6dienu lasiijaat?

Aizsāka doctus 

doctus
6dienu lasiijaat?
29.04.2006 10:19
Chau, tauta. 6dienu lasiijaat?????
Labais par Fitlineistiem:)
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 10:21
..eju lasiit......
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 10:26
atkal? Izskatâs ka vezums iekustçjies - a tur akal par MLM vai par brînumaino produktu?
doctus
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 10:35
Nee, sisteemu:)
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 10:35
Izlasîju.... nu izklausâs pçc sektas....
doctus
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 10:37
Nu bet protams:))))
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 10:40
vispâr es tâ agrâk neiedziïinâjos, jo mani uz kaut ko tâdu nekad nevarçtu pierunât, jo es vispâr nekam neticu, bet tagad palasot pilnîgi þçl tos cilvçkus palika.....
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 10:41
Forðiòi. Tie, kas pa ðejieni tusojâs, ilgi spieda, ka tas ir brînumprodukts, un tikai vçlâk sâka stâstît, ka vini, izrâdâs, smuki nopelna ar to lietu, un izrâdâs ka tas ir galvenais, nevis produkts :D
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 10:45
Par fitlain man gan nav nekaadas nojeegas, kas tas par zveeru, bet, Noela, paraadi man kaadu, kam pamataa nav veeleeshanaas nopelniit:) Katrs taisa savu biznesu, kaa prot.

Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 10:51
strawberry - es tak zinu, ka taisa kâ prot, bet ðajâ gadîjumâ bizness tiek taisîts uz tâ, ka tiek pârdots UB solot pilnîgu izveseïoðanos no dajebkâ. Man pilnîgi vienalga cik viòi nopelna, tieðâm, bet man liekas pretîgi, ka viòi pârdod produktus, par kuriem paði neko nezina (kâ mçs ðeit forumâ ne 1 reizi vien pârliecinâjâmies), solot mûþîgu jaunîbu un veselîbu un izârstçðanos no dajebkâ bezmazvai. Mçs te cepamies nevis tâpçc, ka jamie labi pelna, bet tâpçc, ka muïío cilvçkus ar savu produktu.
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 10:52
onlainâ ir
http://diena.lv/lasit.php?id=275969
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 11:01
"Ko jums dos tas, ja bûsiet miljonârs, bet jums bûs onkoloìiskâs saslimðanas un metastâzes pa visu íermeni? Mums ðeit vienâ seminârâ bija cilvçks, kuram vajadzçja amputçt kâju. Pçc tam, kad viòð sâka lietot Fitline, amputâcija vairs nebija nepiecieðama."
Ðis ir vienkârði perfekts piemçrs!!!!!!
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 11:03
Noela, vinji varbuut to dara veel briesmiigaak, kaa citi, bet paskaties uz visaam TV reklaamaam. Vakar es piefikseeju, Ka Lolita Neimane reklamee kaut kaadu bundzjinju (veseliiga uztura vietaa), zobaarsti reklamee sliktaas zobupastas, ginekologi iesaka dranjkjiigas paketes, utt. Kaapeec? Tachu par samaksu vinji to dara. Mana aarste peekshnji saak izrakstiit Olainfarm zaales, tikai un vieniigi, a kaapeec? Es neredzu visaa tajaa lielu atshkjiriibu.

doctus
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 11:07
Es arii ierwwcu par amputaacijaam un metastaazeem. Kas vinji ir idioti? Arii par taam sastaavdaljaam,ko pashi nevar noteikt:) Kaada starpiiba,kas maizes sastaavaa???
Un kruta to dzekinju nolika:) Pagaidaam vinjs brauc ar sabiedrisko transportu un sodien nevienu klientu vinjam neizdevaas piedabuut....
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 11:07
"Pipars pats Fitline produkciju sâka lietot pçc bijuðâs Latvijas olimpiskâs vienîbas ârstes Marutas Noveièukas ieteikuma."??????????

wtf? :/

Vai vinja joprojaam ir aarste?



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 11:10
"Mana aarste peekshnji saak izrakstiit Olainfarm zaales, tikai un vieniigi, a kaapeec?"

Es domaaju ka kaut taadeelj, ka ir leetaak :) Es piem aptiekaa kad man aptiekaare Ieteica nopirkt ibumetiinu temperatuuras notriekshanai, es paluudzu Grindex ibuprofen, uz ko jamaa meegjinaaja iebilsts, ka nebuushot labaakaa izveele :D

Es pats censhos cik vien var tepat razhoto lietot - kad nepiecieshams, jo ir leetaak :)

Bet var jau buut, ka olainfarm ir uzpirkushi Tavu aarsti ;)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 11:25
"Sastâvs nav svarîgs, galvenais, ka ir GMP" ;-)

Tagad saprotama tâ GMP karoga vicinâðana. Tâpat kâ tas, ka kadriem konkrçti sapûderçtas smadzenes par to, kas tad tas GMP ir ;-(
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 11:39
Vovo... a zini... iisteniibaa es shodien nopeetiiju savu vitamiinu bundzhu... Tur nekur nav GMP "ziimogs" ...laigan kuutii buus gatavojushi :(((((



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 11:54
Un vçl viena neskaidºiba man ir par viòu "neizplatîðanu". Ja es no AVon konsultantes pçrku krçmu, tâtad viòa to izplata. Ja no Fitline pçrku buòdþu, viòi to neizplata. Kâ tad to sauc?
doctus
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 11:56
Es arii nesaprotu:)
Bet buutu jau forsi.Par 40ls metastaazes aarsteet un gangreeninjas:) Leeti. Tad jau visa pasaule tieshaam pirktu Fitline:)
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 11:57
Hm, gan jau atkal teiks, ka Oriflame ïaunais pirksts ;-)
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 12:02
Protams.
Aarsti, Oriflame utt
Un tas jau nekas, ka viss raxts ir tikai citaati no bossa mutes :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 12:09
es gan iisteniibaa nevainotu tik loti tos Fitlinistus, bet tos, kas to visu peerk, dzer un iekriit.... nu cik stulbam ir jabut lai tiesam nodarbotos ar taadu sviestu un to visu dzertu un pirktu?????? Vai tiesam katram nav kaut kaadas pamatelementaaras zinasanas par mediciinu, nu apmeeram taadaa lmeni, ka nav briinumzalu un faíîru, kas visu izaarste, ka ir ir vairaakas pamatvertibas, kas nosaka visparejo veseliibas stavokli-iedzimtiiba, eesana, sportosana, stress, sociaalie apstaakli.. Kaapeec vecaki nepaskaidro saviem beerniem, ka ir reali naudas pelniisanas veidi, ka masiinu var nopelniit arii nezombejot savus radiniekus??
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 12:11
eziiti

Ja tik Tu zinâtu, kam tik cilvçki netic. Pat it kâ izglîtoti cilvçki.
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 12:18
ir jau lietas, ko var pieòemt, kas vismaz mazliet ticamas izklausas, piemeram es dzeru Cido sulas un domaaju, ka taas ir veseligas, nu vismaz ka nav kaitigas[kaut iespeejams tas ir pilniiga bulssh....] Es ticu psihoteraijai, ticu, ka sp;eju caur to sakârtot savu dzivi[bet speju iedomaties ariii, ka varu aplauzties] Man patîk sports, un man liekas, ka tas mani pasargâ no dzaudzâm saslimðanâm nâkotnç[jau tagad uz to aplauþos:)] Es ticu, ka briinumi iespeejami tikai iekðçji, ne ârçji!!!!
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 12:20
Mateus, Olainfarm nav leetaak. Olainfarm omeprazols ir par treshdalju daargaaks neka Indijaa razjotais. Pie tam, es domaaju, ka Olainfarm ir dziivas veel padomijas tradiicijas, taa kaa kvalitaate arii var klibot.

Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 12:22
Eziiti, shkjiet, ka ticiiba ir noteicoshais faktors. Ja kaut kam nevari noticeet, labaak nesaakt. Gadaas gan, ka notiek briinumi arii bez ticeeshanas:-)))

Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 12:24
Nu tad jau laikam cilveks arii padodas, ja notiek tas briinums bez ticesanas, tipa pretojies tam ar visiem spekiem, un tas pats atnak pie tevis un iebelþ pa galvu... Bet man tâ nav gadijies, bet ir gadiijies redzeet, ka citiem taa notiek..
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 12:25
:)
strawberry: gribi paraadiishu video un fotograafijas no celjojuma Indijaa? :D Es tomeer driizaak apshaubiitu Indijas kvalitaati nekaa Olainfarm ;)

Un taatad ok... aarsti kas iesaka LV produkciju ir uzpirkti un lai taa arii paliek :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 12:25
varbuut taaa ir mana probleema-es vienmeer pielauju, ka iespeejams kluudos, manii nav fanatisma....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 17?
Ziņa: