Limfas attirishana

Aizsāka hey hey 

Limfas attirishana
18.04.2006 21:27
ludzu pasakiet kaadaa veidaa var patiriit limfu un uzlabot imunitaati...
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 21:30
Emm... ko noziimee patiiriit limfu?
Imunitaati stiprina merens sports (piemeeram katru dienu no riita vai vakaraa - vienalga, 15-40minuutes kross svaigaa gaisaa (pilseetas centrs nav svaigs gaiss)), ruudiities uudenii, veseliigi eest i viss. Nu ja galiigas auzas tad imunmodulatori. Ir taads imunomax kursh nav sinteetisks, bet tas LV nav regjistreets. Bet labaak tas 1. variants



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 21:31
meklçt vçsturç, te ir gari traktâti bijuði
paldies par padomu... Ar limfas tirishanu es domaju organisma tirishanu... pumpas traucee.... kaa labaak iztiriit organismu???? vai arii kaa izvairiities no pumpaam? vai UB paliidz? kam vajadziigas raugu tabletes...?
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 21:32
es vçl tikai jautâjienu vienu - a no kâ Tu to limfu taisies attîrît?
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 21:35
No ðlakiem tak, no ðlakiem...
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 21:35
ak jâ jâ... ðlakiem...toè..
hmm... no bakterijam visaadam.... kas ir patogeenas bakterijas?>
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 21:38
a kas Tev teica ka limfâ baktçrijas dzîvo?
Kas attiecas uz pumpâm - kosmetologs lîdzçs, ârsts kosmetologs (ja pusaudþu pumpas) vai arî dermatologs.
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 21:39
Jâ, jâ, piemirsu... no baktçriju sçòu mutantiem ar pie reizes jâattîra...

Noela
Es te ieèekoju cenas internetâ- Fitlain brînumi LV ir vidçji par 70% dârgâki, nekâ, piemçram, Vâcijâ. Vismaz tie daþi, ko es salîdzinâju.
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 21:39
Nav Tev tur nekaadu bakteeriju. Taa ir tautas pljaapaashana. Pumpas pashas ar laiku paaries. Need chipsus, saldumus, kolas...
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 21:40
nav brînums - ja ir pieprasijums - cenas paaugstinâs. Man pilnîgi nagi niez kâ gribâs aiziet uz kâdu jamo dievkalpojumu :D
senu mutanti??? kas tas tads?
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 21:43
Noela

Es uzzinâju, kur jamie manâ pilsçtâ pulcçjas, vçl tik jâpierunâ draudzene kompânijai ;-)
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 21:43
,,, Tevi hey hey kjircina...
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 21:44
Runcene

Kur íircina?
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 21:46
A pumpas pashas nepaariet. Man piem tiinju pumpas vispaar praktiski nebija, bet kaadus gadus 3-4 atpakalj saaka shur tur mesties uz sejas uz muguras. Pats noveeroju, ka aada biki taukainaaka man tais vietaas un attieciigi kremus peerku mitrinoshus, bet pilniibaa netreknus (Biotherm taadi ir, gan jau ir ari citiem), bet ar pashaam pumpaam ciinos elemnteeri: Biotherm skrubis un peec tam izpaidu un "nomierinu" ar kumeliishu "teeju".

UB nepaliidz :) Tas gan ir bulshits!!! UB lai tomeer paliek sportistiem, jo tiem (mums :D ) ir cits staasts kaadeelj praktiski nereaali bez tiem iztikt.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 21:48
hey hey, a tie ir tâdi baigie zvçri, kas dzîvo aknâs un limfâ, un arî asinîs, izrausa visâdas sliktas slimîbas (angînu piemçram, gan jau ka pumpas arî), antibiotikas ðitiem nekaitç, tos var atrast tikai izmantojot ekskluzîvu metodi kas pieejama tikai LV (no baltijas valstîm), saucâs tumðâ lauka mikroskops! Â, un iznîdçt tos var tikai ar uztura bagâtinâtâjiem.
hmm.... scrubs??? kur tos var iegaadaaties?
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 21:50
,,, par seenju mutantiem...
Noela tu joko?????
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 21:50
hey hey, aizej pie kâda normâla kosmetologa iesâkumam. Katram tas âdas tips savâdâks :)
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 21:54
Runcene

Vai ta man þçl ar labu cilvçku informâcijâ padalîties? ;-)
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 21:55
Kur iegaadaaties skrubi?!?!?!?!?!?!!?!?!?! o_O Labs...
nu es peerku Stockmann, jo tur ir vesels stends ar Biotherm kosmeetiku, kura man ljoti patiik, bet Noela pareizi saka par kosmetologu. Domaaju, ka pati nenoteiksi aadas tipu. Un gan skrubji, gan kremi utt kaa reiz ir dazhaadiem aadas tipiem.

A par bakteerijaam un seeneem ko Noela Tev atklaaja (cuuka taada - ko tagad aarsti aarstees ja Tu shitaa visu atklaaj?!)... hehe... es pakluseeshu :D



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 21:56
oi, es laikam izpïâpâjos...
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 21:58
Man viens otrs zinaams tagad ljoti aktiivi attiiraas. Riigaa bezmaz katraa firmaa straadaa arii kaads savs fitlainists. Izdzen tautai visaadas kobras un mushmires pa visiem galiem. Tauta tic.... Bet dazhi jau saak apskaidroties.
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 22:01
man ðitâ nenoveicâs vakar - starp to indigobçrnu mâmiòâm viena tâda ir, kas aizraujâs ar dziedniecîbu (bet ne ar fitline - þçl ;)), bet viòi brauca prom kâ tiko mçs ieradâmies... ehh.. nedabûju pakasîties.

btw, ja nemaldos, Inâras klubam kaukâds krutais tusis rudenî paredzâs - sabraukðot pilna valsts ar koraïïistiem :D
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 22:02
Vispaar Latvija laikam veel ir tik dumja, te ir ko kaast....
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 22:02
Neatceros kur tikko lasîju, ka UK ar ïoti populâri attîrîties- visas DETOX programmas uc zvçri- jo îpaði londonietes to mîlot, pçc kârtîgiem dzerðanas un pîpçðanas tusiòiem ;-)
Re: Limfas attirishana
18.04.2006 22:04
Viens FitLine-ists shodien izkaapa no sava fokusa un iegaaja 1. slimniicaa :) Laikam piegaadaaja slimniicai "preparaatus" :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 16?
Ziņa: