kaulu deformâcija

Aizsāka bumbuls 

bumbuls
kaulu deformâcija
06.04.2006 20:23
Man ir tikai 23, bet pçdu iekðpusç pie îkðía, jau deformçjas tie kauli, labajai kâjai jau tâds bubucis izaudzis, ka bail! Vai varat ieteikt pie kura ârsta man jâiet? Bail, ka nepaliek vçl sliktâk.
Re: kaulu deformâcija
06.04.2006 20:26
Pie ortopçda.
Re: kaulu deformâcija
06.04.2006 20:27
Liekas, ka gjimenes aarsts tev labaak paskaidros kas un kaa. Bez uzmaniibas to neatstaaj, citaadi nepaies ilgs laiks, un vareesi pa vsiem veikaliem platas kurpes mekleet.
Re: kaulu deformâcija
06.04.2006 20:28
pie ortopçda caur ìimenes ârstu :)
bumbuls
Re: kaulu deformâcija
06.04.2006 20:34
Paldies milzîgs! Man gan ðimenes ârste ir nekam nederîga, bet man jau laikam vajag tik nosûtîjumu no viòas, savâdi skatos uz savâm kâjâm un ai ai raudât gribas. A kâ jûs domâjat, vai no tiem kauliem varçs tikt kâ vaïâ, jebðu tur vairs neko, var tik apturçt, lai nepaliktu vçl sliktâk?
Re: kaulu deformâcija
06.04.2006 20:36
Varbût, ka lietojot supinatorus un nostiprinot pçdas velvi kaut ko var glâbt. bet nu to Tev ortopçds pateiks...
bumbuls
Re: kaulu deformâcija
06.04.2006 20:39
Un kur var atrast labu ortopçdu? Es nedzîvoju Rîgâ un manâ pilsçtâ nav neviena man zinâma laba ârsta. Kur var bût labi Arsâ VC4?
Re: kaulu deformâcija
06.04.2006 20:51
Nav ne jausmas, bet ja man vajadzçtu, ortopçdu laikam jau Traumatoloìijas slimnîcâ meklçtu.
bumbuls
Re: kaulu deformâcija
06.04.2006 20:53
Ok, ieèekoðu, to slimnîcu un varbût, ka mana ìimenes ârste tomçr varçs ko ieteikt.
besk
Re: kaulu deformâcija
07.04.2006 09:16
paklau, tu vari mçìinât apiet ðito visu padarîðanu un uzreiz doties uz traumatoloìijas un ortopçdijas institûtu pie dr Gromovas (specializejusies uz peedu).
nç, vislabâk bûtu dabût pçdas rentgenu (tur ej uzreiz pie kirurga, kurs tevi tur nosutis), tad ar rentgena attçlu pie Gromovas.
vina talak tev iedos vel visadus nosutijumus. naudas taupisanas noluukaa tu tos nosutijumus talak varesi kartot caur gimenes arstu; bus vinam jadod tie nosutijumi, ja jau no augsas prasiits.

kaut kur senakos tematos esmu jau stastijusi. poliklinikas kirirgs - tuksa vieta.
*
Re: kaulu deformâcija
07.04.2006 09:27
Nebrînos.Laikam sekoji modei un nçsâji apavus ar spiciem purngaliem,tie
ïoti,ïoti bojâ kâjas,sâkas deformâcijas.Es arî gandrîz lîdz tam nonâcu,bet laikus sapratu,ka vairs nedrîkst valkât ðâdus apavus,jo likâs,ka tûlît sâks augt kauliòi. Tie saucas- kauliòi uz kâjâm,kâdi ir vecâm tantçm.
"Mâjas dakterî" kâdâ no pag.gada numuriem bija rakstîts,kâ ar tautas lîdzekïiem tos var novçrst.Ja ïoti vçlies,varbût varu sameklçt.
gingis
Re: kaulu deformâcija
07.04.2006 11:52
Nav osteoporoze?
bumbuls
Re: kaulu deformâcija
07.04.2006 20:41
Nçe man tas nav no apaviem, mums ðitâ problçma ir ìimenç, man gan tçvam, gan abâm vecmâmmiòâm ir stipri deformçjuðies tie kauli. Liels paldies, par ieteikumu iet uzreiz, tas laikam bûtu man tieðâm çrtâk, jo laika ekonomija man ir bûtiska!
Re: kaulu deformâcija
07.04.2006 20:44
es to sistçmu labi nepârzinu, bet man kautkâ liekas ka ar ìimenes ârsta nosutîjumu kautkâ ir lçtâk. Bet varbût tas nestrâdâ ja grib nokïût tieði pie kâda speca, kas ambulatori pieòem tikai privâtpraxç.
bumbuls
Re: kaulu deformâcija
08.04.2006 09:09
Nu es izdomâju, ka ieðu no sâkuma pie ìimenes ârsta uztaisîðu uzreiz pie viòa rengenu un tad jau ar gatavu rengenu braukðu pie dr. Gromovas.
pîlçns
Re: kaulu deformâcija
08.04.2006 10:00
Bumbulis-man taada pasa probleema:((
vai tu luudzu uzrakstiisi ,kaa tev gaaja?

man tas buutu loti svariigi:)
bumbuls
Re: kaulu deformâcija
08.04.2006 22:01
Pçlçn, es ðinî forumâ esmu pirmo reizi tâdçï, ja vçlies, lai pastâstu labâk atstâj te kur savu e-mail, kad bûðu pabijusi pie tiem ârstiem, tad aizrakstîðu.
Re: kaulu deformâcija
09.04.2006 17:01
bumbul - ja ej uz TOS (traumatologijas- ortopedijas slimnicu) labak ar nosutijumu tad maksasi 2Ls par viziti, ja ne 10Ls,Jarekinas ar vismaz 3-4 ned garu rindu bet speci labi.
bumbuls
Re: kaulu deformâcija
09.04.2006 22:50
Uh, ja man tie ârsti spçs pateikt kâ reâli ðo problçmu risinât, tad nekas nav pret to rindu. Esmu dzirdçjusi, ka tos kaulus varot izgriest laukâ un, ja pçc tam dzer vitamînus vai kas tie tâdi nu bija, lai lîdzsvarotu kaulu blîvumu, tad it kâ tie kauli pa jaunam neataugot. Ceru ka ðo info arî ârsti man apstiprinâs.
Evija
Re: kaulu deformâcija
09.04.2006 23:06
No tautas medicînas padomiem - izspieduðos kauliòus katru vakaru apziest ar jodu. No bçrnîbas atceros, kâ tante deklarçja, ka palîdzot. Bet diez cik ticami jau nav.
bumbuls
Re: kaulu deformâcija
10.04.2006 08:00
Es jodu nepanesu, man uzreiz uz âdas veidojas apdegums ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 24?
Ziņa: