þultspûslis,aizkuòìis un kuòìis

Aizsāka Klaudija 

Klaudija
þultspûslis,aizkuòìis un kuòìis
10.04.2006 12:05
ilgstoði cînos ar mîïo heliko baktçriju,esmu izdzçrusi 1 kursu,bet nesenajâs asins analîzçs uzrâdîjâs atkal virs normas vismaz 100 reizes, jâpiebilst ka mokos arî ar atvilni un nu jau gadus 3-4 dzeru katru dienu Gasec 20 (omeparazols)
paðlaik jûtos riktigi draòíîgi, bet biedç mani tas ka kuòìis man it kâ nemaz nesâp,sâp labâ paribe,brîþiem izskrien tâda asa sâpe visâm zarnçm cauri,nedadz pûðas vçders un nedaudz arî rûgta garða mutç
sâp arî zem labâs lâpstiòas,vasarâ taisîju CT vçdera dobumam it kâ nekas traks nebija,aizkuòìis bija o.k un þultsakmeòu arî nebija
vai pa pusgadu var saveidoties akmeòu un arî saveidoties kaut kas tik nopietns ka jâtaisâs uz slimnîcu...
lûdzu lûdzu iesakiet ko jçdzîgu ,esmu galîgþ vâjprâtâ
protams ir slikts garastâvoklis un arî baigais nogurums
man ir lîdzîgi un mana daktere man izrakstîja antibotiku kuru, bet pçc tâ izdzerðanas apmeklçt psihoterapeitu, jo man esot slçptâ depresija...(es pati domâju, ka veìitatîvâ distonija..)Vajagot tikt galâ ar iekðçjâm problçmâm...
Re: þultspûslis,aizkuòìis un kuòìis
10.04.2006 12:43
Hmm, es jau nu zobgaliigi izturos pret to sleepto depresiju. Biznesa panjeemiens. Bet gan jau ka paliidz ja pacientam pazinjo kaut ko negaidiitu un paprasa naudu.
nu, es jau rakstîju, ka forumâ lasot sen esmu sapratusi, ka man ir veìitatîvâ distonija, tikai ârsts to nosauca par slçpto depresiju.
Re: þultspûslis,aizkuòìis un kuòìis
10.04.2006 12:54
ATkarîbâ no klasifikâcijas ðîs abas lietas ïoti pârklâjas (distonija un maskçtâ depresija)
Re: þultspûslis,aizkuòìis un kuòìis
10.04.2006 12:57
Ola:

Nav Tev tagad tik svariigi, kas tas ir un kaa to tieshi sauc. Var buut gan viens, gan otrs. Psihoterapeits var liidzeet abos gadiijumos.

Nedomaaju, ka tas ir biznesa panjeemiens un shaubos, vai vispaareejaas praxes aarstiem ir kaadi "liigumi" ar psihoterapeitiem par klientu piegaadi.
a ko man darît,tauta un viedie
Garâmejot
Re: þultspûslis,aizkuòìis un kuòìis
10.04.2006 13:41
Klaudija 13:30

Aiziet uz diagnostiku,ko te forumâ vairâkâs vietâs jau aprakstîju.
zini man ir taisîti izmeklçjumi ðovasar,visâdas vainas atklâjâs,bet ne operçjamas,es te jautâju vai pa 5-6 mçneðiem var ïoti pasliktinâties stâvoklis
nu tipa saveidoties akmeòi un visâdi iekaisumi
Re: þultspûslis,aizkuòìis un kuòìis
10.04.2006 14:04
Nakatani visu pateiks
es tâdiem NAKATANI neticu
Re: þultspûslis,aizkuòìis un kuòìis
10.04.2006 14:21
Nu ok... IMAGO! Vai matu nagu diagnostika :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: þultspûslis,aizkuòìis un kuòìis
10.04.2006 14:25
vai Folla diagnostika, vai tieðais sasaistes kanâls ar piena ceïu caur avotiòu...
Garâmejot
Re: þultspûslis,aizkuòìis un kuòìis
10.04.2006 15:01
Klaudija 14:06

Bet vai tu uz to esi bijusi?
bijusi neesu un uzticos tradicionâlajiem izmeklçjumiem piem MR UN CT
Garâmejot
Re: þultspûslis,aizkuòìis un kuòìis
11.04.2006 09:30
Klaudija 09:10

Nu tad oki!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 19?
Ziņa: