par izmaksâðanu

Aizsāka copy 

Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 13:31
Plant... taatad Tu esi tas, kursh sievai un mammai diic naudu alinjam? :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
plants no cita PC
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 14:25
Jâ. pârsvarâ jau nu mammai. Un ilgi raudu, ja neiedot to sîceni.

Vispâr es nesapratu Tavu domu gaitu.
Ieraksti meklçtâjâ vârdu Mateus un secîgi izlasi visu, ko esi sarakstîjis ðajâs dienâs.
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 14:31
Un? :)

Ja nesaprati-citeeshu:

Autors: Inâra
Datums: 13-04-2006 09:54

... jo paskatieties apkârt, ko esam izaudzinâjuðas ar savu patstâvîbu, emancipçtîbu un neatkarîbu: hïupiki, îdçtâji un parazîti, ko nekâds tumðâ lauka mikroskops neglâbs:), pie rokas lîdz pensijai vadâjami, skrien pie mammâm, sievâm vai draudzençm aliòam vai cigaretçm aizòemties,...



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Neziitis
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 14:34
Nu jâ negribçju lasît tâlâk par 3 postu =/ Hmm piòemts ? Nu nez kâ tur ir pieòemts, bet ja vîrietis ir lops tad jau tieðâm viòð var arî neizmaksât... Mans uzskats ir, ja tu ved kautkur sievieti, tad arî MAKSÂ !!! Viss.
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 14:35
,,,
Tavam viirietim ir ragi, vai jams ir bezragu lops?



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
plants no cita PC
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 14:36
Vienalga nesapratu. Manâ uztverâ galvenâ doma Inâras tekstâ bija cita.
Bet nu lai paliek.
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 14:39
Mateus

Vçrsis. Tâ kâ ir gan.
laura+
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 14:52
pieòemts vai nepieòemts, bet uzvedîbas normâs paredz, ka maksâ tas, kurð aicina. ja aicinu es - maksâju, ja viòð, tad viòð arî maksâ. elementâri.
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 14:59
un ja neviens neaicina? Abi izdomaa aiziet paeest pusdienas piemeeram? :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
laura+
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 15:01
kâ sarunâ. kaut vai uz pusçm.
mana persona parasti tâdâ gadîjumâ apjautâjas, vai bûtu ok, ja darîtu tâ vai citâdi.
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 15:05
Respect!
Gluzhi manas domas :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
feministe
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 15:08
Tâ kâ vîrieðiem seksâ ir vizuâli lopiska funkcija, tad lai protâs kaunu un izrâda savu cilvçciskumu vismaz izmaksâjot.
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 15:09
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 15:09
feministe: uz gateri naaksi straadaat? ;)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
doctus
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 15:10
Es arii uzskatu,ka viirietim ir jaaizmaksaa,ja es tieku k-kur kopiigi aicinaata uz kaadu festivaalu vai citur.Jo,ja vinjs grib,lai ar vinju iet kopaa, tad nu lai maksaa.A par savu naudu es izveelos pati sev kompaaniju vai vienatni. Bet nerunaaju par to, ja mums ir kas vairsaak un vinjam soreiz vienkaarshi nav naudas. Tad arii es varu izmaksaat.Nav probleemu
laura+
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 15:11
vizuâli lopiska funkcija - kâ tad izpauþas, atïauðos painteresçties... un pie viena, kur tâdus vîrieðus atradi?
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 15:14
Es domaaju, ka sievietes, kuras sevi deevee (!!!) par feministeem ir vienkaarshi apbizhotas buutnes, kuraam truukst miiljuma :)

Iesaku paintereseeties par feminismu un tad jau buus sapratne, kaadeelj muusdienaas taads nepastaav un nevar pastaaveet - utopija



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
doctus
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 15:18
Es jau saku-man piemeeram nav probleemu izmaksaat,ja mees esam kopaa un vinjam nav naudas tajaa briidii un es nezheeliigi gribu k-kur iet.A taa principaa.... Nu tomeer. Lai tak ir taa aplidoshana:) Man nav taadu principu,ka visur pashai jaamaksaa, tipa feministeem. Bet nu...
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 15:30
NU es katraa zinjaa savai sievai visur par visu maksaaju :DDD
Laikam nav vinja man feministe :DDDD Bet nu tas ir cic staasts, jo te jau ir kopeejs max iisteniibaa...eniivei



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
feliciana
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 16:11
Mateus, a tai laikâ, kad tava sieva bija tavas draudzenes statusâ (tâds periods taèu bija), kas maksâja par kafiju, kino, koncertiem? tieðâm uz pusçm?
meitene19
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 16:35
man nepatiik kad man izmaxaa. Juutos pretiigi. Juutos it kaa buutu paraadaa. Piemeeram klubaa, ja man dzeks piedaavaa dzeerienu es saku NEE, ka negribu. Nu, ka piedaavaa tad jau vajadzeetu teikt Jaa, bet man nepatiik taa...es nezinu, laikam neesmu normaala :(
meitene19
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 16:38
Taada sajuuta, ka es izdzershu to vinja dzeerienu un tagad vinsh uzskatiis, ka var gar mani graapsiities utt, un ja es piemeeram, vinjam to neljaushu... tad buus kaut kas traxxx.. saaks veel saukt mani part mauku un veel nezko.
Es tieshi uzskatu, ka ja ir ilgstoshaakas attieciibas, tad var viens otram izmaxaat, bet tikko kad iepaziistas, tad nee........
doctus
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 16:39
Cik es sapratu, tas bija domaats,ka kaadu laiku tomeer viens otru paziist un iet uz randinjiem. A urlaam klubos- tas cits staasts. Taadiem arii neljautu
meitene19
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 16:46
reiz vienaa pasaakumaa dzeks bija jau par mums abiem sagatavojis naudu ko maxaat. bet es zinaaju, ka vinsh nav nekaads bagaatais, naudinju sagrabinaajis, izluudzies no mammas.pasteidzos un pirmaa noliku savu 2latnieku... - samaksaaju pati par sevi.
un jutos baigi labi, briiva, jebkuraa briidii varu aiziet, jebkuraa briidii varu naakt, esmu es pati visu varosha, nevienam nav jaasaka paldies, nav jaateelo nekas,nav jaauztraucas ko padomaas par mani,orgjinaala arii xexe:-) bet vinsh izskatiijaas beediigs un apmulsis.... :(
Cats
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 16:50
Ja dzeks, gribçs tikai nokniebties, tad viòam vienalga un bûs gatavs izmaksât. Tâ ka ðo vîrieða stâvokli var izmantot savâ labâ bez kautrçðanâs, tas ðo ar laiku darîs gudrâku. Priekð kam mçìinât radît kaut kâdu iespaidu tai laikâ kad ðim smadzenes nepilnvçrtîgi strâdâ.

Man piemçram savulaik bija gandrîz vienalga vai meitçns pats maksâ vai es par visu, kamçr netiek prasîtas maðînas, drçbes, zâbaki, dârglietas, mobilie utml.
Ciuvçks jau var takð novçrtçt, cik tev naudas ir, ja ðíieti ðim nabaga, ðim patiksies izmaksât, bet, ja jutîs, ka tev paliek pâri íeðâ vai pati tçrçjies ne pa jokam uz sevi, tad iespçjams arî apsvçrs to cik tu esi par sevi samaksâjusi kopbûðanas laikos.
Bet nu kamçr ðim liksies, ka sexss ir visai reâls, un paðam tâ pietrûkst, vai nejutîsies droðs, ka to ko dabûjis dabûs arî rît, tikmçr savus apsvçrumus ðis îpaði neòems galvâ.
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 17:31
Beigaas komentaars, laikam tieshaam dzekam liekas, ka lai dabuutu sexu taapec dzex izmaksaa, nu vispaar jau es nesaprotu, ko dazas var pa to sashust, kaa dazi mums negrib izmaksaat!!! A taa kas shitaa runaa vispaar domaa, ko tik ieguut no viirieshiem, jo vinjus driikst izmantot, un ja taa nav ta baigi sashutushas!!!
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 18:58
feliciana: kad iepazinaamies es neizmaksaaju NEKO. Peec kaada meenesha uzdaavinaaju mazu daavaninju - smarzhas. Naakamee reize kad kaut ko uzsaucu bija kino uz Matrix III pirmizraadi, bet man bija ieluugumi :) Taatad man neizmaksaaja neko. Peec kaada pusgada, tad es jau peec situaacijas arii maksaaju, bet dazhreiz nemaksaaju. Tagad ir savaadaak.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 21:34
Normâla tehnoloìija vispirms notçrçjam pretçjâ dzimuma naudiòu un tâlâk tad katrs par sevi, tâ sakot ar saviem maciiòiem:))
mellene.
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 21:47
Nju...viirietim ir jaapieraada, ka vinjsh ir izdziivotspeejiigs. Ja vinjsh nevar izmaksaat, nu tad nav...
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 22:41
Pilniigs idiotisms.
Es godiigi nekad neizveeletos sievieti, kura ir cita slaanja. JO: ja vinja ir no zemaaka slaanja - tas ir risks, ka vinju interesee nauda, ja vinja ir no augstaaka slaanja - vinja to pashu var domaat par mani un attieciibas reaali nemaz nav.

Mana tagadeejaa sieva iepazinaas ar mani tad, kad man nebija nekaa. Taipat laikaa es redzu kaa reagjee visaadas daamiites kad mans koleegjis pie kluba izkaapj no Lexus RX300... sory, bet tas ir pilniigs bulshits...

Un kas ir jaapieraada sievieteem??? Mums "dziivotspeeja", bet kas sievieteem... btw: parasti tiem, kas svaidaas ar naudu kautko pieraadot maajas ir pie mammas vai vienistaas dziivokliitis, kuraa ir tikai saliekamaa gulta. Nezinu nevienu sapraatiigu cilveeku, kursh censtos sabiedriibai paraadiic cik vinjam ir un cik nav naudas, lai pieraadiitu savu..."dziivotspeejiigumu".



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 12?
Ziņa: