publiskie èurâtâji

Aizsāka zâlîte 

zâlîte
publiskie èurâtâji
28.04.2006 21:09
Braucot, ejot arvien bieþâk nâkas uzrauties uz vîrieðiem, kas savas dabiskâs vajadzîbas nokârto citu acu priekðâ. Pat Rîgas centrâ jûtas kâ meþâ!
Slimîba, izlaidîba vai tualeðu trûkums ?
.
Re: publiskie èurâtâji
28.04.2006 21:11
jaa taadi lopi ir redzeeti daudzas reizes :( pretiigi!
bobe
Re: publiskie èurâtâji
28.04.2006 21:11
nevaretu teikt ka pie mums to sab. tol. ir pietiekami, bet drîzâk jau tas viekârsi ir stulbums un pleguru stils
.
Re: publiskie èurâtâji
28.04.2006 21:13
kaa buutu ja sievietes aptuptos un laistu valjaa churu kur pagadaas!? Tas tik buutu notikums!!!
pârsteigums
Re: publiskie èurâtâji
28.04.2006 21:27
Kâdâ skaistâ rîtâ palûkojos pa logu, un tur kaimiòð atvieglojâs savâ pagalmâ,beidzis iegâja mâjâ, tâ laikam kâda seksuâla novirze :)
biete
Re: publiskie èurâtâji
28.04.2006 21:47
Tas vechiem tads instinkts. Dazhs labs pat pie privatas majas laukaa stradajot noslinko ieiet iekshaa uz tualeti, bet atvieglojas turpat aiz skinisha. Nu labi - tas nav publiski, un tomer... vinjiem vieglaka visa ta padarishana. Bet ja slinkums pat noiet kaut kur malaa, taa lai vismaz nav citiem acu priekshaa, tad jau jadomaa par zinamu exibicionismu. Nepieklajiba. Tagad tada modee.
ata
Re: publiskie èurâtâji
28.04.2006 22:09
vo vo veci miiz pa labi un pa kreisi... aizbildinaas - a ko darit, ja dikti vajag un tualetes nav? a sievieteem ta' ko darit? nez kapec nav vinas p....as papletusas un nelaiz struklakas gaisaa ik uz solja....
þults
Re: publiskie èurâtâji
28.04.2006 22:21
Visâ Rîgâ uz miljons iedzîvotâjiem (neskaitot tûristus) esot 10 publiskâs tualetes.
.
Re: publiskie èurâtâji
28.04.2006 23:42
ne jau tikai riigaa. ir redzeets, ka vechi celjmalaa miizh, ka mashiinas brauc garaam, lai gan blakaam kruuminji, kuros vareetu ieliist, bet nee...laizh struuklu, lai visi skataas...
pârsteigums
Re: publiskie èurâtâji
29.04.2006 00:55
Laikam no çrcçm bail :)))
Re: publiskie èurâtâji
29.04.2006 02:01
Amsterdamas centrâ ir forðas publiskas tualetes (domâtas gan tikai vîrieðiem) - bez sienâm, no augðas skatoties Mercedes zîme, un katrâ stûrî pa èurâtâjam :)
jus nekad neesat bijusi arzemees? e te nerunaju par eiropu,kas tas pats pagalms vien ir...indijaa,piemeram,Deli(New Delhi -18 milj.) -lielaka pilseta, gar centalajam ielam ir abas mala tadi gravishi,kam gribas pakakat, pietupas un izdara, nu a pachurat...nezinu, ja pasham vajag, pastaas, vai nav pashvaldibas mentinja redzams blakus un pachuraa. akas?jas;epas obligaati? no kaa?kas nav redzejushas, vismaz ir iespeja ieraudzit TO!
Re: publiskie èurâtâji
29.04.2006 10:58
puce

Nu tagad tak taas papiira tuutinjas taisa, aizmirsu kaa vinjas sauc. Taa kaa arii daamas var churaat tajaas viirieshu tualetees.
Re: publiskie èurâtâji
29.04.2006 18:35
Nu nevajag jau tos vîrieðus tik dikti aprunât. Esmu savâ 30 gadu mûþâ arî pietiekami daudz sievieðu redzçjis èurâjam kur pagadâs. Viena pat gandrîz man paðam uzèurâja virsû. Vienkârði gâja pa taciòu man pa priekðu un te pçkðni notupâs un laida vaïâ. Kaut gan vîrieðus esmu redzçjis vairâk. Arî paðam ir gadîjies, ka pçc kârtîgas alus devas ieòemðanas, lîdz mâjâm nevar vairs izturçt. Nu ko tu padarîsi, tâda ir dzîve.
Re: publiskie èurâtâji
29.04.2006 20:20
aha, es ar esu redzçjusi vairâkkârt Stokholâ piektdienas naktîs bâbas autobusu pieturâs èurâjam.. vçl tâ aiztupstâs aiz 20cm diametrâ kociòa, itkâ tas kauko lîdzçtu :)
Jaa
Re: publiskie èurâtâji
02.05.2006 09:24
Man loti patiik skatiities, kaa jaunas meitenes pacel kleitinu, nolaiz biksites, notupstaas un gruuz struuklu valaa! Forsi!
Re: publiskie èurâtâji
02.05.2006 10:22
mana versija ir tâda - viòi vienkârði priecâjas, ka Dievs viòiem devis tâdu aparâtu. çrti paèurât un citi arî apskata. ir jau gan retums sievieðu, kas arî tâ mçdz darît, bet tad tas ir galîgâ alkohola reibumâ!
abudabii
Re: publiskie èurâtâji
02.05.2006 18:23
es te vienreiz uz briiviibas ielas pie opel centra redzeeju skatu.
apstaajies businnss uz videejaas joslas un iesleedzis avaarijas signaalu.
aiz businna pie cellmalas koka staav ssoferis un laizz savu zelta sruuklu. arpraac kaut kaads...
tas, man liekas, ir kronis visam.
Re: publiskie èurâtâji
03.05.2006 09:53
Mçs ar grupu braucâm no Valmieras uz Liepâju. Pasniedzçja nevarçja izturçt, ka puiði busâ dzer un nepârtraukti lûdz apstâdinât busu, lai nokârtotos, ierieba viòiem. Puiði jau mezglâ sçja. Kad nonâcâm gandrîz vai Liepâjas centrâ, tad visi tâ arî rindiòâ sastâjuðies mauriòâ strûklaku veidoja.
Bernadeta
Re: publiskie èurâtâji
03.05.2006 12:03
Nju, es teiktu, ka daþos gadîjumos ir labâk èurât krûmos nekâ publiskajâ tualetç... Un no otras puses, a kas liek skatîties, kâ cits èurâ. Pagrieþ prom galvu i viss. Ta nu problçma.
ilona
Re: publiskie èurâtâji
03.05.2006 13:04
Jâ, nu tas pïçguru stils sâk jau izvçrsties par normu, diemþçl...
man pasham nepatiik tomeer publiski churaat un eest restoranos, bet incanti noskatities.
Jûlis
Re: publiskie èurâtâji
05.05.2006 09:03
ja man vajag èurât un tuvumâ nav nevienas tualetes neieðu jau ciesties vai bikses piemîst.
Nu-nu
Re: publiskie èurâtâji
05.05.2006 10:20
Vienreiz gadîjâs redzçt, kâ bija apstâjies skolçnu autobuss un 3 meitenes turpat netâlu bija notupuðâs un novilkuðas bikðeles. Pie tam viena no viòâm, ðíiet, pat kakâja, jo ilgi tupçja un pçc tam slaucîja dibenu ar zâli. Es, protams, lûrçju pa gabalu, ja tuvâk pienâktu, viòas vçl nobîtos un aizmuktu! Ja zinâjis, ka tâ bûs, paòemtu lîdzi binokli!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 23?
Ziņa: