KAS isti ir Folla diagnostika?

Aizsāka ZZZz 

ZZZz
KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 19:15
Saprotu,jalaikam jau te daudz par to stastits, bet vai kads,ludzu,var ta viena teikuma uzrakstit - vai tur..ka magnetiska rezonanse, vai matu griezz nost un peta, vai pec asinim vai siekalam..Nu kaut ko,ludzu! PALDIES jau iepriek4!
http://www.dr.lv/forums/read.php?f=3&i=104296&t=104110#reply_104296

Es varu nodiagnosticeec ar Keronoferbes diagnostiku. Maksaas tikai 10Ls, bet pateikshu visu visu... pat kuraa vietaa shuuna nepareizi nopirdusies (a to var vispaar pateikt?)

Netici pasakam... nepastaav taadu VISPAAREEJU diagnostiku.
Runcene.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 19:34
Nu taa, apseedinaas Tevi. Tur "dakterim" shaadi taadi shtruntinji priekshaa kaa fizikas kabinetaa. Saax ar taadu kaa iilenu visaadaas vietaas uz rokas baxtiit. Iilens savienots caur vadu ar aparaatinju. Tad panjems Amway UB tabletes, saax likt virsuu uz aparaatinja, skaitiisies, ka raadiitaaji "uzlabojas".

Buus tie Amway jaapeerk par kaadiem 50 lashiem. Nebuus ne asinju, ne matu. Aiziesi naakamreiz, tad pateix, ka tagad citas sisteemas jaasakaarto, buus citi UB jaapeerk. Tradicionaali viirieshiem un sievieteem ir probleemas ar dzimumorgaaniem, sievieteem arii ar aknaam un gremoshanas sisteemu... Cilveeki tiek pamatiigi sabiedeeti, visi stiivi naak aaraa un var pabriineeties, kaadi nabagi deelj shitaa baisos paraados lien....
Eu... bet nee... manis piedaavaataa diagnostikaa ar iileenu nebaksta ;)
Bet es jau tagad juutu ka pacientei ir trauceeta anergo kanaalu attece un saikne ar shuunu mentaalo energo akumulatoru ir briizhiem trauceeta... te varetu paliidzeet "Juidzomino"!
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 19:40
pag - patalogjiskos taarpus ar vienmeer atrod !
ZZZz
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 19:40
Milzigs Jums paldies, labie cilveki. Es visu sapratu. Un, loggiski ari to,ka tas nu nepavisam nav man. Lai cik es liela aita - tomer ne tik!!!!!
Folla (Fool ;) ), Imago un kaadas tik vel vinjas nav.... viss tas ir bulshits!
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 19:53
Reiz biju uz ðo diagnostiku, vairâk ziòkârîbas pçc. Bija stresains dzîves periods, viena otra psihosomatiska izpausme. Man atklâja 1) veìetatîvo distoniju- ðai diagnozei jau nekâdu super-aparâtu nevajag 2) tendenci uz alerìijâm- var pieðût katram, kam kâdreiz dzîvç uzmetusies 1 pumpa. Uz manu tekstu, ka alerìiska neesmu paldies Dievam nu nemaz atbildçja "esiet gan, jûs tikai to neapzinaties" ;)

Nozîmçja, protams, ko nu tâdâs reizçs nozîmç. Aizliedza çst manis ïoti iecienîtos citrusaugïus, ðokolâdi un auzu pârslas ar tekstu "jûs katru rîtu çdat jums kaitîgâs auzu pârslas, kâds brînums, ka galva sâp".
Tâ apmçram. :)



Ziòojums rediìçts (07-04-2006 19:53)
Runcene.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 19:55
Es veel aizmirsu piebilst, ka aptiekaa nopeerkamo vai jebkaadu citu UB piemineeshana shamajos krampju leekmes izraisa un taadas grimases sejaa, ko cilvis, kas nav ceelies no meerkakja, nemaz nevar atkaartot. It kaa shamai kaads nagus mauktu nost.
Man bija liidziigi ar vienu terapeitu. Tas man baazaas virsuu ar Vision. Kad es pateicu: da nee paldies... es iztikshu ar UN uztura bagaatinaataajiem, jamaa saaka liet uudeni, ka ir peetiijumi, ka vinju produkti ir nenormaali kaitiigi utt, bet kad pajautaaju kaadeelj tad tos tirgo visos sports UB veikalos... jamaa nomainiija teemu... bet es nomainiiju aarstu :D
zuð
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 20:00
Man ir tikai pozitiiva pieredze. Turklaat ir atshkjiriiba, kas sho diagnostiju veic - cilveeks kas ir izgaajis aatros kursus, vai reaals medikjis.
:D
reaals medikjis, vai cilveeks ar med izgliitiibu? ;) Reaals medikjis netic, ka uriina dzershana izaarstees veezi un ka tikai Vision un FitLine spees glaabt Tavu dziiviibu :D
mellene.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 20:12
Taa ir reaala medikja probleema, ja vinjsh neredz taalaak par savu degungalu:)
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 20:14
un tâ kïûst par reâlu pacienta problçmu, kad viòð, païaujoties uz visâdâm kreisajâm diagnostikâm, ielaiþ nopietnas slimîbas.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 20:14
Galvenais pluss ðai diagnostikai- pacientam tiek veltîts gana daudz laika, cilvçks izstâsta savu sâpi, tad viòa acu priekðâ ar rûpîgu sejas izteiksmi visu orgânu sistçmu izmeklçðana, tad vçl tiek sîki paskaidrots tas un ðis, daþâdas iespçjas, demonstrçta sava erudîcija...

Nabaga ìimenes ârstam vairumâ gadîjumu tam vienkârði nav laika.
mellene.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 20:17
Cilveeki buutu gatavi labi samaksaat arii gjimenes aarstam, ja buutu reaala jeega. Bet jeegas nav. Taapeec ir jaameklee kaut kas cits.
Par jeegu gan... esmu nomainijis 3 aarstus un gaajis arii pa daargo uz visaadaam krutaam (teoretiski) poleneem... nu pakalju tur labi laiza, bet vairaak neko :D Katrs smeeree savus suudus peec tam: peerc shito un to bet nekaadaa gadijumaa kautko citu...tikai shito ko es saku :D
mellene.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 20:23
Es tikpat kaa neesmu dzirdeejusi, ka aarsti buutu kaadu kaiti izaarsteejushi. Vai nu cilveeks tiek uztureets ar tableteem vai arii nonaak liidz operaacijai.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 20:23
Man Inâra ðodien piedâvâja noteikt manâs asinîs sçnes, un konsultâciju kâ tikt no viòâm vaïâ, pa Ls 25. Ko jûs par to domâjat? No tâ ir REÂLA jçga? Manuprât tie ir slimu suòu murgi.
mellene.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 20:26
Domaaju, ka ir logjiski, ka cilveeks meklee veidu , kaa kljuut veselam. Nu, un kur ir pieprasiijums, ir arii piedaavaajums. Zjeel, ka viss ir tikai bizness, ka nesadarbojas tie, kam ruup cilveeku veseliiba. Vai taadi vispaar ir?
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 20:30
Zini, mellene., teikðu godîgi - man rûpçja tâ cilvçku veselîba. Man tieðâm rûpçja, es ar cilvçkiem vienmçr izrunâjos, izstâstîju visu par diagnostiku, par terapiju kas viòiem stâv priekðâ (es tad onkocentrâ vçl strâdâju - iedomâjies kâdi tur optimistiski pacienti), kâpçc tâ íîmijterapija viòiem ir tieðâm vajadzîga, kâpçc nevajag baidîties no tâs, un tâdâ garâ. Bet zini, kad man vajadzçja strâdât rezidentûrâ par Ls60 mçnesî, es pçc pâris gadiem pateicu medicînai èau. Sorry, filantropija ir laba lieta, bet çst arî gribâs.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 20:32
mellene

Ir, ir tâdi, kam rûp cilvçku veselîba. Kaut vai tie paði nedaudzie tieðâm zinoðie un pat fanâtiskie ìimenes ârsti. Kâ jebkuru sava darba patriotu tâdu nav daudz. Bet ir.



Ziòojums rediìçts (07-04-2006 20:34)
Noela: atver savu privaatpraksi :) jo es uz 2 tadam esmu gaajis... kautkaadi idioti seezh. Kad es vienam pajautaaju vai 2 meeneshus dzerot C vit pa 2g dienaa (taa man ieteica dariit), man nieres neaizies ciet... jams pabriinijaas un paprasiijaa, tjip kaads sakars C vitamiinam ar niereem :D

Sory... bet kautkaa dumji :)
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 20:33
hehe - tipo ljauj man pateikt ka tev ir seenes un seenees ir paraziiti - taarpi un vareesi arii nopirkt zaales :)


Autors: Noela
Datums: 07-04-2006 20:23

Man Inâra ðodien piedâvâja noteikt manâs asinîs sçnes, un konsultâciju kâ tikt no viòâm vaïâ, pa Ls 25. Ko jûs par to domâjat? No tâ ir REÂLA jçga? Manuprât tie ir slimu suòu murgi.



Ziòojums rediìçts (07-04-2006 20:35)

zbvisus@hotmail.com
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 20:35
Nu nç, paldies, pirmkârt daþâs specialitâtçs nav privâtpraxes, otrkârt man tagad ir daudz daudz interesantâka un pilnîgi bez stresiem nodarboðanâs. No turienes mani tikai ar mietu pa pakaïu varbût varçs dabût ârâ :D
mellene.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 20:43
Es kaadreiz saliidzinu, kaa straadaa aarsti un kaa straadaaju es. No mana darba nav atkariiga cilveeku dziiviiba vai veseliiba (vai ljoti, ljoti maz), tachu ir atkariigi iipashnieka ienaakumi. Man ir jastraadaa ljoti preciizi, jo citaadi cietiis mani ienaakumi. Bet es taa iedomaajos, kaa atljaujas straadaat dalja aarstu (es ticu , ka ne visi un arii paziistu labus), zinot, ka cilveeks vinja pavirshiibas un neveeriibas deelj var zaudeet pashu daargaako, kas vinjam ir. Es iisti nezinu, cik pelna gjimenes aarsti, bet tomeer taada attieksme mani shokee. Ja saproti, ka nevari to dariit ar taadu algu, nu tad ir jaaiet prom.
Gan jau ka seedi KRKAa vai Schering AGaa, vai vel kaadaa citaa farmaacijas kompaanijaa ;)
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 20:45
Mateus, ja Tu par mani, tad nea, ne tuvu :) farmâcija mani pilnîgi neinteresç. Kas ir KRKA?
mellene.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 20:48
Noela, es arii gribeetu zinaat, kur ir darbs bez stresiem un labu algu.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 20:50
kas kuram ir laba alga? Es nezinu vai man ir laba alga, bet man pietiek.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 13?
Ziņa: