6dienu lasiijaat?

Aizsāka doctus 

Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 12:26
strawberry

Tu vienmçr vari aptiekâ lûgt aizvietot ar lçtâku vai cita raþotâja analogu.
Un kâ jau desmitiem reiþu te esmu rakstîjusi- ârsts, pat lobçjot konkrçtu raþotâju, izvçlas no ANALOGIEM. Kamçr ðitie piedçvç ârstnieciskas spçjas tur, kur likumiski nez kâpçc neòemâs to apstiprinât.
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 12:38
eziitis: par to veseliibu no sporta - LABS! Es arii esmu paaris reizes aplauzies un sapratis, ka ja buus jaaslimo slimos ar visu sportu un vitamiiniem :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Runcis Renârs
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 12:47
Vo labais raksts! Nez kad pienâks laiks Koralliem un citiem vieglas naudas tîkotâjiem?
doctus
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 13:07
Tie paareejie nav tik agresiivi un liidz ar to tik populaari
:))
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 13:30
MLM nestrâdâ vieglas naudas tîkotâji. MLM cilvçki strâdâ daudz nopietnâk kâ jebkurð no jums jebkad dzîvç ir stradâjis un tieði tapçc daudzi arî ir labi atalgoti. Vieglas naudas tîkotaji ir visur, kur savas neizglîtotîbas dçï saskata vieglu naudu. Viegla nauda ir finasu piramîdâs - tieði tâdâs, kâda bija Banka Baltija. Mlm ir 50 gadus parbaudîta sistçma, pârcietusi daudzas tiesas prâvas, pçc kurâm tomçr atzîta par legâlu. Ja nu gadîjumâ kâda firma atïaujas cilvçkus muïíot un kâst, tâ jau ir visu iesaistîto problçma.
Lai atvçrtu Network Marketing kompânijas pârstâvniecîbu kâdâ valstî, ir jâiziet ïoti garð un grûts saskaòoðanas ceïð valstiskâ lîmenî - tâtad tâdu "noziedzîgo karteli" valsts diezvai pieïaus reìistrçt. Ðîs kompânijas darbojas visâs pasaules valstîs, arî attîstîtajâs:))
Ne viss ir tik vienkârði kâ jums visiem te ðíjiet un arî ne viennozîmîgi.
Bût gudram lai prastu analizçt, nepietiek pabeigt trîs augstskolas. Ikvienam ir dota iespçja izvçlçties, kam bût - spçlçtâjam vai skatîtâjam. Lielâkâ daïa izvçlas bût skatîtâji, taèu esat droði, tiem, kuri spçlç uz laukuma, ir pilnîgi vienalga, ko pie saviem ekrâniem un stadionâ runâ, viòi dara savu darbu un par to saòem tâdu atalgojumu, kâds nevienam skatîtajam sapòos nav râdîjies.
Un beigsim ðîs neauglîgâs diskusijas - ârstç 4.,50. vai kadu stadiju, tas lai paliek katra paða sirdsapziòas jautâjums /es negribetu ðeit arî aiztikt ârstu sirdsapziòas, paði zinât, cik un kas ir tajâs/. Vienkârði runâsim tikai par to, ko katrs zinâm 100%.
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 13:33
Strâdâ gan vieglas nauda stîkotâji. Tik iesaistoties cer, ka tas bûs daudz vieglâk, nekâ beigâs izrâdâs. Un turpinâsim diskusiju par to, cik çtiski ir "neizplatot" pelnît naudu uz izmisuðu cilvçku rçíina solot viòiem izveseïoðanos...
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 13:56
:))

kaa Tu luudzu vareetu pamatot ka MLM nav piramiida?
Multi Level Marketing... kaadeelj Tavupraat to taa sauc? MLM apziimee financu piramiidu. Savulaik padomijaa bija taa rublja suutiishana. Shis ir ljoti liidziigi (princips tas pats). MLM=piramiida

"Mlm ir 50 gadus parbaudîta sistçma, pârcietusi daudzas tiesas prâvas, pçc kurâm tomçr atzîta par legâlu." Bet ne visaas valstiis. Ir valstis, kur MLM ir aizliegts.

"Lai atvçrtu Network Marketing kompânijas pârstâvniecîbu kâdâ valstî, ir jâiziet ïoti garð un grûts saskaòoðanas ceïð valstiskâ lîmenî - tâtad tâdu "noziedzîgo karteli" valsts diezvai pieïaus reìistrçt." PILNIIGS bulshits, jo MLM fileaales atveershana ir tikpat "sarezhgjiita" kaa jebkura cita uznjeemuma fileaales atveershana, jo MLM nav devineejums kaa SIA vai IK utm. MLM ir uznjeemuma ekonomiskaa politika.

"Ðîs kompânijas darbojas visâs pasaules valstîs, arî attîstîtajâs:))" Es teiktu savaadaak - josevishkji attiistiitajaas. Piem jenkji ir taa tauta kurai katlinjiem naak liidzi instrukcija:"Vaarot uudeni rokas neiemeerkt - var aplauceeties".

"Bût gudram lai prastu analizçt, nepietiek pabeigt trîs augstskolas." Es gan neesmu gudrs, bet augstkolas nav beigushi 80% no PM international neizplatiitaajiem. Tas gan nav nekas nosodaams.

"beigsim ðîs neauglîgâs diskusijas - ârstç 4.,50. vai kadu stadiju" Boss teica ka pat gangreenu aptur.

"Vienkârði runâsim tikai par to, ko katrs zinâm 100%." Tieshi taa...taadeelj nerunaa ko nezini... un apskaties ekonomikas (pietiks ar vidusskolas literatuuru) graamataa, kas ir MLM.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 14:30
,,, es nepaarzinu ne cenas, ne analogus zaaleem, ko man izraksta. Shitaam arii tikai aptiekaa man pajautaaja, kaa razjojumu es gribu, vai tieshaam Olaines? Ne tik biezji man vispaar kaadas zaales izraksta un es paljaujos uz aarstes zinaashanaam. Bet izraadaas, ka tas ir gandriiz tas pats, kas ticeeet fitlainistiem:-)))

Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 14:52
vai Tev aarsts ir soliijis ar Olainfarm amputeejamaas kaajas gangreenu aptureet? o_O Kursh aarsts to teica?

Aptiekaa var pajautaat vai nav kaads leetaaks analogs. Es taa arii daru. Ja pasham nav mutes un tizliiba ir tik liela, ka lec pa logu, jo viena tante teica, ka jaalec... tad FitLine ir kaa reiz taadiem cilveekiem!



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
strawberry.
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 17:23
Oooo, Mateus!:-)))
besk
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 18:26
es pagâjuðajâ vasarâ ari dzirdeju viena fitlainista prezentaciju. tas pirma dala bija par veseligu uzturu, otra - par produktiem.
lektors cita starpa pastasija, ka vairâkus gadus bijis pilnigs plikpauris, tacu pec kartigas fitlaina lietosanas vinam atauguði mati.
nu, mati viòam bija, gan ne parak biezi un daudz, bet itin glîti. ek, kâ gribçtos zinât, vai tâ taisnîba... fotogrâfijas viòð nerâdîja, bet tâ nu bûtu ïoti viegli pârbaudâma informâcija.
strawberry.
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 18:29
a ko besk, tev ar matiem ðvaki?:)
besk
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 18:34
nç, man ir biezi mati, un, tâ kâ esmu siev.dz., tad droði vien tie tâdi bûs vçl ilgi :)
vienkârði interesçjos - jo brînumlîdzekïi nâk un iet, bet plikpauri paliek, kâ teica viena LV prof.
vai nu tas vîrs patieðâm bija pie matiem ticis negaidîti, vai arî viòð patieðâm virtuozi mânîjâs! ir taèu interesanti, vai ne. gan matu izaugðana, gan mânîðanâs likme.
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 19:48
Taatad aarstee arii plikpauriibu :D



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 19:57
Es no ðitâ visa sapratu vienu - tie, kas lieto bet neiesaistâs ir âpði, jo viniem bizness iet gar degunu, savukârt tie, kas tajâ biznesâ ir, paði nemaz tâ nelieto. Loìika ideâla.

Par analogiem - uz zâïu burciòas zem skanîgâ firmas nosaukuma maziem burtiòiem ir uzdrukâta aktîvâ viela. Tâpçc aptiekâs jâjautâ pçc tâs, nevis pçc skanîgâ nosaukuma.
strawberry.
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 20:25
Es lasîju, ka dabisks lîdzeklis pret plikpaurîbu ir avenâji. Tad, kad nav lapu, tos savaac, sakaltee un pçc tam sasmalcina un samaï kafijas dzirnaviòâs. Iznâk tâds pulveris. Tas jâkoðïâ. Tur atodoties vielas, kas veicina skrimðïaudu atjaunoðanos (tâtad der arî osteohondrozei) un matu ataugðanu:)
strawberry.
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 20:26
besk, nepriecâjies tik ïoti, sievietçm mati arî paliek plânâki ar laiku:-)))...diemþçl...
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 20:27
ja plikpaurîba ir ìençtiski pârmantota, to ne ar kâdiem avenâjiem nenovçrst.. nu varbût aizkavçt, nezinu, un "izârstçt" to var ar matu iestâdîðanu tikai :)
Nu tipa kâ Eltonam Johnam
strawberry.
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 20:28
Noela, varçtu padomât, ka esi mçìinâjusi:-)))
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 20:29
ko tad? stâdît matus?
strawberry.
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 20:33
Nç, ar avenâjiem...ja jau tik labi zini:)
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 20:36
vnk ja ir ìençtiski tâ noteikts, tâ bûs. Es jau teicu ka varbût var aizkavçt, bet agrâk vai vçlâk tas notiks.
btw, avenes neder avenâju vietâ?
strawberry.
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 20:44
strawberry.
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 20:47
Vispâr tu spied uz nolemtîbu, Noela. http://www.e-misterija.lv/modules/PNphpBB2/images/smiles/icon_twisted.gif
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 21:13
Iedzimtîba ir iedzimtîba. Un nekâda sakara ar nolemtîbu. Ja cilvçks dzimis blonds, tad ruds var kïût tikai krâsojoties. Diez vai kâdam ienâks prâtâ dzert tinti, lai mati kïûtu melni.
Forumâ dûða apskrçjâs vienâ diskusijâ, kurâ runâja par mirstoðo bçrniòu, bet izplatîtâji tâdâ sâpju brîdî atïâvâs pârmest vecâkiem, ka viòi nav lietojuði UB, ka tas palîdzçtu. Bçrniòð pçc nedçïas nomira.
Tas ir vecs reklâmas triks, sak, palûkojieties uz mani, pagâjuðajâ nedçïâ, man viena kâja bija îsâka par otru, viena acs skatîjâs uz austrumiem, otra uz rietumiem, matu nebija, toties bija pumpas, un tagad palûkojaties, tas viss ir pazudis. Uzdosiet jautâjumu, kâ man tas izdevâs? Jâ, es lietoju UB. Pçc tâdas shçmas reklamç parastos un neparastos pulverus, sulas maðînas utt, utj. izmisumâ cilvçks íersies pie niecîgâkâ salmiòa, nevis spriedelçs: ticami jeb nç. Un kâ ir slimnieka tuviniekiem. Ja kâds saka, ka varçja izârstçt, bet viòi neizvçlçjâs to ceïu? Ja saka, ka ir kâds, kam palîdzçja pilnîgâ bezizejâ, un ja nu? Kâ dzîvot ar apziòu, ka var bût bija 1 miljonâ procenta, ka varçja ko darît, un nedarîts? Skaidrais saprâts saka, ka kâjas neataug, bet ðaubas moka, ja nu tieði man, bûtu tomçr palîdzçjis.
Nedrîkst tâ izrîkoties ar cilvçkiem. Nekas dzîvç nepaiet tâpât vien. Agri vai vçlu viss nâks atpakaï.
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 21:18
strawberry

Ja jau nesaproti ne analogus, ne raþotâjus, tad nesaprotu cepienu par vietçjâ uzòçmuma atbalstîðanu. Olainfarmam, tâpat kâ pârçjiem uzòçmumiem, kuru zâles atïauts izplatît EU ir Fitline slavenais GMP, kas garantç zinâmu kvalitâti.
Salîdzinâjums ar Fitline nav korekts, jo Fitline sola ârstçt to, ko a priori ârstçt nespçj, kamçr parakstot konkrçtu medikamentu ârsts var izvçlçties no npadsmit analogiem. Kâpçc lai tas nebûtu Olainfarm raþojums? Izrakstît MSD- teiks, ka lobç MSD, izrakstîs Berlin ChemieMenarini- teiks, ka lobçs to. bet izraksta jau zâli konkrçtai vainai, ne amtibiotikas pret sirdstrieku... Neredzu nozieguma sastâvu.
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 21:18
Bingo!
Respect!



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
strawberry.
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 21:27
,,, patiesîbâ viòa man izrakstîja trîs daþâdas zâles un visas Olainfarm. Tas laikam kaut ko nozîmç tomçr.
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 21:29
Un ko nozîmçtu, ja visas trîs bûtu citas firmas?
Kamçr vien saturs atbilst vajadzîbai...
Re: 6dienu lasiijaat?
29.04.2006 21:29
un ja tev izraxtîtu 2 daþâdas zâles no citas firmas - tas arî butu slikti?

(pieraxtîðu .. kad izraxti zâles, obligâti izraxti no daþâdâm firmâm, citâdi pacienti padomâs ka kaukas nav tâ)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 7?
Ziņa: