par izmaksâðanu

Aizsāka copy 

copy
par izmaksâðanu
12.04.2006 08:15
Jautâjums vîrieðiem... Kâ rîkoties,izturçties, lai neradîtu maldîgu iespaidu, ka mani interesç tikai puiða nauda un izmaksâðana, jo Vinð maksâ gan par kino, gan kafejnîcu? Ir taèu it kâ pieòemts, ka izmaksâ vîrietis!
Kâ, Jums vîrieði, rodas iespaids :"Viòu jau interesç tik mana nauda!"?
Re: par izmaksâðanu
12.04.2006 09:37
Mazliet tam pretoties un buus labi :)
Re: par izmaksâðanu
12.04.2006 11:22
Pienjemts, ka viirietis izmaksaa?
Kad taa bija? Padomijaa... es maksaaju tikai tad (ok nu jau man shii probleema atkriit), ja redzu ka sieviete pat negrasaas piedaavaat maksaat par sevi pati. Nekas nav pienjemts. Man nevajag lai maksaa par mani un es arii par citiem neveelos un nekad nesmu veeleejies maksaat.

P.S.
ir vel arii stiliigie varianti... nee nee es pati par sevi samaksaashu.. nu ok maksaa... vaiiii es macinju maajaas aizmirsu :DDD

Ja viirietis ir nesen iepaziits, ar shito izmaksaashanu radiisi totaalas nepastaaviibas iespaidu, var radiit domu - es vinju nopirku, kaa arii var vienkaarshi radiit nepareizu (vai pareizu) domu par Tavu mantkaariibu, bet var buut arii ka neko tas neiespaido... cik cilveeku tik viedoklju



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
:(
Re: par izmaksâðanu
12.04.2006 11:28
Katrs maksa par sevi, ja vien nav kopigais ggimenes maks. Pasaki, ka pati maksasi (pirms maltites) un miers. Bet ir jau ari tadi eksemplari, kas to uzskata par kaunu, ja sieviete maksa, jeb piemeram, ja lielveikala pie kases norekinas sieviete (pat,ja tas pats virietis vinai to naudu iepriekss devis vai ieskaitijis). Haha, stereotipiski tadi!!
Re: par izmaksâðanu
12.04.2006 11:29
Iisteniibaa TV propogandee ka maksaa viirietis.. filmaas, seriaalos... mnjamz... taa iet ja neskataas TV :D (TV = stereotipu izstaade, kuru es paardevu citam upurim :D )



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mellene.
Re: par izmaksâðanu
12.04.2006 12:31
Protams, ka jâizmaksâ!:-))) Ka tâs par runâm vispâr!:-)))
Re: par izmaksâðanu
12.04.2006 12:35
Un kapeec jaaizmaksaa? Neredzu pamatojumu.
Ok... esmu preceets un maksaaju par visu. Bet ja ir vienkaarshi pazinjas vai pat vel ne tik... kaada velna peec? Ok...ja luste uznaak, bet uzlikt to par pienaakumu... debiilisms



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par izmaksâðanu
12.04.2006 12:39
Man arî nepatîk ja man izmaksâ (vai uzstâj ka izmaksâs (izòemot vîru, protams, bet mums ir gandrîz kopîgs ìimenes maks)) - uzreiz jutos kautko parâdâ, un tâda sajûta man dziïi riebjas...
???
Re: par izmaksâðanu
12.04.2006 12:40
Mateus :-) - ar tevi viss skaidrs
Re: par izmaksâðanu
12.04.2006 12:52
???
ja atnaaci arii te mekleet kashkji ir ok ;) Meklee vien taalaak :D

klimaks tuvojaas vai kaa? :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mellene.
Re: par izmaksâðanu
12.04.2006 13:09
Baisi neinteresanti, ja neizmaksâ. Kâpçc tad vispâr kaut kut iet?:-)))
Re: par izmaksâðanu
12.04.2006 13:09
Es par sevi maksâju pati. Lîdz ðim tikai pâris gadîjuðies tâdi, kuri par to tâ uzmet lûpu, ka nâkoðreiz vairs nepiedâvâjos maksât. Bet sajûta tad nepatîkama.
bazuka
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 09:21
Atvainojiet, bet kafija un kino gan nav nekas îpaðs. Absurdi to minçt tâdâ sakarâ, ka vîrietis varçtu padomât, ka tiek izmantots naudas dçï. Tad nu gan izmantoðana.
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 09:26
nu manâ gadîjumâ - nevis vîrietis tiek izmantots, bet man riebjas palikt kautko parâdâ.
ezitis
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 09:35
ja cilveks mani speciali aicina uz koncertu vai teatri, jau nopircis bileti, tad laikam uzskatu, ka tas tiek izmaksats, bet ja brivaa dienaa aizbraucot piemeram uz skvosu, es tacu maksasu pati, tapat bulku mcdonaldaa tacu ari pati varu nopirkt, ta ir mana dzive, mans kungis, mana bulka:)
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 09:54
Varbût palasiet labas uzvedîbas ABC????
Ja vîrietis meiteni (dâmu) kaut kur uzaicina, tad viòð uzòemâs atbildîbu par visu finansiâlo pusi (taksi uz mâjâm pçc pasâkuma ieskaitot)
Ja kopîgi sarunâts tusiòð, tad par maksâðanu vienojâs, izejot no apstâkïiem.
Dâmas, mums jâmâcâs ïaut vîrieðiem par tâdiem bût, jo paskatieties apkârt, ko esam izaudzinâjuðas ar savu patstâvîbu, emancipçtîbu un neatkarîbu: hïupiki, îdçtâji un parazîti, ko nekâds tumðâ lauka mikroskops neglâbs:), pie rokas lîdz pensijai vadâjami, skrien pie mammâm, sievâm vai draudzençm aliòam vai cigaretçm aizòemties, pa durvîm pirmie lomîjâs iekðâ, vispirms pagaidot, kamçr dâma atver, sabiedriskajâ transportâ, pagrûþ tantîti malâ un apsçþâs...
Un tad acis lielas, kad uzrodâs kâds patieðâm dþentelmenis, kurð palaiþ pa priekðu, paòem mçteli no pleciem, atver maðînas durvis, izmaksâ..., jo uzreiz doma: "ko viòð no manis grib...?, vai ko no sevis tçlo?" Bet izrâdâs, cilvçks vienkârði tâ ir audzinâts!!!
Tâ ir liela psiholoìiska trauma, ja jûtamies parâdâ, aizskartas vai pazemotas ar to. Starp citu, daudziem vîrieðiem tas kolosâli ceï paðapziòu, ja viòð var justies stiprâks, bagâtâks, gudrâks par mums...:)))

Piekabe
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 09:59
katrs jau dara, kâ grib... bet ir tradîcijas un vçsturiski ir pieòemts,ka vîrietis ir ìimenes apgâdâtâjs un maka turçtâjs... sieviete iepazîstoties ar vîrieti vçrtç viòu arî pçc naudas maka - jo nâkotnç vîrietim vajadzçs uzturçt ìimeni... bet ja viòam nav pat naudas, ko sievietei tçju izpirkt (vai arî vîrietis neuskata, ka viòam tas ir jâdara) tad sieviete zin, ka bûs jâveido netradicionâls ìimenes modelis - kur pelnîtâja bûs sieviete...
Es ïauju sev izmaksât man nav nekâdi kompleksi, neuzskatu, ka vîrietis mani ir nopircis, vai ka esmu viòam parâdâ... vienkârði viòð ar izmaksâðanu ir parâdijis, ka nav bezdarbnieks, ir ar labu izglîtîbu, strâdâ labâ darbâ un nav skops - tas liecina par viòa rakstura iezîmçm...
Man paðai nauda ir - ja gadîjumâ vîrietis ir aizmirsis maku mâjâs, vai ir citi spiedîgi apstâkïi - mierîgu prâtu varu izmaksât...
Piekabe
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 10:09
Varu pastâstît, ka citi vîrieði vienkârði ir skopi, piemçram mans brâlis savai draudzenei liek pusi no benzîna piemest, pat tad ja viòi brauc kopâ uz pludmali, vai kâdâ citâ izbraucienâ (kaut paðam nauda ir un pelna vairâk, kâ meitene) - ar tâdu man tieðâm nebûtu "pa ceïam"...
citi jau smejas - labi ka neliek maksât maðînai amortizâciju :)
Lilanda
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 10:44
Inaara, bingo!
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 10:53
Es uzskatu,ka vienmer,visur,jebkados apstaklos jamaksa virietim.Miljas sievietes,beidziet tacu sevi vel vairak pazemot!!!!
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 11:05
Mja, es laikam pârâk ilgi nodzîvoju citâ valstî, kur tâda izmaksâðanas problçma kafençs un pabos nepastâv (un cilvçki arî bija tîri normâli audzinâti) - neko, man tîri labi patika.
Kas attiecas uz hïupiku audzinâðanu - nu nez, tad jau laikam man ar savu attieksmi, patstâvîbu un neatkarîbu ir paveicies :D
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 13:11
nezinu, man liekas pilnîgi normâli, ka vîrietis izmaksâ - nejûtos nekâdi aizskarta, bet tikai laimîga!
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 13:14
Hmm... vel nesen te bija diskusija par sievieshu apspieshanu un ljoti spilgtu feministisku skatijumu uz dziivi, bet tagad izraadaas, ka lielaakaa dalja tomeer ir sexisma piekriteejas un "tradicionaalaa" gjimenes modelja piekriteejas.... mnjamz...

Man tomeer patiik Noelas nostaaja.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 13:16
Man atkal liekas absurdi gaidît, kad kâds Tev kaut ko izmaksâs. Un tad roda stâs meitenes, kas vasarâs èupiem vien okupç Vecrîgas klubus ârzemju izmaksâtâju medîbâs...
Es labâk ar savu traumu un paðas maksâðanau...
Pie kam- neuzskatu, ka vîrietim jâmaksâ par veselu, darbspçjîgu sievieti. Visâs jomâs, dzîvokïa kredîtus ieskaitot.
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 13:17
,,,
Tu laikam feministe ;) :D



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 13:19
Mateus

Skatoties ko Tu dçvç par feministi. Vîrueðus nost nesitu, tomçr saimniecîbâ noderîgas mantiòas ;-)
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 13:23
Reaali jau feminisms muusdienaas ir nederiigs jeedziens, jo neviens sievietes neapspiezh. Ljauj i straadaat i karjeru veidot i teaatrii speeleet.... es tik taa.... :)

Bet tad kad runaa par dzimumu vienliidziibu utt un ja vel panesaas fraazes par to ka nedriixt nodaliit viirieshu un sievieshu darbus, ka arii viirietis var traukus mazgaat (es mazgaaju traukus un arii meedzu eest uztaisiit), tad gan man gribas piedaavaat gaterii pastraadaat kaadai shaadai breeceejai :D Es gaterii pusgadu iztureeju un tad sapratu, ka jaasaak domaat un pelniit ar galvu nevis ar rokaam =) bet nu "breeceejaam" laikam ir cic skac uz dziiv' :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 13:25
Arî ne visi vîrieði varçtu gaterî pastrâdât, vai tâpçc viòi ir sievietes?
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 13:28
Noteikti nee :)
Es godiigi sakot nedalu cilveekus dzimumos un vecumos. Ja vien neiet runa par manu heteroseksuaalo dabu un to, ka sev blakus labaak redzu izteikti sievishkjiigu buutni, bet ar smadzenem nevis naudas skaitaamo mashiinu to vietaa :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
plants no cita PC
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 13:29
Man ðíiet, ka ir liela starpîba starp kafeinîcas rçíina apmaksâðanu un dzîvokïa kredîta segðanu. Ja pirmo var uztvert tâpat kâ ziedus, konfektes un mîïus nieciòus, tad otrs variants tomçr izskatâs vairâk pçc.... Ir jau svarîgi, vai tas kokteiïa izmaksâtâjs ðovakar pirmo reizi sastapts, vai tâs ir stabilas attiecîbas.
Tâpat kâ visâ pârçjâ, arî ðajâ jomâ nav striktu robeþu. Bet vispâr vairâk piekrîtu Inârai.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 15?
Ziņa: