KAS isti ir Folla diagnostika?

Aizsāka ZZZz 

mellene.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 20:52
tas laikam bija tas teiciens: bagaats ir nevis tas, kam ir daudz, bet kam pietiek:)
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 20:55
Un ja uz darbu neiet ar prieku, nedomâju ka ir labi tâdâ darbâ uzkavçties. Tomçr tur pavadâm ïoti lielu daïu savas dzîves :)
mellene.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 21:04
Droshi vien, ka nav labi. Bet daudziem taa ir realitaate. Nauda ta jaapelna:)
noela: KRKA ir farmacetiskaa kompaanija... tie pashi Polivit, Septolette utt ir vinju produkts.

Hmm... nestaados priekshaa cik daudz vai pikji, lai pietiktu :/
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 21:27
labi, ne par to ðeit ir stâsts, vajne? Tâtad: Folla diagnostika.
Fool's diagnostics
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 21:59
Folla diagnostikas precizitâte ir atkarîga no diviem globâliem faktoriem: pacienta psihoemocionâlâ stâvokïa un Folla speciâlista kvalitâtes. Diemþçl fakti ir tâdi, ka, vienam cilvçkam aizejot pie diviem daþâdiem speciâlistiem, rezultâti manâmi atðíiras. Vienîgais ðîs metodes pluss ir tâs lçtums un âtrums. Viss pârçjais ir laimes spçle. Vai bûs pareizais speèuks un, vai bûsi nebûsi nepareizajâ garastâvoklî (vai noguris vai uztraucies vai citâdi).
Un tomçr gadâs arî labi folla speciâlisti, kuru diagnostika atmaksâjas arî precizitâtes ziòâ.



Ziòojums rediìçts (07-04-2006 22:00)
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
07.04.2006 22:00
Forða diagnostika, nav ko teikt :D
Tâtad rezultâtu atkârtojamîbas arî nav :)
Kaa nav... ir... nevaig buut tik debiilam cilvim, kas maina dokus. Ja diagnosticeejies pie viena, tad paarbaudies arii papildus pie vinja ;)
=) miiiiilji :)
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
08.04.2006 18:27
a te reklaamraksts no www.draugiem.

Stasts iz dziives!
Tautas veselîba » Jana Timofejeva (Ja nu ka) , 30.Mar 2006, 16:21
Komentâri: 16


Pagajushaa gada novembrii man paraadiijaas speeciiga angiina, temperatuuras sevishkji nebija, bet kakls bija drausmiigs, aizgaaju pie aarsta, nu protams izrakstiija antibiotikas, izgaaju antibiotiku kursu taa kaa pazuda tas viss,bet protams piemetaas probleemas ar veederu, taapat kaut kaadas seeniishu slimiibas u.t.t, tachu tas veel nekas nepagaaja ne nedeelas divas, kad angiina un sastrutojushas mandeles ar pilnu sparu atkal bija klaat, protams aizgaaju atkal pie aarsta , bet nu jau pie cita un izrakstiija- protams- antibiotikas, atkal viens kurss ar to indi, plus veel visaadas citas nelaimes, sastrutojushaas mandeles palika labaakas, tacu mazliet bija veel, shoreiz cereeju, ka buus izaarsteetas, tachu nekaa, atkal iiss laicinsh un viss no saakuma kakls bezmaz vai puust un pavisam slikti, he eju atkal pie aarsta tas shoreiz gribeeja man mandeles izgriezt, peec shiem vaardiem ,ja godiigi, tad pasuutiiju vinju divas maajas taalaak. Nejaushi satiku savu pazinju un vinsh ieteica aiziet uz veselibas parbaudi korallu klubaa, kur to veic peec Folla metodes, UN TAS KO MANII ATRADA MANI SHOKEEJA, izraadaas, manas nabaga aknas, tajaas bija ieperinaajushies kaut kaadi vienshuunji, iisti nezinu bija protozoji un helminti kaut kaadi, tie bija saakushi manas aknas beigt nost, kaut kaadas bakteerijas sliktas bija kaa teica ar antibiotikaam iedziitas veel dziljaak organos, zarnu dabiigaa un draudziigaa mikroflora beigta un pagalam iisi sakot vesela kaudze dazjaadu veseliibas probleemu, shajaa paarbaudee cik es sapratu speej atrast jebkuru saslimshanas ceeloni, jo man uzraadiija visu to, ko ar laboratorijas un citiem izmekleejumiem nevareeja atklaat, tas ir ljoti interesanti.Bet pats interesantaakais un paarsteidzoshaakais likaas veseliibas atjaunoshanas kurss, ar dabiigajiem liidzekljiem, kuros nav nekaadas kjiimijas, (kjiploku kapsulas, skudru koka mizas kapsulas, zaalju maisiijums nr.2, bruunaljgje un veel koloidaalais sudrabs,u.c dabiigie produkti,ko man izrakstiija tieshi manam organismam un manaam veseliibas probleemaam, ar shiim parastajaam un dabiigajaam lietaam vinjas lietojot strauji uzlabojaas veseliibas staavoklis, pagaaja divi meeneshi un mans organisms bija pilniibaa vesels,saakumaa es neticeeju KA to var izdariit, tagad es neticu tam KAA to var izdariit, pat dzirdeeju, ka C hepatiits ir izaarsteets, epilepsija aptureeta, leikeemija aptureeta un veel daudz dazjaadu labu atsauksmju,veeleejos Jums visiem pateikt, kameer esat veseli, tikmeer censhaties dariit visu iespeejamo savas veseliibas uztureeshanai un uzlaboshanai, lai nepienaaktu briidis, kad ir jau par veelu, mees parasti visi ejam pie aarsta tad, kad jau ir saakusies slimiiba, bet kad mees esam domaajushi par to lai taas nebuutu, ljoti biezji es esmu lasiijusi, kad tiek piedaavaati uztura bagaatinaataaji, gan par labas veseliibas algoritmiem u.t.t, es tam neticeeju tachu tagad veelos pateikt , ka tie nav nekaadi meli un kaa citi saka bulshits,sevishkji no Korallu Kluba, taa ir patiesiiba par mums un par to par ko esam aizmirsushi-PARUUPEETIES PAR SEVI PIRMS NAV NOTICIS KAS SLIKTS AR VESELIIBU, ir labs teiciens SARGI SEVI TAD DIEVS TEVI SARGAAS,un taa arii ir, kaapeec lielajaas un attiistiitajaas valstiis lieto uztura bagaatinaataajus??? Taapeec , ka cilveeki saprot, ja nevar aptureet apkaartnes nelabveeliigo ietekmi uz organismu, tad var organismu pasargaat no shiis sliktaas ietekmes ar Dabiigo uztura bagaatinaataaaju paliidziibu to regulaari tiirot un pareizi barojot,es pat iisti nezinu kaa pateikties tam cilveekam, kursh ir korallu kluba biedrs un kursh man paliidzeeja sakaartot organismu un man ir vislielaakaa veertiiba kas vien var buut, taa ir VESELIIBA, to man daavaaja shis cilveeks. Shii nav reklaama, jo es neesmu kluba biedre, tachu luudzu Jus sevis pasha labaa saakt par sevi ruupeeties, cik kruutis ir izopereetas, cik cilveeki ir mirushi no dazjaadaam slimiibaam, cik daudz ir onkologjiskaas probleemas,sirds-asinsvadu slimiibas u.t.t cik biezji mees slimojam-skaitlji ir ljoti lieli, katru dienu eju garaam aptiekai un redzu tur rindas kuraas cilveeki staav peec kaarteejaam aarstu izrakstiitajaam zaaleem, kuras apaarstee sekas , bet nenoveersh ceeloni slimiibai, dazreiz zeel paliek, taada sajuuta, ka cilveeki ir slimi un no zaaleem vien paartiek, par to neviens neraksta cik tabletes ir norijushi, tachu kad saak runaat par uztura bagaatinaataajiem tad liela dalja breec, ka taas ir mulkjiibas, ticiet man- taas nav nekaadas muljkjiibas.Iedomaajaties, ja organismaa truukst kalcijs, kalcija truukums var izraisiit liidz 150 smagaam slimiibaam, kaapeec Juus atsakaties lietot paartikas piedevas???Gribat lietot zaales lai noveerstu vienas vielas(mikroelementa,vitamiina) truukuma deelj radushaas slimiibas???? Tas ir leetaak, kaa slimot ar dazjnedazhaadaam slimiibaam,es zinu, ka sho rakstu lasiis daudz cilveeku, daudzi no tiem saaks staastiit savas gudriibas, ka taa nav u.t.t, tachu, ja kaads no Jums veelas par sevi ruupeeties un sargaat, atrakstat un es noteikti iedoshu taa cilveeka kontaktinformaciju, kursh man paliidzeeja atguut pashu daargaako, kas vien var buut-VESELIBU
"zarnu dabiigaa un draudziigaa mikroflora beigta" ....vai taa gadijumaa nav disbakterioze? Un ja taa vai tas gadijumaa nav tiiri labi sajuutams bez Fool's diagnostics?

Iespeejams, ka kljuudos...
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
09.04.2006 03:20
Slima suòa murgs....
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
09.04.2006 10:27
Nabaga cilveeki, vispaar jaabriinaas, ka paaaudzee, kas visaadi citaadi ir visnotalj izgliitota, var shitik dumjsh buut....

Man laukos bij tante, kurai viens piedzeeries idiots shuneli saspaardiija, kad shamais vinjam bija iekjeeries bixees. Shuneljiem, kaa zinaams, dzeeraaji nepatiik. Nu tam nabagam laikam ribas salauza un baigaa tuuska saakaas. Nu a tante visiem staastiija, ka tas dzeeraajs esot vinjas suniitii gaisu pumpeejis iekshaa.... To veel var saprast, ja liidziigi runaa cilvis ar 3 klashu izgliitiibu, bet sho ir gruuti panjemt pretii...

Tas tikai liecina, kaadaa liimenii taa smadzenju skaloshana notiek.
FOLLA DIAGNOSTIKA:
Ja Jums sagâdâ raizes Jûsu veselîba, ja paðsajûta ir sliktâka par vçlamo, bet ârsti sûta no viena kabineta uz otru, norîkojot te vienus izmeklçjumus, te citus, bet izrakstîtâs zâles nepalîdz vai sniedz îslaicîgu atvieglojumu, Jums vajadzçtu sâkt ar metodi, kas diagnosticç ne tikai vienas orgânu sistçmas, bet VISA ORGANISMA stâvokli. Tâdas metodes ir vairâkas, un viena no objektîvâkajâm - vâcu ÂRSTA Reinharda Folla radîtâ metode, kura tâ arî saucâs - FOLLA diagnostika.
Ðî metode apvieno Íinas akupunktûras un modernâs elektronikas iespçjas, pamatojoties uz teoriju, ka viss cilvçka íermenî notiekoðais ir enerìçtiski procesi. Diagnostikai tiek izmantoti klasiskâs Íinas medicînas uzrâdîtie enerìijas meridiâni jeb enerìijas plûsmas ceïi, pa kuriem tiek transportçta dzîvîbas enerìija uz ikvienu íermeòa daïu. Katrs meridiâns ir sasistîts ar noteiktu organisma sistçmu, tâs savukârt - savâ starpâ un cita citu ietekmç,- pozitîvi vai negatîvi, no tâ arî atkarîga mûsu veselîba.
Cilvçks, nejûtoties vesels, dodas pie ârstiem, un viòi novçrtç simptomus katrs atbilstoði savai specialitâtei. Tâ nu sanâk, ka viens ârstç plauðas, otrs - aknas, treðais - sirdi vai kuòìi, bet iespçjams, ka viòiem visiem ir taisnîba un slimi lielâkâ vai mazâkâ mçrâ ir ir visi ðie orgâni. Vienam SIMPTOMAM pamatâ var bût pat divdesmit diagnozes, taèu kamçr netiks noskaidrots saslimðanas CÇLONIS, atseviðíu orgânu ârstçðana nedos vçlamos rezultâtus vai ðie rezultâti bûs neapmierinoði un îslaicîgi.
Nevar izolçti slims bût atseviðís orgâns, jâredz, no kurienes slimais orgâns enerìiju òem un ar ko savâ enerìijâ dalâs. Piemçram, ir vâja sirds,- tâ òem enerìiju no aknâm un dod liesai. Ja mçs stiprinâsim aknas, lai tâs sûta vairâk enerìijas, un bremzçsim liesu, lai tâ strâdâ normâlâ ritmâ un neapgrûtina sirdi, sirds atveseïosies.
Folla diagnostika var aiztaupît daudzus ilgstoðus, komplicçtus un dârgus izmeklçjumus neskaidras slimîbas ainas gadîjumâ. Ir svarîgi ârstçt konkrçtu cilvçku viòa konkrçtajâ situâcijâ, varbût visas sûdzîbas, kas viòam ir, saistîtas ar vienu orgânu.
Folla diagnostika:
*palîdzçs atrast galveno slimîbas cçloni;
*atklâs slimîbu pat ïoti agrâ stadijâ, daudz âtrâk, nekâ to spçj parâdît laboratorijas izmeklçjumi vai rentgens;
*parâdîs funkcionâlos traucçjumus, kas vçl nav pârauguði slimîbâ un kam cilvçks vçl nav pat pievçrsis uzmanîbu;
*noteiks alerìiju izraisoðâs vielas, atklâs visas parazitârâs formas, kas apdraud cilvçka organismu;
*ieteiks vispiemçrotâkos un iedarbîgâkos ârstniecîbas lîdzekïus konkrçtajam cilvçkam;

Pie kam, ðis ir vienîgais diagnostikas aparâts, ar kura palîdzîbu iespçjams prognozçt ârstniecîbas lîdzekïu iedarbîbu un pielietoðanas rezultâtu uz organismu, ârsta diagnosta rekomendâciju ievçroðanas gadîjumâ.
*atradîs katram pacientam visieteicamâko individuâlo diçtu.

Diagnostika nenogurdina organismu, ir nesâpîga un droða, tâ bûtiski ieekonomçs jûsu laiku un lîdzekïus.
Kopð savas raðanâs 1954.gadâ, tâ tikusi aizvien uzlabota un papildinâta, un 1964.gadâ Romas pâvests PâvilsIV pasniedza ðîs diagnostikas metodes pamatlicçjam R. Follam dâvinâjumu par cieðanu mazinâðanu pasaulç.

Margaritaangel@inbox.lv

Emm... kur luudzu buutu kaada preses reliiziite par to paavesta daavanu. Pie kam ja kristieshi tam tic, es nemaz nebriiniitos :D un ja vel katolji... kaa tur bij' ar tiem pedofiilijas un kukuljdoshanas skandaaliem?... :)

slima suniisha murdzinji ;)
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
09.04.2006 11:26
Incanti kâ var bremzçt liesu?
mellene.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
09.04.2006 11:32
Pret pamatideju Folla diagnostikaa man nekas nav iebilstams. Tachu kaut kaadas izmainjas shajos aktiivajos punktos tieshaam var buut atkariibaa no taa, vai cilveeks ir noguris vai atpuuties. Tieshi taapat mainaas cilveeka aura, atkariibaa no shiim lietaam. Tam vajadzeetu buut labam speciaalistam, kas noveertee shos organisma signaalus.
aura = elektriiba, jebshu biostraavojums, bioenergjija. Man tas vaards aura nepatiik kautkaa. Jams uzreiz ieviesh kautkaadu misticismu :D

Shaubos ka meerot sho straavu var kautko diagnosticeet :)
mellene.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
09.04.2006 11:59
Aktiivajos punktos ir jaabuut kaadam noteiktam lielumam, taa es saprotu. Droshi vien + -. Kaut ko tachu no taa var spriest? Jautaajums tikai, cik preciizi.
Nezinu, bet labpraat uzzinaatu!
mellene.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
09.04.2006 12:42
Haa, man ir gribas kaut ko no shitaa pameegjinaat! Iipashi taapeec, ka esmu pietiekoshi daudz visaadus izmekleejumus veikusi pie aarstiem, taatad zinu, kas man ir un kas nee. Buutu interesanti, kaa tas viss sakriit:-)))
Pie tam mans nabaga kunjgjiitis saka, ka vinjam vajag kaut ko citu, nevis skaabi samazinoshaas shaibas:(
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
09.04.2006 12:45
man bûtu þçl naudu tçrçt
mellene.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
09.04.2006 12:46
Man arii taa kaa biku zjeel. Cik tas vispaar maksaa? Kaadreiz dzirdeeju, ka ap 25Ls.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
09.04.2006 13:17
Fizikâ izglîtoti cilvçki nez kamdçï saka, ka tas veríis pçc bûtîbas nevar strâdât...
mellene.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
09.04.2006 14:02
Fizika shiis lietas neskaidro. Taas ir biku smalkaakas energjijas.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
09.04.2006 14:04
Iekârtas ir fizikâlas, tâtad fizika tâs skaidro.
mellene.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
09.04.2006 14:07
Laikam tieshaam buus jaapameegjina, lai apskatiitos, kas tur iisti notiek:)
mellene: to ko citi deevee par auru, bet zinaatne par bioenergjiju (straava dziivaa organismaa), jau sen meera un kaa veel un ar fizikas meeraparaatiem, kuri nemaz nav tik ljoti juutiigi. Ir arii LJOTI DAUDZ juutiigaaki aparaati ;)
mellene.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
09.04.2006 18:50
Man ir zinaams, ka auru var izmeeriit ar Kirliaana aparaatu. Man nav zinaams, ka to meeriitu ar kaadu citu aparaatu.
:)
esmu paarliecinaats, ka reaali tas ir tas pats ar ko meera fizikji ;)
Vai tieshaam domaa, ka kaads vel ir taads idiots, ka nezin kas ir bioenergjija? :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 19?
Ziņa: