kâpçc smçíçt

Aizsāka nesmeekje 

nesmeekje
kâpçc smçíçt
28.04.2006 21:27
jautâjums sekojoðs: kâpçc jûs smçíçjat?

apnicis jau, ka tikai bojâjat gaisu.. tas vnk ir pretîgi.. daudziem jau tâ ir elpoðanas problçmas (tai skaitâ man) un jûs vçl to visu pastiprinat :(

es vnk esmu uz jums nikna.. ka nevarat atmest.. ka tikai visu piesmirdinat, nu kâ var tâ pretîgâ smçíu smirdoòa patikt?
doctus
Re: kâpçc smçíçt
28.04.2006 21:30
Tu nesaproti duuma burviibu:)
Re: kâpçc smçíçt
28.04.2006 21:31
Doctus, Tev nu bûtu jâbût redzçjuðai smçíçðanas sekas..
.
Re: kâpçc smçíçt
28.04.2006 21:40
man arii riebjas, ka man iet pa priekshu un piipee, vai arii autoostaa gaidot autobusu, nu vienmeer kaads tev blakaam piipees...nekad veel nav bijis taa, ka nepiipeetu!ciest nevaru!
Re: kâpçc smçíçt
28.04.2006 21:42
Es pats jau 2 gadi vairaak nesmeekjeeju, bet kad smeekjeeju, dariiju to savaa dziivoklii, vai vietaa kur nav cilveeki, jeb arii baaraa kur tas ir atljauts. Cieitm nespiedu elpot duumus



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: kâpçc smçíçt
28.04.2006 21:43
Man traucee, ja telpaas piipee:( Baisi smird:(

:))
Re: kâpçc smçíçt
28.04.2006 21:45
Mateus shoreiz labinsh :)*
Re: kâpçc smçíçt
28.04.2006 21:46
Nu kaa telpaas smeekjee. Tavaa dziivoklii jau neviens neies smirdinaat :)
Baari - ir ljoti daudz taadi kur nemaz nedriixt smeekjeet. Vieniigaa vieta kur man traucee duumi ir nakts klubi, bet peedeejo reizi taadaa biju janvaarii.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: kâpçc smçíçt
28.04.2006 21:58
Nâk prâtâ skats "Alfâ"- daþos kvadrâtmetros ietilpst galdiòð ar zîmîti "drîkst smçíçt", galdiòð ar "nedrîkst smçíçt" + vçl kaut kâds rotaïu galdiòð bçrniem.
Re: kâpçc smçíçt
28.04.2006 22:05
Nekas... pofig... tas driiz vairs nebuus atljauts :) Likums jau pienjemt un kautkad tuliit staasies smeekaa.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
ezitis
Re: kâpçc smçíçt
28.04.2006 22:14
nu istenibaa man loti patik spelet biljardu, bet jebkur uzspelet nevar, jo baisi piepipeets. es saprotu ari piipmanus, pati agrak smekeju, bet tagad ir reali slikta duusa no duumiem:(
nesmeekje
Re: kâpçc smçíçt
28.04.2006 22:29
tos smçíçtâjus vajadzçtu izolçt.
bîstami sabiedrîbai.
Re: kâpçc smçíçt
28.04.2006 23:27
bet es nesaprotu kâpçc tie, kas nepîpç, daïa ir tik agresîvi noskaòota. Tâ i liekas ka dzîvç kautkas trûxt... Laikam jâpiekrît SouthPark epizodei par pretsmçíçðanas kampaòâm...


Bez tam - mûsu valstî ir pietiekoði daudz daudz aktuâlâku problçmu, nekâ pretsmçíçðanas kampaòas. Galu galâ dzîvot uz Valdemârielas man ðíiet kaitîgâk nekâ ikdienâ uzpîpçt vietâs, kur tas nevienam netraucç.

/Kas attiecas uz mani - smçíçju tikai tam paredzçtâs vietâs, bet, ja vieta tam ir paredzçta, tad es apkârt neskatos vai tur nav kâda bçrnumamma vai tml./

nu, izolçjiet mani :D
.
Re: kâpçc smçíçt
28.04.2006 23:33
nemaz jau tik agresiivi noskanjoti mees neesam, izsakam savu viedokli i tas ir arii viss....
Re: kâpçc smçíçt
28.04.2006 23:37
Es jau teicu ka ne visi :)
nesmeekje
Re: kâpçc smçíçt
29.04.2006 12:42
man dzîvç trûkst svaiga gaisa.

by Noela "bet es nesaprotu kâpçc tie, kas nepîpç, daïa ir tik agresîvi noskaòota."

hahaha. cik smieklîgi. nav normâli smçíçt.


gribi, lai tev piedzimst kroplîgs bçrns? gribi lai viòam bûtu nikotîna atkarîba jau piedzimstot?

tâda lieta, ka jûs visi esat tik lepni, un negribat atzît, ka tikai visu bojâjat.
Re: kâpçc smçíçt
29.04.2006 12:46
Ja es neko nejaucu, tad smeekjeejoshaam maateem dzimst beerni, kuriem ir palielinaats risks uz alergjijaam (pilseetaas visiem taads risks ir by default), bet lai dzimtu kropli... manupraat tam nav nekaadu pieraadijumu



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
XS
Re: kâpçc smçíçt
29.04.2006 12:55
man liekas, ka nesmeekjee drusku pârspîlç. Es daþkârt uzsmçíçju, taèu nevaru ciest, ka no rîta transporta pieturâ kâds zem nojumes viençr smçíç. var taèu paieties nostâk. vai vçl labâk, kad lîst lietus, visi salîduði zem nojumes un kâds vçl izdomâ tur uzvilkt dûmu. bet ne jau visi smçíçtâji tâ dara. tâpçc attiecinât textu, ka viòi visu vienmçr piesmirdina un visu bojâ....nu, nez vai bûtu îsti loìiski.
nesmeekje
Re: kâpçc smçíçt
29.04.2006 12:55
smçíçtâjiem dzimst bçrni ar nikotînatkarîbu.....
nesmeekje
Re: kâpçc smçíçt
29.04.2006 12:56
ciest nevaru to smirdoòu, nekad nenolaidîðos tik zemu, lai sâktu smçíçt.. pretîgi
alalalalaa
Re: kâpçc smçíçt
29.04.2006 12:57
ak ðis viltîgais vârdiòð "nekad"...ar to labâk nejokot;)
nesmeekje
Re: kâpçc smçíçt
29.04.2006 13:00
kâpçc?

neizlasîji, ka man ir elpoðanas problçmas (nu ne lielas, bet tomçr)?


man tieðâm riebjas, ka kâds smçíç, nekad neizdoðu naudu par kaut ko tik nelietderîgu, pie tam negribu nesmukus zobus un krunkas ap muti =)


pie tam citâs valstîs (droðvien arî drîz pie mums) cigaretes maksâ kaukâdus 5 ls. rçíinâm 5x30 = 150 ls mçnesî =D
XS
Re: kâpçc smçíçt
29.04.2006 13:06
Tâdâ gadîjumâ jautâjums ir: vai tev riebjas, ka kâds vispâr smçíç, vai, ka pûð dûmus tev virsû?;)
nesmeekje
Re: kâpçc smçíçt
29.04.2006 13:09
abi, bet vairâk, ka pûð dûmus virsû


tik pat labi varçtu legalizçt narkotikas
XS
Re: kâpçc smçíçt
29.04.2006 13:32
nezinu, varbût tev kâds ïaundaris smçíçtâjs pâri nodarîjis, ka riebjas visi, kas smçíç. Kâda starpîba smçíç vai ne, kamçr tev neviens neliek to elpot. Par tiem, kas pûð virsû vai dara to sab vietâs, pilnîgi piekrîtu, bet defoltâ visus pâr vienu kârti mest ir vienkârði stulbi.

To generalise is stupid! ;)
Re: kâpçc smçíçt
29.04.2006 13:36
Es domâju runa jau tieði par to ir, ka LIEK elpot, jo smçíç visur...
nesmeekje
Re: kâpçc smçíçt
29.04.2006 13:52
,,, taisnîba...
blood
Re: kâpçc smçíçt
29.04.2006 15:44
Nu dien nesaprotu,kâds sakars narkotikâm ar smçíçðanu?No narkotikâm var nosprâgt uzvietas,atliek tikai pârdozçt,bet no pîpiem kautkâda daïa tik nosprâgst,i to laika gaitâ?

Tikpat labi ar vâìi ar nav normâli braukt,visu gaisu bojâ.
Re: kâpçc smçíçt
29.04.2006 15:59
piekrîtu Hmm, Alfâ tai vietai paiet garâm var tikai aizturot elpu... :(
nesmeekje
Re: kâpçc smçíçt
29.04.2006 17:16
blood, ir ïoti liela atðíirîba.

kaitina ðitâdi cilvçki, jûs taèu ïoti labi saprotat, ka braucot ar maðînu, jâ, tiek piesâròots gaiss, bet tai pat laikâ tas tomçr nav tik nelietderîgi kâ smçíçðana. Bet vispâr man ïoti, ïoti nepatîk braukt maðînâ - uzreiz ïoti slikti.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 8?
Ziņa: