ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ

Aizsāka mellene. 

Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
25.04.2006 20:43
Tur zem bildes lejâ tâds horizontâls veríis ir, kas visu laiku virzâs uz priekðu (nu nezinu, kâ saucâs) no kreisâs uz labo pusi un pçc tâ var aptuveni noprast cik vçl atlicis laiks raidîjumam. Tad nu to ar peli saíer kreiso pogu nospieþot un pavelk biku uz priekðu. Man strâdâ.
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
25.04.2006 20:53
O, paldies, straadaa!:)
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
25.04.2006 20:56
Man var patît arî neielâdçtu, tik tad jâpagaida lîdz ielâdçs lîdz tai vietai
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
25.04.2006 20:58
.............nu jaaa, kaut kaa taa es arii domaju:)
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
25.04.2006 21:01
Beigaas man viss uzkaaraas:-(((
Moljers
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
25.04.2006 21:06
Es labâk pavadîtu pçdçjos mçneðus Parîzç, nekâ LOC
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
25.04.2006 21:07
es gan labak Siciilijaa...........
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
25.04.2006 21:11
mjâ, tikai pçdçjais mçnesis var bût uz gultas, nevis Parîzç..
zâlîte
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
25.04.2006 21:11
Tas no iesçjâm atkarîgs :(
Nauda ir- braucu uz Parîzi, naudas nav - sçþu LOC
Moljers
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
25.04.2006 21:14
LOC bez naudas arî nav ko darît
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
25.04.2006 21:15
arî fakts.
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
25.04.2006 21:16
Es pazinu sievieti, kurai bija veezis peedeejaa stadijaa. Vinjai tieshaa tekstaa pateica, ka vinja dziivos apmeeram 20 dienas. Vinja nepadevaas un nodziivoja 5 gadus. Pirmais gads pagaaja aarsteejoties (un arii studeejot) 2. vinja saaka jau straadat un bija kaut kaads laiks, kad nebija nekaadas terapijas un vinja skaitiijaas vesela. Vinja, cik zinu, izmeegjinaaja visu, ko piedaavaa tradicionaalaa mediciina un apmekleeja arii dziedniekus. Bija tachu veerts?
Moljers
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
25.04.2006 21:20
Nezinu vai bija.
Ja no ðiem 5 gadiem normâli varbût bija kâdi 3 mçneði bet pârçjais nepaºtraukti ârsta apmeklçjumi, zâles, stari, izkrituði mati u.t.t.
Bet no otras puses tomçr 1500 saullçkti, 1500 rîta kafijas u.t.t.
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
25.04.2006 21:22
a kas viòai bija par vçzi? kur bija metastâzes? kâda bija terapija? Kâ jau es n reizes esu atkârtojusi - kad tradicionâlâ nelîdz - uz priekðu, i krupjus, i strutenes, i visu pârçjo. Bet ja vçl var kautko darît - labâk neaizrauties ar dziedniecîbu.
Arî varu pastâstît - iestâjâs sieviete, ar metastâzçm visur. Meklçja primâro tumoru - nekur nav, nu nekâ nav. Kautkad pamanîja uz krûts mazu rçtiòu. Prasa - kas tas? A viòa - vai vai, to man 60tos gados operçja. Droði, ka tas arî bija tas primârais. Tante 50 gadus reâli nodzîvoja. Ar vçzi vispâr dzîvildzi prognozçt gruti, ja nu vienîgi nav kâda galçja kaheksija un tml.
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
25.04.2006 21:44
es atkal pateiksu kaut ko pilniigi tizlu, bet mana kaiminiene man reiz staastiija, ka vin ai esot 85 gadaa kaut kaads veezis atklaats, neba nu kunga, nebe nu kaads. Ðamai arii pateikuði, ka gads, varbût pusotrs.... Bet viòa man to stâstîja kâdâ gadâ 98, un vçl esot dzîva.... es vinai prasiiju, bet ko tad dariija, vina saka, da ðto ðto ìelele, nièego òe ìelala, pïunula na etava doktora , i vodoèkai lçèilas, kak viìeð þiva!!!!! [vçzi apârstçja, alkoholismu dabûja]
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
25.04.2006 21:47
Tâ laika diagnostikai es ar ne visai ticu, ja nav histoloìija veikta
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
25.04.2006 21:55
es arî.
bet viss jau var bût - brinumi notiek, bet ïooooooti reti.
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
25.04.2006 22:00
Vispar man liekas, ka taa mana kaminiene vienkaarsi nenoticeja, jo vinai aarsts esot pateicis, ka dzert alkoholu nekaada gadiiumaa, un jaguljas slimniicaa, a vin a taada traka tante un dzert traki miileja, nu i noleema, ka tas aarsts neko nesaprot.
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
25.04.2006 22:12
moð viòai vnk èûla bija? Un sûtîja uz slimnîcu izmeklçties vai kâ? Arî iespçjams.
Lai nu kâ - galnais ka dzîva :)
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
25.04.2006 22:31
Nu Dievs vien zina, kas vinai tur bija, jo vina taada realaa pofigiste, man jau liekas, ja dakteris nebuutu aizliedzis dzert moðk arii klausiitu, a taa-kaads veezis, kaada slimniica.
strawberry.
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
26.04.2006 07:04
Tai sievietei bija olniicu veezis. Atklaaja taa, ka saaka veederaa kraaties uudens. Dziednieks, ko vinja apmekleeja, nebija muuseejais. Kaads ljoti slavens. No vinjas pashas kaadu laiku naaca necieshama smaka, laikam taas bija kaut kaadas zaales, ko tas dziednieks ieteica lietot.
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
26.04.2006 09:31
olnîcu vçzis diezgan labi padodas terapijai. Saki - viòai ascîts izzuda pats no sevis, jeb dziednieks to atsûca? Viòa paralçli apmeklçja onkologu un dziedznieku?
Viòa vçl dzîva?
strawberry.
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
26.04.2006 09:34
Nç, Noela, viòa ir mirusi.
Re: ârsç vçzi pçdçjâ stadijâ
26.04.2006 09:36
þçl, bet ko darît, tâda slimîba..
lai gan akal - ðitais diezgan labi padodas arî jau ar ascîtu. Bet nu - nebiju klât, nezinu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 18?
Ziņa: