donzjuaani, casanovas, banjiki - sauciet kaa gribat

Aizsāka eliiina 

Re: donzjuaani, casanovas, banjiki - sauciet kaa gribat
17.04.2006 21:15
nedomâju, ka kârtîgam meitu ìçìerim jebkâds sieviðíis var likties tik dârgs...
arii taisniiba... bet ir kam paveicaas un tiek dota iespeeja savas kljuudas labot un neatkaartot...
Re: donzjuaani, casanovas, banjiki - sauciet kaa gribat
17.04.2006 21:22
Lai cik vilku barotu, pati zini, kur viòð skatâs
Re: donzjuaani, casanovas, banjiki - sauciet kaa gribat
17.04.2006 21:22
es pat nedomâju, kâ tâs ir kïûdas. Vairâk jau meituðkas paðas mîl iztçlot to, kâ nav...
plants>>> jaa, skataas... un tikai...
Re: donzjuaani, casanovas, banjiki - sauciet kaa gribat
17.04.2006 21:27
Nu skatâs arî lîdz noteiktai labvçlîgai apstâkïu sakritîbai.
man kaut kaa liekaas ka shis ir viens no jautaajumiem par kuriem cilveeku paarlieciibu striidoties mainiit newar... :) da droshi vien arii newajag... galvenais ka es to zinu... :)
Re: donzjuaani, casanovas, banjiki - sauciet kaa gribat
17.04.2006 21:32
Sieviðíi lielâkâ daïa ir tendçti uz ìimeni, bçrnu radîðanu, ligzdiòas vîðanu. un paðsaprotami pieòem, ka tas ir arî vîrieða dzîves sapnis un mçríis. bet tâ nav. Patiesîbâ zinu tikai daþus tâdus izteikti ìimeniskus vîrieðus un tie nebût nav no tâs sugas, kas sieviðíiem dikti pie sirds...
krys - taatad - taadi ir norakstaami, nelabojami?
liidz laikam dzekinj liidz laikam... :)
eliiina>>> noteikti nee... tikai taa iistaa un vieniigaa veel vnk naw patraapiijusies. tas nu ir 100%
Kapec norakstami? Tada ir vinju dzive, vinji par to ir kaifaa un vinjiem vienalga, ka tev kaut kas nepatik. Protams, ka nelabojami. Katraa zinjaa ne jau tu kadu parlabosi.
Re: donzjuaani, casanovas, banjiki - sauciet kaa gribat
17.04.2006 21:44
Nu te jau var apskatîties arî no citas puses. Vai meitene, kas tendeta uz kartîgu ìimenes dzîvi, kurai patîk rosîties pa mâju, rokdarbi, receptes utt. var vienâ dienâ izlemt un ar gribas spçka piepûli kïût "vieglprâtîga", tusçtâja, nenâkt mâjâs un atsaukties katra pretîmnâkoða jaunekïa aicinâjumam? Un, galvenais, pie tam justies komfortabli.
Re: donzjuaani, casanovas, banjiki - sauciet kaa gribat
17.04.2006 21:47
plants

þetons Tev ;-) Ðo viedokli likðu aiz auss, varen jau labs ;-) Kaut daïai, domâju, nepieòemams bûs.
runa jau naw par gribasspeeku... vnk katrs dara to ko tajaa briidii veelaas. Ja kaadai sagribeesies tuseet tad vinja to arii dariis un jutiisies komfortabli.
Cik zinu ðos dauzonîgos veèus, viòi ir labi vîri - nedzeroði, sevi kopjoði, parasti labi pelnoði, rupçjas par ìimeni un galvenais viòi arî savâm sievâm liek justies kâ sievietçm, ir tikai 1 mînus, ðad tad aiziet neceïos.
Ne jau veti viòi patîk sievietçm.
Bet sievietes saistoties ar viòiem taèu zin, kâdi viòi ir, viòu slava parasti iet viòiem pa priekðu.
Zinu tâdus divus. Viens precçjies jau gadus 7 un joprojâm mîl savu sievu, neceïos neiet. Reiz pat viòu piedzirdîju, lai uzzinâtu, vai nav smagi atteikties no daudzajâm sievietçm, kas viòam apkârt trinas - viòð palûkojâs manî tâ, it kâ komunicçtu ar psihiatriskâ dispansera iemîtnieku, un atbildçja: "Nç. Man ðíiet, es nekad nebûðu atelpojies savas sievas smarþu, nekad nepaspçðu viòu lîdz galam izgarðot un iepazît. Kâdas vçl citas sievietes, ja nevienas tâdas vairs nav?" Ðis ir viens no tiem satricinoðajiem momentiem, kad kâds ïauj ielûkoties dziïi sevî un tâdejâdi rada ticîbu labajam cilvçkâ.
Otrs piemçrs ir no manas skarbâs pieredzes. Pati tâdu kazanovu apprecçju. Pirmie divi gadi ðíita tik ideâli - esmu apbrînota, dievinâta, lutinâta un lolota, ik vçlme tiek nolasîta no manâm acîm. Tagad, kad kopð kâzâm nieka gads apskrçjis, redzu lienam ârâ velnus - izejot sabiedrîbâ, tiek nopçtîtas visas sievietes, daþreiz par labâko atzîtai esam tiek visi sajûsmas pilnie skatieni, flirts, ðíiltavu, salveðu u.c. nieciòu pasniegðana. Un sievietes uzíeras. Bet es lçnâm savâ nodabâ, kaut arî sâp tâ, it kâ vajadzçtu dzemdçt jaunu sevi, meklçju citu dzîvesvietu un labâku darbu, lai spçtu sevi pilnîbâ nodroðinât pati. Nu jau redzu, ka krâpðana ir tikai laika jautâjums un nevçlos vienâ brîdî attapties pie sasistas siles...
Ar to vçlçjos pateikt, ka gadîjumi ir daþâdi. Mçdz paveikties. Mçdz gadîties, ka veiksme ir tikai ðíietama.
ziimuliite - piekriitu Tev.
Re: donzjuaani, casanovas, banjiki - sauciet kaa gribat
18.04.2006 19:51
Iisteniibaa neesmu nekad sapratis shaada definaajuma kriteerijus :/
Ja par to tiek uzskatiiti sievieshu iileetaaji, kas maina sievietes bezmaz pie katras iespejas... hm... nu man ar taa patika liidz iepazinos ar tagadejo sievu. Za to atskraidiijos vismaz... manupraat liidz riiklei :)

Es domaaju, ka taa nav ne diagnoze nekas. Kas skraida vairak kas mazaak - zac ool



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mateus - un kaa jutaas isas cjakareetaas? egosisti tie viiriskji. (nensaac ar fraazi - sievietes zin ar ko sapinaas. nezin. vismaz tiek piepuudereetas ausis ar visu ko galiigi greizu). un taadi veel no sievietes dzimst... kas par ironiju...
Re: donzjuaani, casanovas, banjiki - sauciet kaa gribat
18.04.2006 21:52
Hmmm.... ja godiigi, tad neuzskatu ka muuzhaa buutu kaadu piechakareejis, jo nevienai liidz shim neko nebiju soliijis, lai gan man to luudza un pat ultimaatus uzstaadiija. Un ja nedzirdot no manis:"jaa Tu esi mana vieniigaa utt" sieviete pati to izlema... nu sory :D toch pati vainiiga! :)

Bet galvenais jau tas, ka sievietes viirieshus nekad nechakaraa. Respect par to!!! Es tachu te visu pareizi pateicu vai ne? ;)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: donzjuaani, casanovas, banjiki - sauciet kaa gribat
18.04.2006 21:55
protams, viss pareizi, izòemot pirmo teikumu 2ajâ rindkopâ, bet tas jau tâds nieks vien ir.
Re: donzjuaani, casanovas, banjiki - sauciet kaa gribat
18.04.2006 21:56
Tb... Bet galvenais jau tas, ka sievietes viirieshus nekad nechakaraa. arii shitas buutu pareizi>? :DDD



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: donzjuaani, casanovas, banjiki - sauciet kaa gribat
18.04.2006 21:58
Vaitad Tu kâdu esi sastapis kas èakarç? sievietes taèu ir mazi balti pûkaini mâkonîði kas pat muðai pâri nenodarîtu :D
Noela - neironizee. Sievietes ar var buut visaadas.

Un ir banjiki kas arii sola. tie ir gljeevulji. nu bet - visaadi cilveeki uz pasaules.
Re: donzjuaani, casanovas, banjiki - sauciet kaa gribat
20.04.2006 00:46
es neironizçju, es iz savas mikroskopiskâs pieredzes saku :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 4?
Ziņa: