virtuaala kraapshana?... :(

Aizsāka nelaimiiga 

rakaajos pa draugiem.lv - skatos, miiljotais mans sarakstiijis visaadaam shmaraam visaadus miiljus komentaarus pie bildeem. atrodu vienreiz, uzduros veelreiz... un shodien atkal. tas - viss - peedeeejais piliens...
vinjsh saka, ka tas ir ieradums, ierakstiit kaut ko, iekomenteet.

bet es nezinu... es juutos taapat, kaa ja uzzinaatu, ka vinjsh vinjas visas buutu izdraazis :((((((((((

vai es paarspiileeju?
vai vinjsh tomeer ir tik pretiigs kaa man tagad liekas?... ;(
Re: virtuaala kraapshana?... :(
26.04.2006 00:41
pârspîlç. Es pat teiktu, ka ïoti.
Soula
Re: virtuaala kraapshana?... :(
26.04.2006 00:49
Bet mazliet ir veerts padomaat....ne pa velti actinjas mielo...ka tik nepaliek pa pieradumu...
Re: virtuaala kraapshana?... :(
26.04.2006 00:52
njâ, varbût viòam labâk bija to darît kautvai oho.lv - tipa anonîmi :D
Re: virtuaala kraapshana?... :(
26.04.2006 00:55
a ko tu skaties to shmaru bildes? tavs miiljotais par to ar vareetu saakt satraukties....
Re: virtuaala kraapshana?... :(
26.04.2006 09:34
nelaimiiga

Nu ja jau tev tas nepatiik taatad ir iemesls pretenzijaam. Nav tas labi ka dzheks pa draugiem mekleejas. Bet ko tu vinjam paarmetiisi. Es taa saprotu ka nav jau viirs, tikai miiljaakais. Varbuut vinjsh naakamo meklee?
Zaxx
Re: virtuaala kraapshana?... :(
26.04.2006 09:35
Varbût jau ir atradis!
alalalalaa
Re: virtuaala kraapshana?... :(
26.04.2006 10:43
manam puisim ar ir ðâds ieradums. nu ko- esmu teikusi pâris reizes, bet viòa arguments ir, ka viòð jau neko nedarot (tipa koíetçðana neko nenozîmç). nu lai jau tâ bûtu...bet tu paskaties, kâ viòð reaìçs, ja sâksi rîkoties lîdzîgi...
foruma viedajiem
Re: virtuaala kraapshana?... :(
26.04.2006 20:21
Kâ domâjat, regulâra sarakstîðânâs, tçrzçðana caur meilu ar pretçja dzim pârstâvi, ne darba jautâjumos, ir krâpðana vai nav ?
Re: virtuaala kraapshana?... :(
26.04.2006 20:27
Re: virtuaala kraapshana?... :(
26.04.2006 20:28
jebkas, kas notiek starp viirieti un sievieti ir priekðspçle....:))))))))))
Re: virtuaala kraapshana?... :(
26.04.2006 20:29
nu...
Re: virtuaala kraapshana?... :(
26.04.2006 20:38
arî saruna darba jautâjumos var bût kâ priekðspçle...
Re: virtuaala kraapshana?... :(
26.04.2006 20:39
Var buut un var nebuut:)
Re: virtuaala kraapshana?... :(
26.04.2006 20:40
tieði tâ!!!
Re: virtuaala kraapshana?... :(
26.04.2006 21:06
Hm... es domaaju, ka autore smagi paarspiilee. Pie kam ja vel tas notiek publiskaa serverii un ne anomiimi :) nafig stressot. Nee nu ja uzraxtiija tjipa: wow kaadi svaarcinji - a zem jamiem driixt paliist? NU tad ok :D Bet ja vienkaarshi kautko komentee.. nu lai tak...



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
no malas
Re: virtuaala kraapshana?... :(
26.04.2006 21:28
Man arî ðitais vîra virtuâlais kontakts gandrîz pârtapa reâlâ,lîdz es nepieíçru un neizliku vîru no mâjas...Sâkâs viss ar iepazîðanos internetâ-vîrs atrada viòas bildi un anketu,tad sarakste, sazvanîðanâs...Es atradu îsziòas un kad jautâju dârgajam-tas esot tikai viòa mednieka instinktu un spçles azarata apmierinâðana,pats nedomâjis,ka tik tâlu aizieðot...taisnojâs, ka gulçjis neesot!Man arî vçl ilgu laiku bija pretîgi pat paskatîties uz viòa pusi.Galvenais nesastrebt karstu,es piedevu,bet neteikðu ka tas bija viegli,tam vajag laiku un galvenais jâredz, ka tas nâk arî no vîra...
Re: virtuaala kraapshana?... :(
26.04.2006 22:06
Nee nu ok... zini... SMS, sazvaniishanaas utm, tas jau ir kautkas cic, kaa shtrunta komenti publiskaa portaalaa :D



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
alalalalaa
Re: virtuaala kraapshana?... :(
26.04.2006 22:13
un saraxte? tas ir ok?
Re: virtuaala kraapshana?... :(
26.04.2006 22:18
eee... a SMS ir telepaatija? :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 12?
Ziņa: