:15
Ir, man tieshi tuuskaam un uudens uzkraashanaas noveershanai (deelj nepareizi izrakstiita OK) sirds un asinsvadu dakteris izrakstiija cilpveida diureetikji Torem 5mg (Torasemidum) - vienu tableti nedeeljaa. Bet smagiem gadiijumiem var izrakstiit arii 1 tableti dienaa. Taa viena tablete 1 nedeeljaa jau ir uztoroshais rezhiims. Kaut gan - nu jau varu izdert arii tikai 1 tableti meenesii, tad, kad juut, ka atkal saak pampt ekstremitaates. Ljoti efektiigs - jaa bet tikai jaareekjinaas, ka 5-6 stundas peec iedzershanas diezgan izteikti var reibt galva - par mashiinas vadiishanu un nopietnu koncentreeshanos darbam tajaa briidi aizmirsti, jo ljoti pazemina asinspiedienu, uz tualeti buus jaaskrien ik pa pusstundai un tecees kaa ruudiitam alus dzeeraajam kvantuma zinjaa. Parunaajies ar savu dakteri par sho medikamentu. Cik zinu, vinhs ir ljoti speeciigs - ne velti man regulaari liek taisiit asins analiizes uz Na, Ca, K, lai ljautu vinju lietot. Cenu zinjaa Ls8,13 28 tabletes. Stingri uz recepteem. Firma Roche (ðveice).
Evelîna
Re: ûdens uzkrâðanâs
07.04.2006 23:10
Es jau saprotu, ka varbût nekas nav darâms, bet patiesîbâ - iemesls nemaz nav atrasts, nav nodefinçts. Un ârsta attieksme nelikâs nopietna. Nevar grûst visâdas zâles, ja nezina, kâpçc streiko sirds, kaut vainas nekâdas tâdas lielas nav.. Ar tûskâm gribu cînîties, varu lietot zâles, taèu gribçtos efektu.. nevis katru rîtu maitât savu kunìi un vakarâ tik un tâ grûti darba apavus nomainît pret ielas apaviem...
Tas, ko saka Sevgilim izklausâs labi - varbût arî asinsspiediens normalizçsies, kas ir krietni par augstu. Varçtu vismaz paeksperimentçt.
Ðobrîd esmu jau apjukusi, tik daudz izmeklçjumu, nekâdu reâlu atbilþu vai iemeslu, bet sekas ir, tikai no kâ...
Sevgilim, Tev labs dakteris? Man asinsspiediens nemainâs jau pusgadu, dzeru zâles un viss, ko esmu panâkusi - krities apakðçjais cipars tâ ka nu jau stabilâ 80 vietâ pârsvarâ ir 60. Ir ïoti grûti ar spiedienu piemçram 150/60, labâk man patika regulârais 140/80.. Kopð lietojju zâles, mçtâjas uz augðu vçl vairâk un krît tikai apakða... Izmçìinâtas jau daþâdas zâles. Un tâs tûskas beidz mani nost. Un sirds joòo kâ traka, negribu vairs bremzçt viòu ar zâlçm, gribu zinât iemeslu, tâpçc gribu citu dakteri.
Varbût ir kâds labs ârsts, kas var ar ðitâdâm kaitçm tikt galâ? Man vçl tik maz gadu, bet jûtos kâ ôme...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 16?
Ziņa: