ko mçs dzeram ???///

Aizsāka Skumjâ 

uyu
Re: ko mçs dzeram ???///
06.04.2006 22:35
tb noskatîjusies
Re: ko mçs dzeram ???///
06.04.2006 22:39
uYu

Man domât (gribçtos vismaz cerçt), ka cûkai dzîvai to kâju tomçr nost negrieþ...
Neloloju ilûzijas, ka baigi jau nu humâni viòas kauj, bet kaþokzvçru audzçðanu un galçðanu neatbalstu principâ. Jo îpaði dzîvu zvçru dîrâðanu, lai kaþoks spoþâks, vai suòu dauþîðanu pirms nâves, lai gaïa mîkstâka...
Re: ko mçs dzeram ???///
06.04.2006 22:41
ir loti interesanta gramata par so teemu, tikai cilveeki ar dziivniekiem mainiitaas lomaas, Miðels Feibers "Sveðâ âdâ"
uyu
Re: ko mçs dzeram ???///
06.04.2006 22:42
raksti manu niku pareizi;)

protams, viòus nekauj humâni. nedomâju, ka ir iespçjams humâni nogalinât:))

unn... suòu?? nu paga, suòus tak neçd :\\
Re: ko mçs dzeram ???///
06.04.2006 22:44
íînâ', korejâ çd
uyu
Re: ko mçs dzeram ???///
06.04.2006 22:47
tadkad çdu gaïu, es pat trusi ieçst nevarçju... jo man tâc ðobrîd mâjâs ir:)) bet.. kaíus , suòus çst... ðausmas.. kautkâdi necilvçki
Re: ko mçs dzeram ???///
06.04.2006 22:51
Nu viniem tada kultura, vini arii zurkas eed starpcitu. uz ielas, zaveetas zurkas var nopirkt, tapat kaa pie mums zavetas vistinjas. Cuuskas ed, par visiem citiem kukainiem nemaz nerunajot.
uyu
Re: ko mçs dzeram ???///
06.04.2006 22:55
slimi :)


kas tâ par dîvainu kultûru..?

a ko ta viòi mâjâs par mâjdzivniekiem tur?
Re: ko mçs dzeram ???///
06.04.2006 23:03
nu taa sunu eesana viniem ir vairaak taada ka delikatese, ne nu taa, kaa mums vista, katru otro dienu:) Ed vini arii cuukgalju, jeeragalju.
Re: ko mçs dzeram ???///
06.04.2006 23:09
gaïa paliek gaïa :)
Ko noziime slimi???
Paraadi jenkjiem ka cuuku aknes eed vinji apvemsies, bet deelj taa par slimu saukt... pasham ir jaabuut slimam-gariigi.

Bonaqua btw ir CocaCola produkt, kuru es tieshi taadeelj nedzeru :D
Re: ko mçs dzeram ???///
06.04.2006 23:11
Bonayua ir negarðîgs

bet suòus çst ir slimi, tur es piekrîtu
Es jau arii needu sunjus, bet par eest neest es domaaju, ka vinjiem arii kaut kas muusos liekas slims :D
mellene.
Re: ko mçs dzeram ???///
07.04.2006 05:57
Aòuks par "suòiem"

A Chinese man visiting the United States for the first time was feeling hungry after arriving at the airport. He entered a restaurant and the waitress gave him a menu. He looked at it and did not know what to order, as all the Western food in the menu was foreign to him.

He then noticed an item that interests him. Hot dog. Being Chinese, he had eaten dog meat before, so he ordered a hot dog. When the hot dog arrived he was horrified and told the waitress, “No, no, no, not this part of the dog.”
VAI KÂDS NO ðîs "kompânijas" atceras / kâds bija mans jautâjums / ha ha ha !!!!!!!!!!!!!!!!!!/
Re: ko mçs dzeram ???///
07.04.2006 08:58
,,, , Tu par lielpilsçtu un suði vai? Tos tak ïoti viegli var pats mâjâs uztaisît. Ja jau es ar savu virtuves "mîlestîbu" to varu izdarît, tad to var jebkurð :)

Skumjâ - kautko par ûdeòiem, ne?
Re: ko mçs dzeram ???///
07.04.2006 11:20
Skumjâ!!! Tev tak blakâm visâdi veselîgi avoti, vari izvçlçties visâdas garðas, domâju benzînâ neiztçrçsi vairâk kâ pçrkot pudeïu ûdeni ;) Un par Saltavota dziednieciskajâm îpaðîbâm stâsta brînumu lietas, pat no ârzemçm brauc muti mazgât, a mçs te vietçjie slinki :)))
laura+
Re: ko mçs dzeram ???///
07.04.2006 11:41
un kâds tas avota ûdens ir? agrâk (nu jau 6 gadi atpakaï) arî vienâ òçmu (skaitîjâs nu arî bezmaz svçts), pçcâk izlasu avîzç - sanitârais dienests (varbût arî tas otrs, neatceros) veicis manas pilsçteles avotos pârbaudes. 3 no 7 zarnu nûjiòas un draza, vienâ vçl kaut kâds íîmisks sviests. protams uz pauzes paliku. uz ðo brîdi vienîgais "normâlais" avots ir 5km no pilsçtas, kaut kâdâ pusizbraucamâ meþâ. nospïâvos un dzeru krâna ûdeni (katru dienu 3 4 pudeles evian utml. par dârgu pirkt). un ko neteiksi - dzîva.
Nee nee taa nedriixt...
kraana uudeni nedriixt dzert... zheltuhu dabuusi, miniishus veikalaa arii pilda no kraana, avotus kaads piechuraaja, bet evian ir daargs jo daargs muuks churaaja avotaa ;) Btw... dushaa arii labaak neiet...runaa ka var nosliikt, bet siljkji nedriixt eest jo noindeesies un lashos arii dioksiins...

tas jau nekas ka apkaart ir taadas lietas kaa: tabakas duumi, asvalta izgarojumi, automashiinu izpluudes gaazes, CRT monitoru kaitiigums aciim, seedoshs darbs, kraasvielas un kjiimija limonaadees (arii Bonaqua uudenii), kjiimija kosmeetikaa... kautkaa manu praat par to driizaak buutu jaauztraucaas...
laura+
Re: ko mçs dzeram ???///
07.04.2006 12:52
tad pa tiem 5 6 gadiem ne to vien bûtu dabûjusi. :DD katrâ ziòâ manâ miestâ ir puslîdz normâls ûdens un ja vçl tik daudz filtri kâ man salikti, tad evian mûks kaut tai ûdenî di**...

vispâr forðais.
Nu es tikai vaaru uudeni, jo dzeru teejas :) Agraak vel arii filtreeju caur mehaanisko/bio filtru, bet kautkaa pierimaas mana paranoja =)
inka
Re: ko mçs dzeram ???///
07.04.2006 14:52
hm....mees vedam uudeni septinju litru balljinjaas no vecaasmaates lauku akas. Uudens tur ir paarbaudiits un atziits par labu esam. Garsho arii labi.
mellene.
Re: ko mçs dzeram ???///
07.04.2006 14:59
Taa droshi ka arii ir, ka aku un avotu uudens ir vislabaakais. Diemzjeel no filtriem pudelju uudenjos nokljuust citi kaitiigi savienojumi. Kaadu laiku man bija iespeeja paarbaudiit uudenjus uz hloru saturoshiem savienojumiem. Es paarbaudiiju visus, ko iepirku veikalaa un diemzjeel vairaak vai mazaak to bija katraa, bet to nebija aku uudenjos.
mellene... paraadi man kaa hlors tiek cauri biofiltram... ja nejaucu tad pat aktiivaa ogle speej kautko tur attiiriit no hlora. Man ir maajaas taads filtrs ar pumpiiti. Paredzeets paargaajienos, lai vareetu kaut no diikja uudeni dzert. Ir ekperimenteets dariit taa: ielejam kruuzee uudeni, iemetam tableti no armijas pacinjas (tjipa attiira, bet beigaas nenormaali smird peec hlora), izfiltreejam un viss... uudens peec hlora nesmird...vieniigi filtra gan :(
mellene.
Re: ko mçs dzeram ???///
07.04.2006 19:13
Nee, peeec hlora tas nesmird, bet hlororganiskie savienojumi tur iekshaa ir. Mehaanismaa neesmu iedziljinaajusies.
uyu
Re: ko mçs dzeram ???///
07.04.2006 20:00
hmm...man vienos laukos pie kaimiòiem ir avots, kur var dzert.... un dzert....:) yumm'îgu ûdeni:)
zutis
Re: ko mçs dzeram ???///
07.04.2006 20:12
Dzeru "Sudraba ûdeni" (bagâtinâts ar sudraba joniem), var pasûtît 20L pa 2.95Ls.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 21?
Ziņa: