Kreatîns

Aizsāka Martinzo 

Martinzo
Kreatîns
11.04.2006 23:49
Vai pçc kreatîna lietoðanas var parâdîties kâdi veselîbas traucçjumi, vai uzrasties tauku masa, ja, piemçram, es to palietoju kâdu 1,5 mçnesi (300g)?

Re: Kreatîns
12.04.2006 11:40
nevar.
bet... kautkaa dumji Tu lieto. Pareizaak buutu meenesi lietot peec tam meenesi nee. Iesaku pirkt to kas ir jau samikseets ar ogljhidraatiem, es peerku taadas kaa konchas-tabletes grauzhamas.

Probleemas... ja vien tu jamo nejauc ar uudeni kursh peec tam staav paardesmit pinuutes tad nee nebuus probleemu (tu laikam kreatiina monohidraatu lieto ja?). Bet Tu tieshaam pa daudz lieto. Meenesis on, meenesis off. Dienaa 5g.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Martinzo
Re: Kreatîns
12.04.2006 14:30
Nu îsti vçl neesmu sâcis lietot. Ir tikai tâda doma. Jâ, es biju domâjis domâjis kreatîna monohidrâtu. Nu paldies. Òemðu vçrâ ieteikumus.
Neziitis
Re: Kreatîns
12.04.2006 20:57
îstenîbâ uzmanîgi ar devâm, ja lietosi virs kautciktur (îsti neatceros cik) laikam virs 10 vai20 mg pa dienu, neistrâdâs organisma dabîgo un tad jau bûs dziïâ pakaïâ.
Re: Kreatîns
12.04.2006 21:58
Neziniitis:
ko Tu tur nopirdies? :DDDDDDDD
nerunaa par teemam kuras nepaarzini!!!
Kreatiinu kaa reiz pirmaas piecas dienas lieto pa 20g dienaa!

Nejauc ar vairumu steroiidu kuri nomaac lutinizeejoshaa hormona izstraadi un liidz ar to organismaa daljeeji vai pilniibaa paartruukst testosterona izstraade. Bet kreatiins :DDD Nee nu ja 20g dienaa riisi 2 meeneshus pec kaartas... nu varbuut krampjos var iedziivoties nelielos un shkjidruma aizture var buut nedaudz, bet... ;DD Neziniiti... niks pa teemu ;)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Neziitis
Re: Kreatîns
12.04.2006 23:45
HAHAHA zâbaks ! Es nezinot ? Tu maz pats jçdz ko runâ ? Es tev saku Aivars Visockis zin labâk par tevi, takâ nebrûíç muti ja ? Pateikt grâmatu un lpp ?
Re: Kreatîns
12.04.2006 23:55
Vispaar jau es ar Aivaru vienaa klubaa treneejos :) Arii ar Hermani Plishko, Jurijs Gucaans arii ir biezhs viesis un arii daudzi citi no muusu kluba startee LV un Eiropas chempionaatos. Dazhi arii pasaules meerogaa.

Bet Tev iesaku pamaaciities fiziologjiju. Tu maz zini, kas ir kreatiins, kas ir ATF, ADF, fosforskaabes atlikumi? Kas ir kreatiinfosfaats un kaadeelj Tu lieto kreatiina monohidraatu nevis kreatiinfosfaatu? UN kar ir kreatiniins? Speeciigi apshaubu Tavas zinaashanas shai jomaa.

Iesaku Tev www.kachok.lv forumu, bet Tur gan nesaac ar shaadu muljkiigu spreegaashanu, jo aatri vien Tevi izbanos. (BTW: foruma iipashnieks ir Jurijs Gucaans - teoreetiski Tev vajadzeetu zinaat kas vinjsh ir, ja jau uz Aivaru atsaucies :))) :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Neziitis
Re: Kreatîns
13.04.2006 00:38
Hehe Baigais nazis ne ? Zâbaks !! Zini kas ir stacking ? Un nç adezîntrifosforskâbi nepazîstu :D Domâ grûti te pasaukt vielu nosaukumus ? Atradies encikolpçdija :) Un njemot vçrâ tavu runas manieri tu pat sûda vçrts neesi ! ja jau tu mums tâds ass esi aizej un paprasi vai viòð ir ko tâdu rakstîjis vai nç. Starpcitu, jâ esmu Kevins Lavroni :) Nezini mani ? Nç, kâ tâ ? Esmu viens no TOP bodybuilderiem pasaulç :))))) par tevi var tikai pasmieties...
Re: Kreatîns
13.04.2006 00:44
Mnjaa... iepeisto kaadu savu foto... "kachok" :)

P.S. Kevins Levrone (ja vien neesi cittautietis).

Par ATF jautaaju taadeelj ka ATF ir vieniigais deelj kaa lieto kreatiina monohidraatu :) Bet Tev jau tas viss ir zinaams vai ne? :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatîns
13.04.2006 00:48
STarp citu: stacking ir tikai zhargons un njemot veeraa, ka esmu izgaajis cauri kopsummaa 5 kjiimijas kursiem, nebuusi izveeleejies iisto kam braukaat pa augumu ;)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatîns
13.04.2006 00:58
dazhkaart jaabriinaas kaa shaadi tipi nonaak liidz shim forumam.
Re: Kreatîns
13.04.2006 01:15
Emmm.... Tu par ko?
Forums tak publisks.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatîns
13.04.2006 01:39
publisks ta publisks, bet kaa vinji atrod to ja nekas iipashi te neinteresee, kaa tikai "uzbraukt". Ar delfu, tvnet, apollo, utt komentaariem, forumiem shamiem nepietiek?
Ikse
Re: Kreatîns
13.04.2006 11:43
Jurijs Gucâns labu laiciòu gan nav redzçts Klubâ Reaktors...:))
Ikse
Re: Kreatîns
13.04.2006 11:49
Interesanti, kuri gan, izòemot Aivaru un Hermani startç, kâdos no Tevis minçtajiem maèiem nokluba "Reaktors"?:)
Re: Kreatîns
13.04.2006 13:09
Ikse: ja Tu tig daudz zini, tad kaadeelj nezini neko par Aivara jaunako audzeekni Inetu? Kaa arii Ieva (viena no retajaam LV BB sievieteem). Iisteniibaa Tu esi taalu no patiesiibas, ka tikai Aivars un Hermanis startee :/



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatîns
13.04.2006 13:10
P.S.
Jurijam vienu briidi bija doma ar visiem saviem audzeeknjiem naakt uz Reaktoru pec "Centrs" sleegshanas. Bet kaut kas nobruka. Gan jau uz Sportimu aizvilka :(



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Neziitis
Re: Kreatîns
13.04.2006 14:26
Es Tev nebraucu virsû !! "Neziniitis:ko Tu tur nopirdies? :DDDDDDDD" ar ðiem vârdiem sâki Tu... Es nesaku neko citu, ko vien esmu lasîjis, tâtad ja domâ, ka manas zinâðanas nav pilnvçrtîgas, bet lûdzu, tikai iemâcies normâli runât ok ? Hmmm "ka esmu izgaajis cauri kopsummaa 5 kjiimijas kursiem" nu jâ apsveicu Tevi ar t, gan jau prâtu neesi nosvilinâjis, nemaz nerunâjot par ko citu ... :( þçl man tâdu kâ Tu. LAi nu kâ, bet es pats sapratu, ka íîmija lai cik lielâ mçrâ tâ bûtu, nav tâ vçrta. Ja gribi mauc tik iekðâ kaut liekðíerçm un tie stulbenîði, kas izskatâs kâ skali un ir kompleksiem pilni, kâ arî cer ar íîmiju íïût par "krutajiem dþekiem" nu apmçram kâ Tu ar saviem n tajiem íîmijas kursiem :( Tik tieðâm þçl. Neatmaksâjas tâ lieta... Un nç Tu jau starpcitu esi vienîgais kas kautko vispâr zin :D Malacis !!!
Re: Kreatîns
13.04.2006 14:35
Vel tikko Tu teici, ka es neko nezinu :)
Vispaar jau kjiimija nav domaata skaliem, bet gan sportistiem, kuri PROT treneeties, PAARZIN uzturmaaciibu, eed PAREIZI, gulj PIETIEKOSHI utt... un parasti tie kas saak kjiimikjot NAV skali. Bet ja ir, tad beidz ar kaadu saishu saraavumu, sastiepumu, vai taukainu kjermeni.

Un ja u taadus cilveekus uzskati par stulbeniishiem, tas noraada tikai uz Tavu buutiibu. Aivara graamatu Tu lasiijis esi, bet to pashu neuzmaniigi un neesi Tu sportists. Sportists par skaliem (kaa Tu izsakies) nesmejaas, bet paliidzees saprast ka amainiit dieetu un rezhiimu, lai labotu sho situaaciju.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Ikse
Re: Kreatîns
13.04.2006 15:02
Mateus: Prieks iepazîties: mans îstais vârds ir Ineta....J:))))Tad jau Tu mani labi pazîsti?:) Jâ, es piedalos,taèu nejûtos baigâ sportiste... abas ar Ievu braukâjam, par Ievu es te vispâr nerunâðu - îsts "bambuèâ":)))).Bet jûs jau te runâjât par veèiem:))
Re: Kreatîns
13.04.2006 15:05
:)
Tu mani arii zini ;)
www.kachok.com - Mateus :)

Ieva ir kabans starp sievieteem :D Bet man labaak patiik Tavs augums :)
Es gan te biju domaajis Reaktora sportistus kopumaa :)

Es Tevi LABI nepaziistu un nepaziistu vispaar :D Nav reaali paziit visus :) Vieniigi Juriju zinu labaak, jo ar vinja sievu kaadreiz kopaa straadaaju, bet vislabaak zinu vienu strongu: Maksimu, jo vinjsh bija arii mans konsultants, bet tas Reaktoraa ir tikai taa...bikiit patreneejies :(

Kuul... Reaktoristi ir visur :D



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Ikse
Re: Kreatîns
13.04.2006 15:05
Mateus: Otkroi lièhiko:))
Re: Kreatîns
13.04.2006 15:06
Ikse: poluzadohljiks ar 2 tattoo... ekk... shvaka atminja? :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Ikse
Re: Kreatîns
13.04.2006 15:15
Mateus: Nç, taèu, nav slikta atmiòa, ar to toè viss ir ok....:))Bet es taèu nevaru zinât, vai Tu esi tas pats Mateus, kas kaèokâ:)))...Es tâ iedomâjos, ka varbût, bet, nu...kas zin:)
Paldies, es pieòemu Tavu komplimentu, bet, lai vai kâ, es cienu un apbrînoju Ieviòu par viòas degsmi - ja Tu redzçtu kâ deg viòas acis, kad runa iet par kaèâðanos, masas uzòemðanu:)))Man viòa patîk, arî kâ cilvçks viòa ir super, taèu tâda gan es negribçtu kïût!
Jâ, "reaktoristi" ir visur, tas tiesa, un tas ir super!!!
Re: Kreatîns
13.04.2006 15:17
Ar Ievu pats neesmu komuniceejis, bet esmu redzeejis un dzirdeejis visu par un ap :) Ir ok, bet pie viesas cienjas, neuzskatu, ka shis sports taadaa meeraa ir sievieshu sports :)

Man sieva arii treneejas, bet neaudzee massu. Massa sievieteem naak, manupraat, par paaraak daargu cenu. Ja iet runa par +10 un vairaak kg :)

Kaa ar pavasara kardio velo sportu? ;) Es jau paspeeju saauksteeties un atkal jau nedeelja treninju tiek izlaista, lai aarsteetos :(



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Ikse
Re: Kreatîns
13.04.2006 15:22
Nu, jâ, zinu, viòa íîmiju lieto - bet katrs jau dara, to, ko grib un tâ kâ grib:), galvenais, ali ar sevi apmierinâts.
Es gan pacentos no jaunâ gada pieaudzçt 6kg, taèu tagad tie ir gandrîz visi veiksmîgi pa 4 nedçïâm nost:)) Ir, ir kardio - lîdz nelabumam:( 29.04 ar Aivaru brauksim uz Lietuvu "atrâdîties":)
Re: Kreatîns
13.04.2006 15:27
Perfekti.
Nu man nepatiik sievietes kjiimikjes, jo tas tomeer arii psihi ietekmee. Ok ja viirietis paliek viirishkjiigaaks, bet ja sieviete... :D Nu katram sava gaume. Man nepatiik, bet cits sajuusmaa!

6kg... ja jau 4 nedeeljaas nost, tad taa nav massa :D tie ir tauki ;)

Es atkal peec liela paartraukuma pazaudeeju 25kg un tagad 10 jau ir atpakalj un ceru naakamgad pavasarii kaados amatieru strongos piedaliities :) Fitness kautka njepomnje :D Negribu epileeties no galvas liidz kaajaam :D



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Ikse
Re: Kreatîns
13.04.2006 15:31
Ok, tauki, tauki, mîïie tauciòi - nezinu, kâ citâm, man psiholoìiski grûti sevî stumt iekðâ to visu paiku...lai uzaudzçtu kâdus 10kg. Es tâ uzmanîgi, izvçlîgi, ne visu pçc kârtas:))nu, gluþi jau viss nebija tauciòi, man domât, kaut kas jau palika pie kauliem ar...
Tagad pasaki, kâ var 25 kg zaudçt....????Òifiga sebe, sebe òifiga....slims biji vai? Vo, vo - es ka içdomâjos, ka Aivaram cauru gadu to vien jâdara kâ jâskujas:)))))
Re: Kreatîns
13.04.2006 15:37
Es domaaju jams laazerepilaaciju taisa :)
A man... hehe... klasisks gadiijums. Viss saakaas ar lutinizeejoshaa hormona izstraades trauceejumiem, bet aarsti to looooooogjiski nepamaniija laikus un sabiedeeja mani: sirds beigta, iekshas beigtas, aknas beigtas, karoche viss beigts... treninji jaapamet ar steigu utt :) Taa nu es pametu treninjus, saaku stresot un vazaaties pa aarstiem. Pats sev ideomaaju vel paaris desmitus kaites, eedu kaukaadu drazu utt... 7 meeeshi un zadohljox gatavs :D

Kad atsaaku treninjus, no kruutiim 40-50kg uz 4x tikai spiedu un sveeru 67kg :D Tagad spiezhu no kruutiim 60-70kg uz 6-10x un uz vienu atkaartojumu 90-100 (no gariigaa laikam atkariigs) un sveru ~78kg Veel nieka 22kg vaidziigi :D

Nu mana sieva gada laikaa 3kg uzaudzeeja. Jamaa tagad 43.5kg 8) Tagad uz kardio gan jau pakaltiis bikiit.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kreatîns
13.04.2006 15:39
Ikse: http://kachok.lv/forum/files/hpim0317_148.jpg shitaadu jau esi redzeejusi? :) BTW: Nataalija shogas smuki uzstaajaas!!!

Tas tur labajaa malaa ir tas strongs par kuru staastiiju: Maksims. Laaga zellis...mana vecuma un ~40kg smagaaks par mani pie taada pat auguma :D



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 4?
Ziņa: