Vanaga zobaarstnieciibas kliinika

Aizsāka Mateus 

Vanaga zobaarstnieciibas kliinika
18.04.2006 22:50
Salasijos te visaadus komentus un izdomaaju, ka peec 4 gadu pauziites, jaaiziet liidz zobaarstam, gan jau kaut ko atradiis :D

Ieshu uz Vanaga kliiniku, jo ja nekljuudos, tad arii te tika izdiskuteets, ka varetu buut viena no labaakajaam... komenti vel sekos par to kliiniku 8)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vanaga zobaarstnieciibas kliinika
18.04.2006 23:24
Dârgi, bet labi.
Ej sâkumâ pie higiçnista -tikai un vienîgi Kristînes!! Kristîne tad Tev uzreiz arî visu pateiks, un rtg ari uztaisis, ja vajadzçs.
Re: Vanaga zobaarstnieciibas kliinika
18.04.2006 23:54
A kas tai Kristiinei taads iipashs?



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vanaga zobaarstnieciibas kliinika
19.04.2006 00:03
A viòa visfeinâkâ/profesionâlâkâ no visâm pie kurâm es esmu bijusi (higiçnistçm)
Re: Vanaga zobaarstnieciibas kliinika
19.04.2006 00:08
Oukeij... iemeegjinaashu :) Redzees ko nobreksies par manu muti :D



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vanaga zobaarstnieciibas kliinika
19.04.2006 00:13
iesaku pieraxtîties, tur rinda.
Neko sev..4 gadus(!!) neesi bijis pie arsta? Uz parbaudi vismaz 2reiz gada jaiet.
Re: Vanaga zobaarstnieciibas kliinika
19.04.2006 00:25
?, starp citu, ir arî tâdi, kas aizdzîvo lîdz 35 gadu vecumam bez neviena cauruma. Tas tâ, atkâpîtei :)
Ok. Es jau nesaku, ka slikti, ka nav caurumu, ne tas tiesi apsveicami. Bet tas,ka neiet parbaudities - tas nav labi. Vel viena atkapite :-)
skepse
Re: Vanaga zobaarstnieciibas kliinika
19.04.2006 01:24
Es ar eju tai kliinikaa.
ezitis
Re: Vanaga zobaarstnieciibas kliinika
19.04.2006 09:02
jaa, es arii tur taisu zobus, bail tapat ir, kaa citur, bet man ieteica, nomirt nenomiru un kad visus zobus sataisa vel kreklu un kruziti uzdavina:)
Man vîrs 12 gadus nebija pie zobârsta, bet tagad aizgâja nemaz tik traki nebija, jau gandrîz visu izârstçja. Dzîvs.
Re: Vanaga zobaarstnieciibas kliinika
19.04.2006 09:07
vismaz (?) 2x gadaa... vot tas gan ir lai vairaak naudu izteretu :D



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vanaga zobaarstnieciibas kliinika
19.04.2006 10:02
Mateus - ja ? bija domâjis pie higiçnista, tad tas ir pareizi :)
Re: Vanaga zobaarstnieciibas kliinika
19.04.2006 11:05
Noela:
a man beerniibaa maaciija ka reizi pusgadaa (taatad 2x gadaa) jaaiet. Bet par biezhaak... ja ir daudz lieka pikja laikam var iet :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vanaga zobaarstnieciibas kliinika
19.04.2006 12:10
Nç nu kas attiecas konkrçti uz mani, kopð es pie Vanaga vienas dakteres (neatceros viòas uzvârdu diemþçl, bet viòa vairs nestrâdâ - it kâ aizgâjusi bçrniòus ârstçt) nomainîju visas plombes pirms gadiem apmçram 7, es pie zobârsta neesmu bijusi. Bet pie Kristînes eju 2x gadâ, viòa ir pietiekoði zinoða, ka ja nu kas, tad pie ârsta aizsûtîtu, un Rtg viòa pati arî taisa, paskatâs, ja kaukas aizdomîgs, parâda garâmskrienot kâdam zobârstam arî. Tâ lûk. Par cenâm - jâ, padârgi, bet es ietu arî, ja bûtu dârgâk (pie viòas konkrçti). Kad viòa bija dekrçtâ, gâju pie citas (arî Vanaga meitenes), bet tas vairs nebija tas.
Baigâ reklâma sanâca :) Bûs jâpieprasa atlaide :)
Re: Vanaga zobaarstnieciibas kliinika
19.04.2006 12:12
Paprasi man arii :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 9?
Ziņa: