par izmaksâðanu

Aizsāka copy 

mellene.
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 22:43
Kas tie par slaanjiem taadi? Tauku slaanji?:-)))
Moljers
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 22:45
Sievietçm patîk Lexus ?
Bûs jânopçrk.
meitene19
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 22:50
man vienalga cik dzekam naudas,
galvenais, lai nauda ir man pashai.
m?
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 23:14
var ïaut, lai virietis izmaksâ, taèu ar mçru. Respektîvi, neradît atkarîgâs vai mantkarîgâs iespaidu un ðad tad arî maksât paðai. Man, personîgi, nepatîk, ka par mani kâds maksâ, vienalga vîrietis vai sieviete ;)
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 23:24
Moljers: pieraadiis savu "dziivotspeeju" vareesi arii ar jebkuru citu daargu auto :) Pat ja patiesiibaa dziivosi tajaa auto. Galvenais paraadiit sievietei, ka Tev ir pikjis - taatad dziivotspeejiigs ;) :DDD



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 23:53
Ja sievietei pietiek ar auto marku, lai izdarîtu tâlupejoðus secinâjumus par vîrieða materiâlo stâvokli, tad vîrietis, kura auto neatbilst viòa statusam, ir pelnîjis tâdu sievieti.
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 23:55
Man patîk Lexus ;-) Bet nav. Pagaidâm.
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 23:57
Pagaidâm!!!!
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 23:57
:)
Ne jau par auro vien iet runa.
Re ku daamas dazhas spriezh ka ar shaadu izmaksaasanu viirietis paraada vai ir dziivotspejiigs, bet es sliecos domaat, ka tikai ar taadu sava "kraaninja garuma" izradiishanu, neko nevar paraadiit. Un iisteniibaa arii nav jaaparaada, jo attieciibas nebuut nenoziimee peljnju!!! Ir TIK debiili visu meeriit naudas daudzumaa... dziivotspeejiigumu... to tak nenosaka nauda! Nu buus nauda, bet vairaak nekaa... un taa buutu dziive? o_O



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 23:59
Nu, manâ cienîjamâ vecumâ puisi no valsts iestâdes ar Ls170 algu es neizvçlçtos viss...
Re: par izmaksâðanu
13.04.2006 23:59
Nebûs naudas + nebûs nekâ arî nebûs dzîves.
Nav dzîvç viennozîmîgas atbildes. Ne par kâdu tematu.
mellene.
Re: par izmaksâðanu
14.04.2006 00:00
Mateus, tu esi satraucies! Mieru tikai mieru...:-)))...jaa bet bez naudas nekur...par dakteriem arii jaamaksaa... par ko tik nee...:-)))
piekabe
Re: par izmaksâðanu
14.04.2006 00:07
neiet jau runa par konkrçtu auto marku vai krutâko restorânu... ja studentiòð izmaksâ savai draudzenei pusdienas MC Donaldâ - arî tâ ir izmaksâðana... vienkârði jaunais vîrietis pierâda savu labo gribu, savu vîrietîbu un dâsnumu... draudzene taèu jutîsies forði, nevis prasîs, lai ved viòu uz íînieðu restorânu...
Re: par izmaksâðanu
14.04.2006 00:10
...atkarîgs no draudzenes...
Re: par izmaksâðanu
14.04.2006 00:15
...atkariigs no draudzenes :)
taatad dziivotspeeju paraadiit noziime tas vai viirietis vienkaarshi censhas, nevis vai speej nodroshinaat kautkaadas iedomaatas prasiibas? Tagad vairs neko nesaprotu :) Lai gan man tas ir arii vienalga :D



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mellene.
Re: par izmaksâðanu
14.04.2006 00:18
Censhas- tas noziimee, ka viirietis zina, ka vinjsh ir tas, kas mediijumu nes maajaas...:-))) arii labi...http://bestsmileys.com/silly/2.gif
Re: par izmaksâðanu
14.04.2006 00:19
Man klasesbiedrs labi teica- ejot uz aklo randiòu, puíes lîdzi nest nav vçrts. Ja atnâc un redzi, ka meitene ìeldîga, var jau ar floksi nopirkt.
Re: par izmaksâðanu
14.04.2006 00:21
Kaa tad saaak, ka svariigi ir tikai divi parametri, vai ir kraans un riktiigi maksaa ?



____________________________
Si vis pacem, para bellum
piekabe
Re: par izmaksâðanu
14.04.2006 00:21
protams - atkarîgs no darudzenes - ir jau visâdi cilvçki... arî tâdi, kas pa katrâm varâm grib, lai izmaksâ paðu dârgâko...
man ir pazîstams puisis, kurð katru reizi, kad viòam kâds uzsauc pusdienas vienmçr ðíir çdienkarti no aizmugures un pasûta paðu dârgâko çdienu -vienkârði neizglîtots, nekulturâls cilvçks...
nekad neesmu pasûtîjusi paðu dârgâko - man ir tâds princips, nekas nepasûtu dârgâku çdienu, nekâ pasûtijis vîrietis... un tas pat ir neapzinâti - man nav svarîgi cik viòð man izmaksâ, bet svarîgi, ka viòð parâda savu labo gribu un vîrietîbu...
Re: par izmaksâðanu
14.04.2006 00:22
Krâns ir svarîgi. Un nauda arî. Kam Tev vecis bez krâna un naudas?
mellene.
Re: par izmaksâðanu
14.04.2006 00:25
Fui nee, nu prieksh kam kraans?http://www.superlaugh.com/1/stutest1.gif
Re: par izmaksâðanu
14.04.2006 00:26
:D
labs! :)
Iisteniibaa es esmu ar mieru: es paraadu ka man ir kraans un nauda, bet daama nodemonstree ka labi gatavo mazgaa un audzina beernus... taatad...es nesu mediijumu...daama... viss pa plauktinjiem :)

Jeb te bij domaats, ka viirietis nes medijumu un arii pats to sagatavo :DDDD



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par izmaksâðanu
14.04.2006 00:27
protams, ka pats sagatavo. kas es, mâjkalpone?
piekabe
Re: par izmaksâðanu
14.04.2006 00:28
bet ja tâ godîgi - citiem krâniem vajag tâdas slaucçjas, kas noslauc pçdçjo grasi - jo krâni meitenes jau arî vçrtç pçc parametriem...
mellene.
Re: par izmaksâðanu
14.04.2006 00:28
Jaa, tu esi attapiigs...ja pats gatavo, tad tas ir bonus http://www.superlaugh.com/1/stutest1.jpg
piekabe
Re: par izmaksâðanu
14.04.2006 00:29
mateus pareizi pateica - nekas jau daudz nav mainijies kopð pirmatnçjiem cilvçkiem...
meitene19
Re: par izmaksâðanu
14.04.2006 00:30
man no puisha nevajag materiaalus miiljuma apliecinaajumus... true love is all that I need :-)
mellene.
Re: par izmaksâðanu
14.04.2006 00:32
kad nebuus naudas, tad par true love aizmirsiisies:(
Re: par izmaksâðanu
14.04.2006 00:33
Njaa... Nu man jau patiik nezheeliigo rietumu kaartiiba, kur galvenais parametrs bij veikliiiba un shaushanas precizitaate :)

Jautaajums vai bij par to, vai ir svariigi TIKAI tie divi parametri !
Naudu jau var arii nospert, vinneet loterijaa, ieshmuguleet ! Nav jau jaabuut obligaati darbam :)



____________________________
Si vis pacem, para bellum
Re: par izmaksâðanu
14.04.2006 00:33
s milim raj i v ðalaðe darbojas mçneðus èetrus. Pçc tam true love nomaina true life...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 10?
Ziņa: