gribu pârtraukt psihoterapiju

Aizsāka lampa 

lampa
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
01.05.2006 12:56
IEDOMÂJIETIES

ðodien piezvanîja dakterîte un prasîja, vai es to nopietni esmu domâjusi.. (es viòai aizsûtîju isz, ka vairâk neieðu, jo man nebija ne mazâkâs vçlmes klausîties viòas pamâcîbas un audzinâðanu).

un viòa man pateica, vai mani nesatraucot, ka manas problçmas palikðot neatrisinâtas, ka mani nâkotnç gaidot smaga depresija.. !!!! tas viss tika pateikts tâdâ indîgi autoratîvâ tonî.
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
01.05.2006 13:00
katrâ profesijâ savi èudjiki
Vai tik tâ nav dr. Lâce?
Zoja
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
01.05.2006 14:40
Psihoterapija neatrisina problçmas. Psihoterapija sarunu ceïâ ïauj cilvçkam paðam sevi saprast un izzinât. Tev nekad psihoterapeits nepateiks, ko darît, viòð tikai var palîdzçt Tev paðai saprast, ko iesâkt. Bet tâdam pasâkuma ilgums ir neparedzams. Tu izzini un izproti sevi, saproti kas ir kas, mainies tu un mainâs viss ap Tevi, jo ir mainîjusies uztvere, bet negaidi, ka Tev iedos risinâjumu. Tâ vienmçr bûs pïâpâðana, psihoterapeits tikai ar jautâjumiem liks Tev paðia meklçt atbildes.
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
01.05.2006 14:57
Sinjeljnjikovs raksta savaa graamataa,- ja uzmaniigi klausiisies otraa cilveekaa, tu uzzinaasi visu par sevi:)

nu...
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
01.05.2006 18:57
Ir vçl viena puse ðâdai tçzei- katrs cilvçks, runâdams par otru, patiesîbâ runâ/ pastâsta par sevi...
Nav profesionâli piesaistît "klientus mûþa garumâ", turklât tik vardarbîgi- bezmaz vai nedodot izvçles iespçju. No otras puses- te tev ir situâcija, kas jâatrisina. Kâ tu to risinâsi? Kâ vienmçr? Savâdâk? Kâ tu jutîsies katrâ no risinâjumiem?
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
01.05.2006 20:01
nu...un ir veel viena puse (3/2 sanaak:-))) Saprast par sevi un uzzinaat par otru var tikai tik, cik ljauj pasha pieredze. Dabuut jaunu klaat var tikai atverot praatu un neuzliekot nekaadus raamjus tam, ko redzi un dzirdi. Man taa pashlaik shkjiet:)

nu...
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
01.05.2006 20:06
ai odziò, to puðu tieðâm ir vairâk nekâ divas :))))))
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
01.05.2006 20:09
nu...vienaa labaa graamataa bija teikts, ka dziivee pavisam cita reekjinaasjana vajadziiga, nekaa tiek maaciita matemaatikas stundaas...tas gan bija citaa sakaraa, bet piemeerojams itvisur:)

Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
01.05.2006 23:21
lampa

Izskataas ka tev riktiiga kniipstanga taa p-terapeite gadijusies. Pilniigi prasaas ar beisbola nuuju aiziet pie vinjas ciemos un vismaz pa galdu un pa sienu paaris reizes ievilkt.
sark.
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
01.05.2006 23:31
par psihoterapeitiem - viòi visi ir cilvçki ar savâm problçmâm. aiziet pie viòiem kâds, gremdçjas savâ maznozîmîgo bçdu ielejâ, bet patiesîbâ psihoter. pofig - viòð varbût domâ par jauno manikîru, masâþu vai aizcietçjumu, nevis par klientu. man jau ðíiet, ka cilvçkam nav vajadzîgs psihoterapeits, izòemot, ja tik tieðâm nav kâda bûtiska psihiska trauma, ar to domâjot nâvi vai izvaroðanas, vai kaut kâdas citâdas nelaimes. nevar strâdât par psihoterapeitu ikviens, kam tâ gribâs. tâpçc jau tagad ir saradies viòu daudz un, kâ tavâ gadîjumâ, neprofesionâli.
paðlaik tâ tâda modîga lieta aprunâties, varbût noòems stresu un nemieru, bet patiesîbâ jau ikviens zina, no kâ un kâpçc ir kreòíis.
lampa
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
01.05.2006 23:49
nez kam varçtu adresçt sûdzîbu par viòu?
lampa
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
01.05.2006 23:51
pçdçjo dienu laikâ manî tik tieðâm ir modusies milzîga skepse pret psihoterapiju.. jo tas ir dârgi, aizòem daudz laika, aizòem ilgu laiku, var paiet ilgs laiks, lîdz atrod piemçrotu speciâlistu, pârâk daudz cilvçciskâ faktora iekïauts... u.c
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
01.05.2006 23:53
Sûdzîbu droði vien var adresçt profesionâlajai asociâcijai. Tik òem vçrâ, ka savstarpçju nesaskaòu dçï psihoterapeitu asociâcijas LV ir divas, biedri katrâ savi.

Tieði tamdçï negâju pie sievietes terapeites, kad bija vajadzîba, jo bâba ir un paliek bâba. Sorry...
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
02.05.2006 00:25
,,,

Tad jau sanaak ka tiem psihoterapeitiem pashiem psihoterapeita paliidziiba vajadziiga...
sark.
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
02.05.2006 00:38
teorçtiski viòiem noteikti vajadzçtu, jo galu galâ mçìina iedziïinâties cilvçku nelaimçs... tad ir jâbût baisi profesionâlam, ja var tâ mierîgi aizvçrt kabineta durvis un nedomât par cilvçciskâm nelaimçm vai kaislîbâm.
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
02.05.2006 00:42
ku!

manas domas par psihoterapeitiem un to lietderîbu kopumâ ir stipri atðíirîgas no Tavâm. Un to mçs abi laikam zinâm.

Bet par terapiju- terapeitiem paðiem jâiet terapijâ obligâti. Vismaz cik es no tâ saprotu.
sark.:

bet tad jau teorçtiski sanâk, ka psihoterapeitiem paðiem bûtu jâmaksâ nauda pacientiem, kuri nâk pie viòiem, atklâti runâ un bieþi vien tiek izmantoti kâ paðu (psihoterap.) problçmu risinâtâji...?
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
02.05.2006 00:48
,,,

Tavs apgalvojums veel vairaak samazina to psihoterapeitu veertiibu manaas aciis. Kaa vinji var citiem paliidzeet ja pashiem paliidziibu vajag. Sunja suuds kaut kaads sanaak.
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
02.05.2006 00:49
Pie tâ arî varam palikt.

Tik nekas labâks par ðo pagaidâm vçl nav izdomâts...
sark.
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
02.05.2006 00:50
to Fr:
:D var ðai problçmai pieiet arî aègârni...
sark.
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
02.05.2006 00:52
es pievienojos ku! versijai par psihoterapiju. toè suòa sûds!
lampa
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
02.05.2006 08:04
man laikam ir paveicies, ka nesaskatu psihoterapijâ vienîgo glâbiòu. man ir ïoti labas draudzenes, kas uzklausa un arî izsaka viedokli mûsu analîtiskajâs sarunâs par dzîvi. turklât viòas visas ir vismas 2 gadus vecâkas par mani. ðorît esmu pamodusies agri, lai ietu uz jogu. vçl nodarbojos ar meditâciju. un reizi pa reizei sâku studçt specifiskus jaut caur psihoanalîzes materiâliem..
strawberry.
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
02.05.2006 10:19
Es paðlaik ïoti cîtîgi esmu iedziïinâjusies Siòeïòikovâ (viòð arî ir psihoterapeits) un viòð saka, ja kâds iet pie ârsta, kas savâ jomâ pats ir slims, tad doties pie tâda nozîmç, ka cilvçks ir slims ar nepârejoðu stulbumu. Patiesîbâ psihoterapeitiem vajadzçtu bût bez problçmâm vispâr, ja jau vinji zina to , kaa to izdariit. Bet, ja nee, uz ko varu cerçt es?
nu...
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
02.05.2006 10:39
Tikai nemçìiniet man iestâstît, ka visi ârsti paði ir veseli tb gastroenterologi neslimo ar kuòìa kaitçm, kardiologus nepiemeklç infatkts utml. Kâdçï gan ar psihoterapeitiem un psihiatriem lai bûtu savâdâk?
strawberry.
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
02.05.2006 10:46
nu..ja paði nevar sevi izârstçt- uz ko var cerçt pacients? Loìiski taèu, vai ne?
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
02.05.2006 10:47
Es teiktu, ka nav loìiski, bet to jau Tu zini...
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
02.05.2006 10:56
Nu tas nu nav nekaads nosleepums, kaapeec psihiatri un psihoterapeiti savu specialitaati izveelas. Sava pasha interese taa ir. Savi jautaajumi, savas probleemas. Vinji tachu ir dzimushi, augushi un veidojushies tieshi shajaa pashaa pasauliitee.

Un nez vai kaads, kursh pats nav ieskatiijies savas dveeseles dziljumos, var paliidzeet citam un stundaam ilgi klausiities visaadas trakas lietas.

Es gan neredzu tur nekaa shaushaliiga, ja taa tas ar vinjiem ir, jo vinju apmaaciiba buutiibaa ir viena liela grupu terapija, personiiga terapija arii ir jaaiziet, ir superviizijas utt. Tas viss ir ar meerkji, lai vinji maacaas savas probleemas atshkjirt no klienta probleemaam. Draudzenes parasti to nepieprot.

Un veel -- psihoterapija tieshaam nav vieniigais risinaajums uz pasaules, bet

ku!

ja Tev tas nav straadaajis, tad par sunja suudu nez vai uzreiz taa vajadzeetu to visu lietu saukt. Jo Tu skaties no sava redzes lenjkja. Es zinu daudzus cilveekus, kam tas straadaa, un pat ljoti veixmiigi.



Ziòojums rediìçts (02-05-2006 10:58)

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
02.05.2006 11:20
ir daudz psihoterapeitu, bet maz no viòiem patieðâm ir labi. varbût tev nav trâpîjusies îstâ!
starpcitu, cik maksâ viens seanss?
strawberry.
Re: gribu pârtraukt psihoterapiju
02.05.2006 11:41
Runcene, man tâ ienâca prâtâ, ka tavs rakstîtais daudz neatðíiras no UB reklâmas:) Cenas arî lîdzvçrîgas. Tu zini, ka ir kam palîdzçjis, bet statistikas tomçr îsti nav. Es zinu, kam nav palîdzçjis. Bet zinu, kam palîdzçjis UB vçzi izârstçt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 2?
Ziņa: