Zems asinsspiediens

Aizsāka Diâna 

Diâna
Zems asinsspiediens
14.04.2004 16:58
Man ir zems asinsspiediens ~ 60/90, bet no kafijas man sirdî smaguma sajûta un bçrns, kuru baroju ar krûti sliktâk guï. Iesakiet, lûdzu, kâdu homeopâtisku lîdzekli spiediena paaugstinâðanai.
Elita
Re: Zems asinsspiediens
14.04.2004 21:09
Paaugstint pazeminaatu asinsspiedienu ir diezgan pagruuti. Taadus homeopaatiskos liidzekljus nezinu. Varbuut esi paargurusi? Veseliigs miegs un adekvaata fiziskaa slodze ir droshaakie asinsspiediena reguleetaaji. Kafija, ja arii paliidz, tad tikai uz iisu laiku - uz stundu, divaam. Tad jau labaak lietot stipraaku teeju. Asinsspiediens paaugstinaasies gan no melnaas, gan zaljaas teejas, tacju veseliigaaka ir zaljaa teeja. Teeja paliidzees leenaak, bet uz ilgaaku laiku. Turklaat teeja neizraisa tik izteiktu pierashanu kaa kafija. Jaa, un ljoti svariigas ir regulaaras pastaigas svaigaa gaisaa. Lai Tev veicas!
Leila
Re: Zems asinsspiediens
15.04.2004 09:01
Es gan dzirdeeju, ka zaljaa teeja pazemina sinsspiedienu, bet melnaa paaugstina.
Re: Zems asinsspiediens
15.04.2004 10:06
Jaam, man jau no dzimshanas ir pazeminats asinspiediens, bet tas tomer ljoti trauce, pietrukst tas energijas darboties, bet zalja teeja tochno nepaaugstina, nu varbut ljoti ljoti minimali.
li
Re: Zems asinsspiediens
15.04.2004 10:21
Man visu laiku bija pazeminâts asinsspiediens un izrâdijas, ka pie vainas vairogdziedzeris. Palîdzçja arî Ginko Bilobas lietoðana - tas ir dabisks produkts, dabûjams bez receptes visâs aptiekâs, bet diemþçl nezinu, kâ ir ar ðî lîdzekïa lietoðanu zîdîðnas laikâ.
Re: Zems asinsspiediens
17.04.2004 23:00
Zems asinsspiediens bûtîbâ ir daudz nopietnâka problçma nekâ augsts, jo zemu asinsspiedienu parasti pavada tâda lieta kâ hroniskais nogurums, hronisks enerìijas trûkums. Savukârt enerìija cilvçkam ir vajadzîga ne tikai tâdçï, lai veiktu fiziskas un garîgas darbîbas, bet arî, lai nodroðinâtu visu dzîvîbai svarîgo procesu pareizu noriti. Tâdçï cilvçks nedrîkst pieïaut stâvokli, ka jûtas noguris, pat ne pçc lielâm fiziskâm aktivitâtçm vai arî pçc intensîvas darba dienas.

Jâlieto dabîgi produkti, kuriem ir augsta bioloìiskâ aktivitâte un kuri notur organismâ pastâvîgu, pietiekoði augstu glikozes lîmeni.
Tas arî izskaidro, kâpçc lietojot kafiju nav iespçjams iegût noturîgu rezultâtu- kafija dod mainîgu glikozes lîmeni.

Ja tiek barots bçrns ar krûti (vai arî sievietçm bçrna gaidîbâs), tomçr bûtu nepiecieðama individuâla konsultâcija.
x
Re: Zems asinsspiediens
18.04.2004 00:09
sviests!zems asinspiediens ir daudz labaks neka augsts.No augsta var nomirt,var plist kaads asinvads galvaa un tad ir viss..Bet zemam tik tas nogurums.Vajag sportot un daudz svaiga gaisa uztureties,ij buus labaak.saku no pieredzes
bite
Re: Zems asinsspiediens
18.04.2004 11:52
Nav nekaads sviests! Zems asinsspiediens IR liela probleema.. arii var atstiept pedaaljus!
Re: Zems asinsspiediens
19.04.2004 09:28
Un nekada sportoshana nepalidz, jo pirmkart jau nav speka sportoshanai :)
x
Re: Zems asinsspiediens
22.04.2004 00:02
lai ar zemu atstieptu pedaljus,tad gan jaabuut KRITISKI ZEMAM.Palieto zensenju,tas nonjem nogurumu un paaugstina asinsspiedienu.
Diâna
Re: Zems asinsspiediens
22.04.2004 13:26
Paldies par ieteikumiem un laba vçlçjumiem.
Man ieteica lietot þeòðeòa un ingvera tçju kopâ ar citronu, vçl varot arî Ginko-biloba, kas dod spçku un enerìiju, pati vçl neesmu paspçjusi izmçìinât.
elizabete
Re: Zems asinsspiediens
22.04.2004 13:28
þenðeòs ir labs,pati lietoju un jutos mundraka
Re: Zems asinsspiediens
23.04.2004 10:01
Mani zhenshens neietekmee :(
bely
Re: Zems asinsspiediens
04.04.2005 15:21
Ar zemu spiedienu mocâs daudzi jauni cilvçki. Sajûtas nau no patîkamajâm.
Sirdî dur ,spçka nav, galva reibst, aizdusa un pie mazâkas slodzes jau esi bez elpas.Kâdi gan fiziski vingrojumi?
Ar Ginko Biloba neesmu mçìinâjusi .
Varbût ir kâdam pieredze , kuru varçtu ,lai ar zemu asinsspiedienu nejustos kâ invalîds.
Zemu asinsspiedienu saaku maniit kad saaku dziivot kopmiitnee, maaciijos Liepaajaa, no saakuma nesapratu kas pa lietu domaaju ka tas taa normaali ka biezi jutos novaardzis, kaa te bija rakstiits nav energijas un speeka, draugi naak prasa lai eju uzspeeleet kaut ko bet daudzas reizes naacaas ateitk jo nogurums, tad reiz notika taa ka klausiijos vienu personiibas trenneri, un bija taa ka tur tika runaats par veseliibu un energiju, notika taa ka es izmeeginaaju tos ieteikumus ko tur izklaastiija, efekts bija TUULIIT juutams. Notika taa ka peec paaris gadiem aizmirsu to visu un atkal peimekleeja nogurums, speeku izsiikums liidz kameer tums gar aciim metaas, notika taa ka vainu atradu zems asisnsspiediens, mediciinaa neatradu vairaak par zaalju lietoshanu, lai aarsteetos, tautas mediciinaa zaalju teejas, notika taa ka uzgaaju rakstu internetaa http://yoga.scrapur.com/lv/yoga-control-high-and-low-blood-pressure/ Un veel izlasiiju nedaudz no siis lapas
http://news.frut.lv/lv/health/57537
Tad notika taa ka apskaidriiba paar mani naaca un atcereejos personiibas trennera ierakstu kur bija runaats par to pashu elposanas praktizeeshanu tad tik nesapratu kam tas iisti paliidz, tad nu izmeeginaaju un notika taa ka juutos tagad varen labi.
Staavam kaajaas pildot
Ieelpa ar kreiso naasi 3 sek. vai kas sportiskaaks 5 sek., gaisa aizture 9 sek. vai 25 , izelpa 6 sek. vai 10. atkariigs cik sekundes ieelpo.
Tas pats ar Labo naasi. Ar katru naasi 10 reizes
Ar naasi ieelpojam ar muti izelpojam. , naasis gan aatri izkalsts :)
Ja ieelpo 3 sek. tad aiztur 3*3=9 sek. un izelpo 3+3=6 sek. jo ilgaak praktizee jo veelaak var garaaku ieelpu veikt.
10 - 15 dienas katru dienu, rezultaats Buus
Atceramies arii par sportu,
Turpinaajums sekos ...
Žeņšeņš
Re: Zems asinsspiediens
08.07.2009 12:40
Man arī baigi zems asinsspiediens, bet par bezspēku nesūdzos, taisni gribās kaut ko darīt, lai nebūtu noguruma!
No sēdēšanas jau labāk nepaliks.
Un no kafijas arī nē. Man citreiz sliktāk paliek.
Dažreiz sareibst galva un tā, bet tā jūtos okei :)
Un tad sākas stresiņš un dūša sliktāka, bet tad apsēžos un domāju labas domas, lai nomierinātos.

Es domāju, ka vislabāk ir aiziet pie daktēro, sportot, dzert ūdeni un būt pozitīvam. :)
Re: Zems asinsspiediens
09.07.2009 10:29
Vajag noteikti aiziet pie endokrinologa.
Jādomā par sevi. Ja māte nejūtas labi zīdīšanas laikā,nekas labs nevar būt arī bērnam.
Spiedienu un enerģiju nosaka dažādas vielas organismā.
Adrenalīns- izdala virsnieres.
To darbību regulē un veicina vairogdziedzeris.hipotalāms(smadzeņu centrā).Arī dzimumhormoni.Tajā skaitā arī testosterons.Jā, vīrišķais hormons ir nepieciešams arī sievietēm.
Tā ir ļoti sarežģīta lieta.
Hormonālos preperātus ieteiks endokrinologs.
Kordiamīna pilieni,Ginsenga(žeņžeņ),zaļā tēja,svaigs gaiss,fiziskās aktivitātes,euleterokoka preperāti, "C" vitamīns,saules gaisma un jau pieminētie ir līdzekļi ,kas palīdz novērst sekas bet ne iemeslu.Jāpārbauda arī kalcija daudzums organismā.
Jārunā ar ārstiem.Jāpārbauda vairogdziedzeris un pārējo hormonu daudzums asinīs.
Veiksmi.
Re: Zems asinsspiediens
18.10.2010 11:58
man arī velk uz zemu 94/63. iespējams katram varētu būt induviduāls risinājums vai dažādi. vajag stiprināt sirdi ar veselīgu pilnvērtīgu uzturu, tīru produktu gaļa,zivs, dārzeņi, augļi, piens, kefīrs, labs minerālūdens / vitamīni un minerālvielas./. nedzert visādas limonādes, alkoholu lietot dažreiz un minimāli / neaizrauties ar alu /. es norīta ēdu biezpienu. uzdzeru cigoriņu kafiju un uzēdu kādu augli / banāns, kivi, hurma, vīnogas melnās, plūmes, abrikoss vai ķirši / un spiediens pēc 10 min. normalizējas. gribētu zināt vai palīdz kādam
Zems asinspiediens pagarina mūžu,tas gan ir fakts
Re: Zems asinsspiediens
12.03.2016 14:13
ir acīmredzami, ka tev nav bijis nekāds sakars ar zemu asinsspiedienu.
No zema asinsspiediena var nomirt tikpat ātri kā no augsta. jo asinis vienkārši nerinķo pietiekami ārti un var sākt uzkrāties kādā vietā. tas savukārt kā apburtajā lokā var pazemināt asinsspiedienu vēl vairāk ...
Re: Zems asinsspiediens
12.03.2016 14:48
uva Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ir acīmredzami, ka tev nav bijis nekāds sakars
> ar zemu asinsspiedienu.
> No zema asinsspiediena var nomirt tikpat ātri kā
> no augsta. jo asinis vienkārši nerinķo
> pietiekami ārti un var sākt uzkrāties kādā
> vietā. tas savukārt kā apburtajā lokā var
> pazemināt asinsspiedienu vēl vairāk ...


Kas tev sito pastaastiija, kuraa galaa parasti saak uzkraaties asinis? ;)
Re: Zems asinsspiediens
14.03.2016 09:55
Droši vien sajaukts ar mazspējām iekš patol fiziol;).

Jāskatās, jāmeklē iemesls. Augstam, tāpat arī zemam. Protams, ja tūlīt nepieciešams, jālieto medikamenti situācijas stabilizācijai.
Tomēr tālākā ārstēšanā meklē iespējamos iemeslus, analizē un mēģina tos novērst.
Re: Zems asinsspiediens
14.03.2016 12:47
Liidz sim neviens aarsts par manu zemo spiedienu nav izraadiijis pat ne mazaako interesi. ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 12?
Ziņa: