Gremoshanas trakta probleemas:(((

Aizsāka Tulpe 

Un ko tad Tu ieteiktu tada gadijuma? Nearstet, baidoties, ka no zalem klus slikti??
Re: Gremoshanas trakta probleemas:(((
02.05.2006 12:49
Saiva

Es neteicu ka nevajag aarsteeties bet cik esmu iepazinis Tulpe`s probleemu tad domaaju ka shis vaareetu kaa reiz buut tas gadijums kad helikobakteerijas aarsteeshanaa radiis vairaak probleemu nekaa vinjas klaatbuutne.
Bet vispaar es gribeeju apshaubiit tavu apgalvojumu ka helikobakteerija ir tik briesmiiga lieta ka taa steigshus jaaaarstee.
SAiva,tieshi Stradinjos man to atrada..aarsti ir bijushi vismaz 7..kaadu laiku gaaju pie Prof.Danilaana, tagad kaut kaa peec visaadiem meegjinaajumiem,esmu palikusi GAstro pie Tolmanja.
Labi, nestridesos labak ar ku! :)

Tulpe, kaa reiz pie Danilana es ari gaju pa tukðo... Nestastisu te gari un plaði viòa teorijas par ðo lietu, bet vismaz 2 gadu garumaa man nepalidzeja. Pukitis likas realaks un vismaz kaut ko darija lietas laba.

Man tev mazs ieteikums - atsakies no maizes un sarkanâs gaïas çðanas (vistu un zivi drikst) un paskaties vai pais nedelu laika nav uzlabojuma. Man personigi loti palidz. Nu vel ari ar saldumiem ta pratigak...
Paldies,Saiva. Sarkano galju nekad neesmu iipashi eedusi,nu jau ntos gadus ne, ja tikai kaadreiz mazliet vistu,taa ka.. maize..jaa..maize man patieshaam garsho..bet tagad eedu tikai pilngraudu maizi, jo no visam rupjmaizem,saldskaabmaizem slikti. Vai patiesham butu jaatsakas ari no tas? Es jau taa eedu saliidzinoshi maz ljoti, varbuut pa visu dienu to,kas cilveekam veselam buutu 2 vai 1 eedienreize, jo vienkarshi skjiet,ka zarnas paarpliisiis( vai vispaar taa var notikt?:(((..)..atsaciijos tagad arii no jogurtiem,biezpiena, nu daudz maz visiem piena produktiem,iznjemot sieru..saldumi man,kaa aarsts teica,ir tabu,viss,kas pat garsho kaut cik saldi..lai arii patiesham visgrutak ir atteities no cepumiem,nesaldajiem,beet taapat miltu produkts:(..uz abu roku pirkstiem laikam varu saskaitiit atljautos produktus. Bet diemzzeel ir slikti no jebkaa:(,tamdeelj sheit meegjinu rast kaadas atbildes,kaadu info salikt pa gabalinjiem,ko varetu megjinat, lai kaut cik spetu atgriezties normala dzive:(..7 gadi sho mociibu laikam bija par daudz,un saluuzu:(.. Meegjinu sajeegt,kuri produkti buutu tie,no kuriem nav gaazes,kas mieriigi un aatri uzsuucas,sagremojas,nekairina..:(..Meegjinu viest sevii ceriiibu,ka kaadam varbuut ir izdevies salikt gremoshanas trakstu pa plauktinjiem un buut veselam un laimiigam:(..Par dr.Dan sapratu..nav jeegas..tas ljaava est gandriz visu un daudz, bet patreizejais arsts apgrieza visu kajam gaisa, un paldies Dievam,jo es vinjam patiesham ticu:(..Un sheit,jaa,sheit es meegjinu rast arii kaadu atbalstu..:(..nezinu..
es regulaari eedu auzas un man jau peez 3 dienas veeders bija miiksts. protams man nebija tik lielas probleemas kaa tev, bet bija regulaari aizcieteejumi un uzpuushanaas.
Man ieteica neaizrauties ar putraam iipashi gan, bet taas tagad nopeerkamaas mazajaas pacinjaas,kas nav jaavaara,ir ok?
Ar maizi ir taa - lvar est tadu, kas cepta bez rauga, jo raugs aktivize rugshanas produktus. Pamekle ekologisko produktu veikalos (piemeram Íelmçnu maize, ari pie kriðnâm Barona ielaa ir).

Bet ja velies, varu pateikt godigi - tradicionala medicina tev visdrizak nelidzes. Tas, ka aizliedz est tik daudz produktus, jau vien liecina, ka taa nespej ar sho kaiti ciksteties. Tiesi vakar runajos ar vienu sabiedriba zinamu daamu - vina jau kops bernibas mokoties ar gremosanas problemam un tikai ap gadiem 35 atklajusi, ka vinai vienkarsi neder Latvijas partika. Aizbrauca celojumaa uz Indiju un pirmo reizi muza pec bernibas sajutaas ka cilveks - visas kaites ka ar roku bija nonemtas (lai ari arsts bridinajis tur neko neest, jo turienes asais ediens busot ka inde vinas vederam). Tagad vina pieversusies indijas virtuvei, ajurvedai utt., gatavo indiesu edienus majas un jutoties loti labi. Starp citu, ari indijaa maizi cep tikai bez rauga.
Es tava vieta vispirms samekletu labu homeopatu un protams - ari psihologs naktu tikai par labu. Jo gribi to noliegt vai nee - tavam psihologiskajam stavoklim, zemapzinai, saja lieta ir loti liela nozime.
parteicos - raugs aktivizee rugsanas procesus
Homeopaatiju jau megjinaju. Diemzhel nebija nekada progresa,pat visniecigaka, un tad nonaacaam pie secinaajuma,ka tomer izarsteties vareshu tikai ar mediciniskaam zaaleem. Lai arii tik tieshaam,kaa jau mineeju, esmu izdzeerusi tonnaam zaalju. Vienreiz pat aptiekaa neticeeja,ka tas ir vienam cilveekam..viena no iepriekshejam arstem,skjiet,tik izrakstija visu un zaaljoja talak, bet reali neiedziljinaajas. Par zemapzinju pilnigi piekritu. Bet mans emocionaalais staavoklis tik tiesham ir ljoti atkarigs no fiziskas pashsajutas. Tajas retajas reizes,kad zarnas neliek par sevi maniit, lidoju aiz laimes. Jaa,par produktiem,kuri atljauti,raudiens nak..un ta laikam bus vienmer,tikai sho to drikstes..bet cik ljoti es veletos dzivot ka normals cilveks,est ka normali cilveki un priecaties:( Visu atdotu par to..
Visu probleemu saknes jaameklee taalaa pagaatnee, meegjini atcereeties, kad saakaas probleemas, kas izraisiija . Nekas nesaakaas vienaa dienaa. Katraa zinjaa ar visiem speekiem jaaptur procees. Atveseljoshanai buus nepiecieshams daudz laika. Man ir taa pati probleema, domaaju, ka esmu aptureejis aardosho procesu un tagad ar shausmaam noraugos, cik esmu nodariijis sev paari. Manaa gadiijumaa viss aizgaaja pavisam shjeersam, kad bija Viirusa hepatiits smagaa formaa, peec tam taa bakteerija un arii zaales. Dziive ir kljuvusi par kaujas lauku, ciinos ljoti ilgi. Varu veel pateikt, ka atrisinot vienu probleemu, naak jaunas probleemas. Kaites staav rindaa kaa krievu laikaa cilveeki peec desaam. Daudzie ieteikumi ir pienjemi paardomu liimenii, katraa ieteikumaa ir sava taisniiba. Veelu izturiibu Tulpe.
Es tevi saprotu, ari man tapat bija - likaas, ka slikti man liek justies tikai veders. UN kad retu reizi bija labi, biju gatava kalnus gazt. Tacu tev jasaprot, ka ðîs vedera kaites kaut kas tomer izraisa. Un ticams, ka ta ir kaut kada zemapzinaa apslepta saape, par kuru varbut pat nenojaut.
Tava attieksme ir tipiska - ari man taa bija - esmu izdzerusi tonam zalu, man nekas nepalidz, esmu izmisumaa. Tu pati jau vairs netici, ka spesi klut vesela. Un es tev saku - tas, ka nevari est sho un to ir galigi garam. Turklat lielaka dala no gastroenterologiem apgalvo, ka partikas produkti KZS nemaz neiespaido. Pasi vini ar sevi nonak pretrunas, jo faktiski tacu nemaz nezin, kaa ar sho kaiti cinities (un pasi to ari atzist).
Lieliski palidz vides maiòa, ne uzreiz, bet palidz. Lieliski palidz loti uzmaniga ieklausisanas sevii un organisma reakcijas veroshana pec dazadiem notikumiem un ari edienreizem. Ir loti gruti teikt - ari pozitiva attieksme, jo atceros, kads nelaimigs vraks pati toreiz biju. Svarigi sobrid no ta apburta apla tikt lauka un meginat notureties. Man palidzeja netradicionala medicina - un tiesi daktere Mangale (strada Purvciema poliklinikaa "Aura"). Ar vinas palidzibu tiku no ta araa un pec tam pati pamazam pamazam iemaciju savu vederu uzvesties taa, ka ma patik, nevis ta ka vinam.
Un tomer - silti iesaku apdomat psihoterpeita apmeklesanas iespeju. Meginats nav zaudets. Iesaku piemeram Ilzi Lâci, strada uz Brivibas Blaumana stura. tev jacînâs! un jatic, ka pienaks diena, kad busi tikusi lauka no si murga.
Ir arii fakts, ka shiis igstoshaa likstaa cilveeku iedragaa psihiskaa liimenii un domaa vien par reaalo dziivi iedzen galiigaa kaktaa. Gribas dziivot nevis mociities. Ok, var vienu, divas dienas notureeties uz kau kaadu savu pielaagotu dieetu, bet ne visu muuzzu. Smiekliigi, bet arii fakts, ja arii esi nostaadiijis sevi uz kaajaam, kas vareetu prasiit daudz puulju un laika, cilveekam gruuti saprast, no kaa vinjs ir ticis vesels. Arii murgs. Un bailes, ka var atkal krist atpakalj.
Paldies,Saiva. Jaa,es klausos un visu laiku analizeeju sajuutas,kas un kaa..Bet,ja saka,ka tas nesaakas ne no kaa..Jaa,bet manaa gadiijumaa tam nebija nekaada saistiiba ar psihologjisko. Biju prieciigs,smuks meiteens,skola utt.. Un tad kaa saaku dzert tas notieveshanas tabletes+caurejas menesi viss aizgaja pilnigi skjersam,kops ta laika nezinu,kas ir justies normaali,un es neliekuloju vai neparspileju tik tiesham.

Piekriitu arii Tev,Lid. Tik ljoti labi izpratu Tavu rakstito.. Jaa,var dzelzhaini megjinat tureties uz dietas, tureties,ceret utt..bet ir taa briesmiigaa apzinja,ka taa buus visu muuzhu..Tas jau arii ir tas pats briesmiigaakais. Ok,labi, kungji un parejos organus,kas pie vainas ari varu saarstet laika gaita, bet shis KZS pagaidam nav arstejams,var megjinat sadzivot. Bet es naivaaaa,ljoti ceru,ka tomer ir iespejams izarstet,sakartot zarnas,vederu,visu,lai nebutu atlikusho dzivi visu jamokas un jaed tikai grikji,salatlapas un riisi:(..
daktere Dace
Re: Gremoshanas trakta probleemas:(((
03.05.2006 16:39
Tâ tas parasti sâkas - ar mistiskâm notivçðanas tabletçm un caurejas zâïu lietoðanu vietâ un nevietâ...
Re: Gremoshanas trakta probleemas:(((
03.05.2006 17:21
Tulpe, toties ievçrojot ðâdu diçtu tev ir lielâkas cerîbas nesaslimt ar citâm baisâm slimîbâm:)

Ja, ari man tas sakas ar notievesanas tejam Figura, pec kuram zarnas palika kutras un , lai varetu pakakat, saku dzert Sennas tabletes...
Tomer es uzskatu, ka neviens no siem preperatiem nav tada inde, lai pilnigi sabeigtu visu gremosanas traktu uz neatgriezsanos. Padoma logiski! Neðausti sevi par to, ka tos lietoji!!!
Es, tagad izgajusi tam murgam cauri, tomer uzskatu, ka procesu lielakoties ietekme psihologiskais faktors (kad biju tava stavoklii, protams, ka taa nedomaju).
Kad man Danilans pajautaja - vai es sasniedzu orgasmu, biju vinam gatava gâzt. Biju nikna, domaju - blaviens, ja nespej neko atrast, tad piesienas kaut kam abstraktam. Zini, ko tagad - ar vesu pratu pec 2 gadiem domaju? Ka sis jautajums ir looooti bustisks un ne velti vins man to pajautaja...Un vel virkne citu jautajumu - attiecibas ar vecakiem, kads sens aizvainojums varbut...
Tas, ka dzeri zales notievesanai (drosi vien bez iemesla) jau norada, ka tev nepieciesams kads jauks cilveks, ar ko parunaties.
Biju ljoti miileets un lutinaats tiinis,draugu baraa "barvede" utt..un kaa jau jebkurai meitenei tajaa vecumaa( 15) likaas,ka esmu par daudz resna. Mazliet veseligi apaljiga biju,ne resna. Nu un tas zales bija kaut kadas baisas tabletes, nevis teja vai dabiigs preparaats+ taas caurejas ripas:(..eh..Tad bija probleemas,kaadas nu taas var buut jebkuras tiinja vecumaa, siikumi. Ne jau no taa peeksnji atteicas iekshas. Tiesa,ilgi mociijos, bet nedomaaju,ka tas nopietni..arii kautreejos par to kaut kaa runaat, tomeer delikaati..mekleeju aarstus labaakos, slimniicas utt..kaa redzi-esmu sheit,bez realam izmainjam. Protams, jebkam var atrast psihologjisku izskaidrojumu,jo daudzas lietas patiesham rodas galva, bet shaja gadiijumaa veelreiz veelos uzsvert, ka saakaas no tableteem, un tikai veelaak(arii tagad) paradijas ari psihologjiskais,tiri no fiziskajam cieshanam. Ar orgasmu gan ir bijis lidz shim ok, lai gan jaatziist,ka sho zarnu deelj daudz vairaak probleemu sievieshu lietas. Bet tagad daudz maz redzu gaismu..atradu veel aarstu..redzes kas buus un ko teiks. Un,ik pa laikam palieku pat pilniigi riebiigi optimistiska, ka tomeer buus ok..Aaa, zini,kad veel esmu jutusies labi?(Tas vairaak uz svariigiem tusinjiem,kas vairaak par dienu) Tad,kad esmu iztukshojusi zarnas,ka vairs nekas nenak ara,iedzerusi stipras pretcaurejas tabletes un visu dienu tad varu priecaaties,mazliet ieest,ko gribu un kaa gribu,iedzert utt..Un ir tiiri cieshami,nav sajuutas,ka aptaisiishos, nekas taads nedaraas iekshaa..jaa,ir ok..bet otraa dienaa..ai,kad saak viss puusties un vajag, bet nevaru,tad atkal mociibas.. Atliek vien piebilst,ka arii mugura man no aam zarnaam saap,arii dur un dedzina,kad paeedu..
Nu paklau, lasu un - liekas, ka es esmu to visu rakstijusi - i par bernibu, i par barvezha lomu, i slimibas sakumu.... Ari man sapeja mugura un bija sieviesu kaites jo zarnas spiedaas virsu olnicam. Un tava attieksme tiesi tada kada bija manejaa, kad slimoju - tepat forumaa notika loti lidziga saruna starp mani un citiem...Ari es izskatiju, ka tas psihologiskais faktors man radaas no ciesanam, la lidz tam biju laimiga un harmoniska....

...Protams, si slimiba arkartigi ietekme psihi, tomer vienmer tai apaksa ir vel kas cits. Un kamer to apaksu neizcels lauka,,,,,
Bet es tagad necentisos tevi apstridet, jo atceros, ka man neviens neko toreiz nevareja iegalvot. Tikai - sadusmot...
Ja sap un dedzina, kad paed, tas norada ir helikobakteriju. Klausi, parbaudies uz to velreiz.
Loti labi butu aiziet ari pie laba hipnoterapeita..... Katra zina, ja es nebutu tikusi uz pekam, butu to darijusi.
Un man jau nu liekas, ka pirms izslçdz jebkurus citus produktus, vispirms jâatmet kafija un cigaretes, îpaði tukðâ dûðâ.
Jaa, kafija ari man lieliski palidz vedera izejai, tacu to noteikti nevajadzetu dzert pavisam tuksa kungii - es vispirms izdzeru kartigu kruzi silta udens (var pievienot mazliet medus vai citronu) un pec kadam 10 min. dzeru kafiju (baltu!). Tad iztiras zarnas un jau var kerties pie brokastim.

Aizmirsu vel vienu lietu - tev noteikti ir pilnigi sajukusi zarnu mikroflora. Mans atradums ir firmas Vega bakterijas Acidofilus (aptiekaas meklee). Tas man ieteica homeopate - esot petijusi visus LInexus, jogurta kapsulas utt. un izradijies, ka dzivas bakterijas visvairak ir tiesi Vegas preparataa.
Tad nu dari taa - ka no rita vispirms iemet mute vienu kapsulu un tad uzdzer udens kruzi. Un tikai tad visu parejo - kafiju utt. Pirmajas nedelas vari dzert vel vienu kapsulu kaut kad pa dienu - edienreizes laikaa, bet ari tad noteikti uzdzer glazi udens. Man personogi sis kapsulas palidzeja. Un kudii letak neka Linex sanak!! Burcinaa ir 30 kapsulas, maksa kaut kas starp 3 un 4 lati...
vâlodze
Re: Gremoshanas trakta probleemas:(((
04.05.2006 10:56
a es domâju,ka man vienai tâda problçma.Un zinu,galvâ tâ ir....un neko nevaru padarît....tâ te lasu un viss saasinâs.
Saakshu ar to dedzinaashanu. Jaa,arii kungjii dedzina shad tad, bet biju to domaajusi attieciibaa uz muguru,biezhi,kad paeedu,muguras labajaaa pusee paarsvara pie laastinjas paliek karsts un sajuuta,ka svilst..tagad jau arii citaas muguras vietas ta notiek. Par kafiju un cigaretem. Tik tiesham esmu megjinajusi ari bez, bet nu nevaru..tad es aizspruustu un i chau. Kaa arii aarsts pateica labu lietu,kas ir saistiba ar cigretem. No vienas puses-ljoti kaitigs pasakums, bet no otras puses- tas labveligi stimule zarnu darbibu..ha,attaisnojums baigais:) Par tam bakterijam..njaa,kaadu laiku dzeru jogurta kapsulas, bet man vinjas diezgan drankjigi uzvedas. Lieta tada,ka tagad dzeru Mucofalk, kaut kads dabigs produkts, tiesa,dzeru tikai 3dalju pacinjas diena, kaut ieteikts no 2-6. Jo vinjam ir viena dumja blakus paraadiiba, taada kaa smakshana un elpas zudums,tamdeelj dzeru maz. Bet vismaz kaut kas nedaudz. Un ar tam vienlaicigi nedrikst dzert nekadus citus prepratus,kas ietekmetu zarnu darbibu, tamdelj nezinu vai butu ok uzreiz parmesties uz tam kapsulam. Varbut vari pastastit sikak? Bet kaa Tu,Saiva,iisti tiki uz kaajaam? Un vai patiesham pavisam?
Re: Gremoshanas trakta probleemas:(((
04.05.2006 14:36
Es domâju, ka arî galvâ, bet ne tikai. Pie tam kaut kâdu problçmu var atrisinât vairâkos veidos. Ja nevar tâ uz sitienu tikt ar galvu kârtîbâ, jâpiemeklç uzturs, vai kaut kas cits, kas palîdz. Es pati ilgi rakos pa internetu, kamçr atradu to, ko man vajag. Es gan zinâju, ka skâbe man kuòìî ir par daudz, bet neiedomâjos, ka arî jogurti, biezpiens un citi piena produkti nav tik labi priekð manis. Visi dzîvnieku valsts produkti izrâdâs rada skâbu reakciju. Tagad cenðos tos çst mazâk un kombinçt ar sârmu radoðiem. Un jûtos pavisam labi. Ir vçrts ari paskatîties, ko iesaka ajûrvçda. Par homeopâtiju vçl neesmu painteresçjusies. Bet vispâr es iedomâjos, vai kâds dietologs Latvijâ nodarbojas ar to, ka piemeklç konkrçtam cilvçkam to, ko viòð var çst kâdas noteiktas saslimðanas gadîjumâ? To, ka ir vispârçji ieteikumi, to jau es zinu, bet tâ, lai tiktu òemti vçrâ visi aspekti? Protams, man patîk arî rakties paðai, tas ir tik interesanti, bet tomçr?

Ja,taisniba, bet man jau ta uztura piemekleshana ir piegriesusies,kaut nekas cits neatliek. Tikai diemzhel ir slikti gandriz pilniba no visa. Ok, sakuma,kad mazliet ieedu ko ipashi veseligu un labu ir ok,bet paiet paris stundas un visas pushanas atpakalj un atkal visas zarnas pilnas un nokaras. Bljin, ja varetu vispar neest,laikam ta daritu, jo tad jutos labi, bet galigi neest nedrikst. Ta jau delj shim mpcibam esmu ljooti notievejusi,izkamejusi:( Pashai nepatikami,ka tik tieva.
Re: Gremoshanas trakta probleemas:(((
04.05.2006 14:55
Tulpe, droði vien tev kuòìim vçl kaut ko vajag pârbaudît. Varbût tieðâm tâ ir helikobaktçrija. Tai ir raksturîgs simptoms, ka slikti ir pçc çðanas (varbût ne visiem). Es arî savu kuòìi jutu kaut kur mugurâ un pat iedomâties nevarçju, ka tas ir kuòìis(mana daktere arî nç:-)))

Taa bakteerija man bija. Visvairaak jau man dzive bende tieshi zarnas, bet tagad arii atkal kungjis veel klaat.
Es jau ieprieks rakstiju visu, kas man palidzejis- netradicionala medicina (kuraa arsteja ne tikai pasas zarnas, bet ari nervu sistemu, jo neviens dakteris vairs sodien nedoma, ka tas ir nesaistitas lietas un starp citu, nemaz nezinu kas man palidzeja - nervu sistemas nostabilizesana vai iedarbosanas tiesi uz gremosanas traktu. ), vides maiòa un attiecigi partikas produktu ierobezosana, ari acidofilo bakteriju lietosana. Needu to, kas tikai karojas, bet par ko zinu - tas man nenaks par labu. Bet no tomatiem piemeram negribu un nevaru atteikties un edu tos katru dienu. Vel mans moto - svarigi ir ne tikai ko bet ari KAD tu ed. Pec dabas esmu cirulis, bet man bija tieksme vairak est uz vakarpusi un brokastis neest nemaz. Ciruliem ka zinams viss labak veicas diena spirmaja puse (un tikai pavisam nesen apjedzu, ka uz gremosanu tacu ari tas attiecas!). Kops izlaizu vakarinas, bet kartigi edu pa dienu, veders uzvedas loti labi.
Pamegini manu metodi - ed normalas brokastis, kartigas pusdienas, vieglu launagu un vai nu vispar need vai ed pavisam vieglas vakarinas. Es piemeram vakara notiesaju kadus vieglus vieglus darzenu salatinus un ap astoniem kadus 4 kivi - nakama rita veders ieravies uz ieksu un iziet loti labi. Loti man palidz eshana mazam porcijam, sliktak ir ja vairakas stundas turu sevi badaa - kunga skabe lirk sevi manit. Vel ir jaed pilniga miera - uzliec mazu porciju un leni leni, ar baudu un pateicibu par edienu un labam domam par to - aped. Jo ka zinams - mes apedam ari savas sliktas domas....
Bet protams - kamer nezinasi vai Tev nav celiakija un vai tavu passajutu tomer neiespaido ta bakterija, mani ieteikumi Tev nederes.
Un es jau ari nezinu, vai esmu tikusi uz pekam pavisam un vai tas dzive neatkartosies, dzivoju, jutos labi, bet ne mirkli neaizmirstu, ka mana vaja vieta ir veders, tacu nekada gadijuma nevergoju tam. Esmu atklajusi daudzas lietas kas man palidz un meginu atradinaties no eshanas ikreiz kad man ir slikti. Sii psihologiska kaite laikam ir loooti gruti izarstejama.

Tagad izkope visus seit rakstitos padomus - ari tos kas liekas, ka Tev skietami neder (jo tev sobrid ir loti redzama tendence visu noliegt, jo "nekas nepalidz"), uzraksti stabinaa un katru pratigi paanalize saistiba ar savu situaciju.
Tulpe, mans pedejais komentars ne tur ievietojaas, skaties augstak ar sodienas datumu, rakstits 08.11. Starp Tavu un evitas komentariem.
Paldies Tev. Liels. Interesanti,tieshi pati iedomajos vakar panjemt un izkopet visus ieteikumus un uztaisit tadu mazu konspektu:) Kaut skjiet,man jau gaalva ljoti daudz vietas un tur shis info daudz maz nogulsneejas.Par celiakiju gan stipri shaubos, jo cik esmu interesejusies par to,tur tomer savadakas tas pazimes,ka ari,vai tad ta jau nebutu bijusi atklata? Vel kads "sikums".. man ljoti garsho kliju cepumi un Selgas. Par otrajiem zinu,ka labi jau nav, bet par tiem kliju nezinu,cik labi, jo tomeer jau ar saldu garshu..Tas taads psihologjiskais,ka drizak gribaas ko pagrauzt, nevis est. Jau rakstiju,ka dzeru to Mucofalk un daudz mazakas devas, jo gluzhi vienkaarshi vairak nevaru dabut ieksha,sakaas baigas nepatikamas sajutas,tamdelj klausu organismam un dzeru mazak. Bet liidz ar to man daudz mazak gribas est un varu ieest ljoti maz, bet biezhi isti nesaprotu,ta ir sata sajuta,ka pietiek, vai vnk es to nespeju noteikt. Paiet kadas 3h, un man nemaz isti negribas est, bet megjinu sev iestastit,ka jo regulaaraak eediishu,jo labak. Par ciiruljiem un puuceem. Esmu visiistaakaa puuce,tamdeeelj man sagaadaatu ljoti lielas probleemas brokastis. Ka ari jau mineju, ka no riitiem man ir taadas gaazes un sajuutas,ka nekas cits neatliek kaa meegjinaat veicinaat veedera izeju ar kafiju,uudeni,cigaretem. Aizmirsu piebilst, ka nedzeru kafiju tukshaa duushaa galiigi. Riitu saaku ar uudeni. Un visu laiku attur psihologjiskais njemt un est, nevis "tirities"..jo cik esmu taa meegjinaajusi, tad puushas veel vairaak un aizspruust pavisam:(..Nezinu..Veel kaads aspekts, ka sho drausmigo mocibu delj esmu ljooti notievejusi,speeka iisti nav. Par eeshanu runajot. Tu rakstiiji eest lenam,mierigi,ar baudu. Sheit patiesham trauce psihologjiskaiss,tads mazs riebms pret edienu,jo zinot,ka liidz shim reti ir bijusi normala pashsajuta pec eshanas vai velak, tamdelj biezhi skjiet paedu par daudz vai par maz.Kaut edusi es vienmeer esmu ljoti leni,sagremojot. Velos Tev jautat, ko Tu, piemeram ed. Kadus produktus? Un kadas Tev ir zinashanas par produktiem,darzenjiem,augljiem utt, kas puush veederu,kas nee,kas gremojas utt.. Paldies Tev velreiz par visu! Es ticu,ka kaut kad es tikshu uz kajam:) Driz ari sanaks pamainit mazliet vidi uz laicinju,tikai arzemes ar to partikas izveli labu ta pashvakak.
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.