tîrîba

Aizsāka dr. 

Re: tîrîba
10.04.2006 20:37
Ir laikam runa par veelamo un esosho. Nus, kad es veel straadaaju mediciinaa, man smirdeetaaji riebaas. Saku, kaa ir. Nemazgaajas tauta. Tas ir fakts. Dakterim jau laikam jaaturpina vien buus straadaat, bet tas ir nejauki. Es vienu meitinju vienreiz aizsuutiiju maajaas nomazgaaties, jo tas nu bij bezpridjels... Augshaa ui, apakshaa fui... Ir pilniigi redzams, ka ir ljaudis, kam tas nav iemaaciits. Pamazaam pierod. Ko lai dara.

Pilniigi piekriitu Ziimuliitei. Tas buutu tikai normaali. Zheel, ka nekas nemainaas, ja jau par to raxta.

Nav runa par slimniicu, guljoshiem slimniekiem un taadaam smakaam.
Soreiz bez
Re: tîrîba
10.04.2006 22:56

Ziniet ko ar to parak tiribu ari nevajag aizrauties.Atceros, biju pie kkirurga,ieprieks jau zinaju ka iessu, domaju, nu tad vel jo vairak japiedoma lai tira (nedomajiet,ka ikdiena staigaju netira, bet nu, ok,atzistos, laba,loti laba vela bija uzvilkta (lai neapvainojas zobarsti,ka pie viniem eju, nu ka ikdiena tomer :-))) Luk, pie ta kkirurga man iegurni, guzzas petija.Un ar ko tas beidzas? Skatos- gados pajaunam arstam -hopa, ccibriks gaisa! Ja,citas to varbut ka no ta savu passapzinu cell, bet man tomer ir starpiba vai es ar to virieti esmu ka ar virieti vai ka profesionalu arstu tajas 40 minutes!Pec tam - ja, kas sazin,varbut ari kas vairak,bet ne arsta kabineta!!!! Ta ka- esmu guvusi macibu, visa ieverot merenibu. Bet tiribu gan- uz maksimumu. Un tas visas dienas,vienlaga vai iet pie zobarsta vai strada piesmakussa kantori bez normalas ventilacijas utml.Paldies par uzmanibu. :-)
Re: Soreiz bez
10.04.2006 23:09
;-)
te man nâk prâtâ stâsts iz manas exkarjeras paðiem sâkumiem-
braucam izsaukumâ ar âtro palîdzîbu, es tâds zaïð guríis, sanitârîte, i ne 20 vçl nebija un dakteris starp 40 un 50, rûdîts buks un biku îpatns. Izsaukumâ- mirst jauna sieviete. Ierodamies- mirçja krietnâ þvingulî guï gultâ, muïíîgs smaidiòð sejâ, plika kâ no mâtes miesâm... Dr ðai saka, lai tak vismaz apìçrbjas dr gaidot, ja jau nu nemirst viss. Jaunkundze dodas saìçrbties un nâk atpakaï tik nu spicainâ un caurspîdîgâ veïâ, ka nu vairâk nav kur. Uz ko mans cienîjamais boss nesatricinâmâ mierâ saka- Nu labi, pieòemsim, ka Jûs esat apìçrbusies. Par ko sûdzamies?
Es visu vizîtes laiku stâvçju ar skatu pret logu, jo raugoties uz tiem abiem nespçju valdît smieklus...

Nea, nedzirdot to mana bosa intonâciju, nemaz smieklîgi nesanâk. bet man atceroties vçl tagad jautri ;-)
Re: tîrîba
11.04.2006 00:15
nu man piemeeram nepatiik daamiites kas naak kaa uz disko baaru. peec tam visu laiku diidas, velk sasliideejusho svaarcinjus, kreklinjus uz leju, luupukraasa 3 kaartaas utt. muuzhiigaa rikteeshanaas kreeslaa traucee straadaat. un tad veel jaatkaujas no personiiga rakstura jautaajumiem . :(
Garâmejot
Re: tîrîba
11.04.2006 08:07
Bet frizieri arî par to paðu sûdzâs,bet varonîgi pacieð(neies jau kundes aizbaidît prom),tad kâpçc tu dr.,nevari ðo neçrtîbu biðíiò paciest?
ezitis
Re: tîrîba
11.04.2006 08:47
nu frizieris tak aizraditu, ja klientam butu utis. dakteris tak ari var pieklajigi pateikt, ja tiesam ir sausmigi smirdigs pacients. ari es arstam varetu pateikt, ja butu taa, ka nebutu ko elpot:)
Garâmejot
Re: tîrîba
11.04.2006 09:06
Es te nerunâju par utîm.Frizieres sûdzas tieði par to,ka viòâm tekoði jâelpo sasvîduði cilvçki un jâskatâs matus grieþot uz neaprakstâmi netîrajiem kakliem un ausîm,kas izskatâs,nav mazgâti gadiem un jâelpo to netîro kaklu smaka un diez kâda vçl... :) (gan sievieðu,gan vîrieðu).Un pacieð.. :),jo naudu vajag...
???
Re: tîrîba
11.04.2006 09:16
Kas vispâr tas ir par ârstu, kurð ðdus jautâjumus uzdod. Kâ gribçtos, lai tâdiem licenzes un diplomus neizsniegtu. Tâdu ârstu dçï cilvçki arî cieð.
ai
Re: tîrîba
11.04.2006 09:21
... un kâdi tipi un pretîgi sasvîduðas miesas jâpârvadâ sabiedriskajos transpotra lîdzekïos, un cik atbaidoði bomþi atïaujas uzturçties sabiedriskâs vietâs, kur jâstaigâ normâliem normâliem cilvçkiem...u.t.t
???
Re: tîrîba
11.04.2006 09:24
bomþi arî ir cilvçki un ne mums spriest kâpçc viòu dzîve pagriezâs tâ. Mçs neko nezinâm par viòu dzîvi un bçdâm.
ai
Re: tîrîba
11.04.2006 09:25
Jâ, es piekrîtu -???
Ja ârstam ir tik nepârvarama nepatika, nav atrasta îstâ profesija
ai
Re: tîrîba
11.04.2006 09:27
Mana iepiekðçjâ replika taèu bija ironiska
Re: tîrîba
11.04.2006 12:13
Tas,ka mâjâs nav siltâ ûdens un vannas,vçl nebût nenozîmç,ka nav iespçjams nomazgâties.Bûtu tik gribçðana.Tâs ir tikai atrunas slinkumam,netîribai.
Garâmejot
Re: tîrîba
11.04.2006 13:00
Zaíis25 12:13

Protams.Bet frizieri tak nesâks skaidrot katram to,tik varonîgi frizç tâlâk. Ko citu atliek darît?Visus netîreïus sûtît prom?Ko tad nopelnîs?
sasviidusii
Re: tîrîba
11.04.2006 13:31
Izlasi vçlreis Cat komentâru......tur daudz pateikts
Un labâk maini sevi nevis savus pacientus
Izklausâs , ka tev viòi vienkârði riebjas...ar tavu izglîtîbu (mazliet piemaacoties) vari strâdât skaistumkop
sanas salonâ...tur noteikti smarþos..lai veicas
dr
Re: tto sasviidusi un ???
11.04.2006 21:26
nu ko meitiòas,novçlu jums paostît sasmakuðu nedçïâm nemazgâtu miesu,tad redzçs ,ko teiksiet..jûs jau laikam esiet no tâm ,kuras ar pie ginekologa var aiziet nemazgâtas un uzskatît to par normu,kâ paðu parsevi saprotamu.runa ir par cieòu un respektu vienam pret otru,tâ lûk.
m
Re: tîrîba
11.04.2006 21:47
tiaki nevajag vispârinât, gudrelîte, labi? neizklausies pçc îpaði izglîtotas ;/
Xa
Re: tîrîba
11.04.2006 21:57
bet varbut ka vini ir slimi un tiesi tadel taa smako??? ne velti tak vini iet pie arsta .. biezhi vien tacu pastiprinata svishana ir pazime kadaam no saslimshanaam .. bet ja dakteris man piemeram vareti\u tikai to vien pateikt, kaa ej nomazgaties, tad nu es laikam mekleetu citu dakteri ..
dr
Re: tîrîba
11.04.2006 22:00
sorî,dâmas.atslçdzos.varbût jums der nomazgâties pirms gulçtieðanas,lai vîrs vai draugs neaizlec pie citas,tîrâkas.gud nait....0)
Re: tîrîba
11.04.2006 22:16
asprâtîbas kalngals
Re: tîrîba
11.04.2006 22:28
Man savukârt patîk kâ mainâs cilvçku domas, kad tieði ðâdu ne tik labi smarþojoðu subjektu ievieto viòu palâtâ...
Re: tîrîba
11.04.2006 22:30
:)

veselîgs egoisms ;)
ineta
Re: tîrîba
11.04.2006 22:32
tapec jau cilveki butu jaarstee.. vajag piedavat viniem parbaudities, vai nav kadas sleptas vainas, kuras vinsh patc varbut neapzinaas, bet nevis tuliit braukt augumaa... negribeetu es pie tadas dakteres jelkad nokluut... kas zina, varbut vinai ari mana 2x dienaa mazgashanaas vinas smalkajam degunam liktos kaa arprata smakas celonis .. kadas shausmas pie shadiem arstiem iet
dr
Re: tîrîba
11.04.2006 22:32
veselâ miesâ vesels gars!
Re: tîrîba
11.04.2006 22:32
Nu ja. Ir jau starpîba vai tas ir vienkârði hipotçtisks bomzis, vai bomzis, kurð Tev jâosta un kura blusas Tev koþ.
Kâ likums arî cilvçktiesîbas ðajos gadîjumos izprot daþâdi.
dr
Re: tîrîba
11.04.2006 22:36
mîlô inetiò,nejauc 2 atðíirîgas lietas.iesaku izlasît visus komentus un tikai tad plikðíinât klaviatûru.atkârtoju,nav runa par akûtiem ,smagiem,veciem pacientiem,bet gan par pilna brieduma,sevis spçjîgiem apkopt objektiem.ja,gadîjumâ ,tev nepielec,tad iesaku iesaistîties disskusijâ kâdâ citâ tçmâ.
Ineta
Re: tîrîba
11.04.2006 22:45
jaa, piedod, man nepielec... tiesham nepielec.. jo man pashai bija problemas ar veselibu un riktiigi sviida kaajas .. nesaaju pat rezerves zekites lidzi uz darbu un mazgaaju kaajas ari darbaa kad vareeju .. jo pashai riebaas... un ko tad man, vajadzeja iet karties vai kaa??? vismaz normaals arsts bija, kas palidzeja sakartot veselibu un tagad viss ir kartibaa .. labaak butu arstu etikas kodeksus palasijusies
Re: tîrîba
11.04.2006 22:45
Ineta

Vai Tu rakstîts ka man sajûsmâ jâìîbst no tâ aroma?
Ineta
Re: tîrîba
11.04.2006 22:48
ne, protams tur taa nav rakstits .... bet izklausaas, ka te kaads nirgaajas par pacientiem.. un tas bija gana jeeli, lai rastos velme te ierakstit ari savu komentu .. bet nu vina var vaarities talaak... cik man zinaams, man zinaamo dakteru aprindaas taadu nav
dr
Re: tîrîba
11.04.2006 22:50
mîïô inetiò,atkal atgâdinu ,uz tevi neattiecâs tas,par ko ir rakstîts...nu,vai tieðâm tu dura esi? runa iet par indivîdiem,piem,kurð atnâk pârbaudît veselîbu ponta pçc apskati,bet smird kâ sesks..vai peimçram,meitene aiziet pie ginekologa uz kârtçjo prof.apskati ,nemazgâjusies vairâkas diena...pieleca? saprati?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 10?
Ziņa: