acis

Aizsāka linda2 

acis
06.04.2006 20:31
man 25g un sâk parâdîties tâ saucamâs vârnu kâjiòas un man ieteica sejas vakuummasâþu.gribçtu zinât vai tâ ko dos un kâ vispâr varçtu ar ðo problçmu cînîties.paldies
Re: acis
06.04.2006 20:55
1) sakârtot redzi, ja ir problçmas, jo vârnukâjiòas ðâdos gados visbieþâk parâdâs tiem, kuriem vai nu redze sliktâka vai vienkârði ieradums tâlumâ vai tuvumâ skatoties acis þmiegt
Re: acis
06.04.2006 21:54
ar redzi viss kârtîbâ un arî acis neþmiedzu
Re: acis
06.04.2006 21:56
Ne no kâ vârnu kâjiòas nemetâs...
Re: acis
06.04.2006 22:01
man ir arî no tâ paða vecuma tâs vârnukâjas, jo daudz un izteiksmîgi smejos samiedzot acis. Bet man kautkâ tâs îpaði netraucç.
Par vakuummasâþu gan neko nezinu, mana "kosmeíièa" to nekad nav ieteikusi, tâtad laikam nevajag :)
*
Re: acis
07.04.2006 09:00
Nesen "Delfos"izlasîju,ka pret grumbâm labi var cînîties ar linsçklâm.
Linsçklas(kâdas 2 tçjkarotes) ieber katlinâ,pielej pçc izjûtas ûdeni,vâra 20 min.,es vâru mazâk,tad ar to klîsteri (pamatâ bez sçkliòâm) viegliòâm iezieþu seju,guïu un maigi masçju,paòemot atkal ðíidrumu ,jo citâdi seja paliks cieta,kâ maska,kaut gan arî tâ var darît.Tâ kâdas 10 min.,tad visu kârtîgi noskaloju.
Kâds efekts! Man smieklu gumbas mazinâjâs uz pusi pçc pirmâs reizes,ja ðo procedûru veikðu bieþâk,ticu,ka man gandrîz nebûs grumbu.Neviens krçms tâ nekad nav palîdzçjis.Izmçìini un maigi masç tieði savas problçmu vietas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 16?
Ziņa: