mateusam un citiem par sportu

Aizsāka valmieriete 

valmieriete
mateusam un citiem par sportu
10.04.2006 18:12
esmu lasiijusi, ka tu ar sportu nodarbojies.
sodien saaku apmekleet trenazierus- kas un kaadaa seciibaa man labaak buutu jaadara, lai es atbriivotos no liekaa svara? esmu 70 kg un 1, 75m gara. apmekleesu 2x nedeelaa, veel 2x eju uz aerobiku.
Tev nav liekâ svara.
leea
Re: mateusam un citiem par sportu
10.04.2006 21:44
.

kaulu uzbûve un lielums... daþiem pie ðâdiem parametriem ir ideâls augums, citiem ïum no taukiem:)
Re: mateusam un citiem par sportu
10.04.2006 21:45
ïum no taukiem pie ðâda svara bûtu par skaïu teikts.
valmieriete
Re: mateusam un citiem par sportu
10.04.2006 23:04
nu par lieko svaru es saucu riepu uz veedera un spaarnus uz muguras :) vai velotrenazieri paliidzeetu man atrisinaat so probleemu?
jeb vai es tikai uzkacaasu ikrus, ka peec tam svaarkus buus kauns vilkt?
skutele
Re: mateusam un citiem par sportu
11.04.2006 15:12
Spârni uz muguras - tas taèu skaisti!!! Bût enìelim ne katram izdodas.
koko
Re: mateusam un citiem par sportu
11.04.2006 22:19
luudzu tavas koordinaates, varbut varu palidzet? ;)
Re: mateusam un citiem par sportu
12.04.2006 11:53
koko: FitLine-ists?

valmieriete:
Velotrenazhieris arii ir ok, bet Tavaa gadijumaa nebuus labaakais. Skrieshana daudz vispaareejaak paliidzeetu. Ja ir taucinji uz laapstinjaam ar vieglaam hanteliiteem buutu jaapastraadaa, riepai skrieshana + var neopreena shortus uzvilkt (es taa daru)

Reaali jau ljoti garshs staastaamais, bet ja vajag konsultaaciju raxti man uz e-pastu matiss@hi-tech.lv cik nu vareeshu paliidzeeshu.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 12?
Ziņa: