blondi mati

Aizsāka ilgvilnîte 

ilgvilnîte
blondi mati
28.04.2006 09:57
Sveiki!
Esmu balinâta blondîne, un man dikti gribas tâdus skaistus ilviïòus. Zinu, ka tagad ir pieejamas visâdas tehnoloìijas, kas samazina krâsoto matu bojâðanu. Kur ieteiktu likt ilgviïòus (Kolonna, Maijâ, vai kur citur?), kur ir iespçjams ielikt ilgviïòus arî krâsotajiem matiem? Jo vairâkas "parastas" frizçtavas negrib uzòemtis ðo darbu tâpçc, ka mati jau ir balinâti. Visiem liels paldies jau iepriekð!
Re: blondi mati
28.04.2006 10:14
ja mati balinâti, tad èirkas likt jau nu gan nevajadzçtu, lai saudzçtu matus, liec tad ilgviïòus apjomam, bet es tev ieteiktu mçnesi matus nekrâsot un lietot matus spçcinoðu balzamu, tad dodies uz salonu (nekâdâ gadîjumâ un frizçtavu) un lûdz lai tev ieliek lokas nevis èirkas, jo èirkas salauþ balinâto matu. un ne âtrâk kâ 2 nedçïas pçc ilgviïòu likðanas, vari matus krâsot, bet nebalini gan. Tagad ir ïoti labas krâsas, kas tumðus matus nokrâso blondus.
ilgvilnîte
Re: blondi mati
28.04.2006 10:19
Paldies serea - varbût ieteiktu kâdu salonu?
Re: blondi mati
28.04.2006 10:20
es gan dariiju visu kaa pienaakas, tachu joprojaam lieta, ko visvairaak nozheeloju - tas, ka ieliku ilgviljnjus. par to nu esmu paarliecinaata, ka otrreiz taadu kljuudu neatkaartoshu.
ilgvilnîte
Re: blondi mati
28.04.2006 10:23
Nu, priekð manis tâ nav jauna padarîðana, jo man tieðâm nepiestâv gludi mati, un ilgviïòus esmu likusi regulâri, bet tagad vairs kaut kâ neuzticos savai frizierei, jo viòa strâdâ ar tâm vecâm metodçm, un es gribçtu saglabât pçc iespçjas vairâk matus :-), un turklât, paskatîties, kâ tas viss bûs ar citâm metodçm, un ko man varçs piedâvât. Man ïoti piestâv apjomîgie mati + èirkas, utt. Tâpçc par savu izvçli neðaubos!
Moljers
Re: blondi mati
28.04.2006 10:25
Smukai galvai mati nav vajadzîgi.
Re: blondi mati
28.04.2006 10:26
nezinu gan ko tev labâk ieteikt, viss jau bûutîbâ nav atkarîgs no salona, bet gan no darbinieka.
vçl vien ieteikums, neliec ilgviïòus uz tik ilgu laiku, kamçr mati ataug, liec uz laiku, kas ir apmçram kâdi 3 mçneði. tas matus tik ïoti nebojâ!
ilgvilnîte
Re: blondi mati
28.04.2006 10:30
Paldies serea.
Moljer - tur tâ lieta, ka galva nav îpaði smuka :-)
Re: blondi mati
28.04.2006 10:37
kâdâ ziòâ galva nesmuka? kantaina vai?
Moljers
Re: blondi mati
28.04.2006 10:51
Kantaina, ausis lielas, pumpas, uz piers grumbas u.t.t.
Bet ja galva smuka, nekâdi mati nav vajadzîgi.
Nu ïoti patîk sievietes bez matiem, vai ïoti îsiem matiem.
ilgvilnîte
Re: blondi mati
28.04.2006 10:52
Grûti aprakstît, bet nu ar gludiem matiem izskatos vienkârði briesmîgi. Lieku ilgviïòus jau kopð 13 gadu vecuma. Tad izskatos tieðâm labi - daudz labâk.
Re: blondi mati
28.04.2006 10:58
Nu jâ, kâda jçga kâ Lîzei staigât ar nolaizîtiem matiem.
Mani mati vijîgi, bet ne îsti patîk, kad þâvç ar fçnu, tad matus pie saknçm tâ forði paceï uz augðu, bet fçnoðana bojâ, tâpçc ïauju tiem þût dabîgâ ceïâ, ðad un tad izmantoju lokðíçres. tad efekts ir graujoðs. esmu likusi ilgviïòus, èirkas. nekad vairs èirkas nelikðu. nâkamais solis man arî bûs ilgviïòi apjomam - lielas lokas.
zâlîte
Re: blondi mati
28.04.2006 14:44
Kur var sastapt sievietes bez matiem ? slimnîcâs vai ?
ilgvilnîte
Re: blondi mati
28.04.2006 15:03
Moljers pats noskuj matus tâm, kuras viòam iepatikas! ;-)
Re: blondi mati
28.04.2006 18:22
ja tu lieliksi ilgvilnus,tad riske bez matiem palikt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 6?
Ziņa: