Vai jau lasijaat? :(((

Aizsāka Mateus 

Vai jau lasijaat? :(((
12.04.2006 22:26
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/kriminalzinas/article.php?id=206028



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai jau lasijaat? :(((
12.04.2006 22:28
mjaa, kaarteejie......:(
Re: Vai jau lasijaat? :(((
12.04.2006 22:29
Nu es neteiktu ka kaarteejie jo nesaprotu kaa Tu to domaaji. Es te vairaak domaaju par nelaimi kaa taadu. CIk ljoti smagi to ir paarcies vecaakiem, vecvecaakiem :(((



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai jau lasijaat? :(((
12.04.2006 22:37
es to domaaju ta, ka atkal iet bojaa beerni, tie, kas reali ir visneaizsargatakie...........
Re: Vai jau lasijaat? :(((
12.04.2006 23:12
tur nu es Tev piekriitu :(((



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai jau lasijaat? :(((
12.04.2006 23:19
Nu man liekas, ka to nemaz bez dziljaam sekaam paarciest nevar :(
Diez ko psihologs shaadaa gadiijumaa var ietiekt cilveekam ?



____________________________
Si vis pacem, para bellum
Re: Vai jau lasijaat? :(((
12.04.2006 23:23
Nezinu... domaaju, ka neko. Es kad lasiiju izteelojos kaa jutaas vecteevs... nesanaaca man... domaaju, ka tas ir saapes kas nav izprotamas.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai jau lasijaat? :(((
12.04.2006 23:29
Nu nez....
Nu meegjinu izteeloties teeva vietaa. Teva dziives jeega ir paakartota abiem beerniem. Un te peekshnji taa vairs nav. Tas ir kaa auitinjam noraut prieksheejo tiltu. Shitais ir tas gadiijums, kur patieshaam cilveeks var ietriekt lodi galvaa ! Interesanti, kaa religjijas to interpreteetu un kam peec taada notikumu vairs var ticeet !



____________________________
Si vis pacem, para bellum
ezitis
Re: Vai jau lasijaat? :(((
13.04.2006 09:20
... njaa, vakar skatijos pa tv interviju ar taa puikas mammu, kuru pirms daziem gadiem nolaupija un nogalinaja.. un vina teica, ka tagad vismaz zin, ka nekad dzivee vairs nebus tik smagi, jo neko sapigaku dzive vairs nevar izdarit..
Sievs
Re: Vai jau lasijaat? :(((
13.04.2006 09:32
Piepei -
Klasiskaas religjijas interpretaacijaa - Ja dievs uzliek paarbaudiijumus, taatad tevi miil. Nelaimes tev ir vajadziigas. Kristus arii cieta utt... Vinjaa saulee labaaki buus...

eziitim - var. Nekad nezini, ko dziive ir sagatavojusi. Un paljauties, ka esi redzeejis vissmagaako... var traapiities veel lielaaks klintsblukjis plecos...

Bet vispaar tragjiski. :(((
ezitis
Re: Vai jau lasijaat? :(((
13.04.2006 09:38
mana krustmate teica man, ka smagak kaa zaudet bernu ir tikai zaudet velvienu bernu. es to protams nezinu, bet gan jau tie cilveki zin ko runaa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 8?
Ziņa: