6dienu lasiijaat?

Aizsāka doctus 

:))
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 16:16
:))
Cik interesanti - visi trîs jûs esat ârsti. Galvenais, ka kompetenti, absolûti altruisti un ar savâm parakstîtajam zâlçm esat izârstçjuði tûkstoðiem cilvçku. Aplausi!!!!!
P.S. R.R. Uztura bagâtinatâjiem jau nu noteikti nevarçtu piedevçt tâdu îpaðîbu kâ mantkarîba:))
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 16:19
Jaa, tas nu ir pilniigi skaidrs- paliidz tikai un vieniigi zaales. Ja nepaliidz, nu tad neko, katrs pats vainiigs.

Runcis Renârs
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 17:38
:))

Nu jâaa - protams tâdam tipam kâ :)) viss tâ pat ir skaidrs un zinâms. Vai tu kâdreiz esi padomâjis ka tie MM bosi izskalo smadzenes ne tikai gala patçrçtâjiem, bet arî visiem citiem kas iesaistîti ðai procesâ. Tikai tâdi izskaloti cilvçciòi var izplatît mçslus uzskatot un citiem iegalvojot ka tâ nu ir baigâ panaceja.
Ja ir laiks - palasi Heilija "Stiprâs zâles" - kaut arî grâmata ir paveca, tur jau visa tâ padarîðana ar gala patçrçtâja èakarçðanu/marketinga trikiem utt. ir skaisti apstâstîtâ. Man ðî grâmata atvçra acis, es neaizâju uz farmfirmu tirgot "tabletes" - kaut arî alga bija kudî lielâka, bet darba daudz mazâk.

Starp citu - vai kâdaim no ðiem MM izplatîtajâm tabletçm ir veikts kaut viens pçtîjums - ka paliek labâk, par blakusparâdîbâm, toksicitâti grûtniecçm utt.
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 18:34
Runci Renaar, tabletes tachu ir labas, UB ir slikti!

Runcis Renârs
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 18:40
Slikti tak ir tas ka tirgo kaut ko par ko nav ne mazâkâs jausmas. Es nevarçtu sevi iedomâties piem. autodetaïu tirzniecîbâ. Diemþçl par UB bieþi paði raþotâji neko daudz nezin. Tas taèu nav svarîgi - cilvçki pçrk, nauda nâk...
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 18:53
Es arii nestraadaaju tur, kur gribu...jo eest ta gribaas...un visu ko citu arii.

Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 18:55
mellene, UB ir labi, ja tos lieto pçc indikâcijâm, nevis kâ pagadâs, tâpat kâ zâles.


:)) - neatbildçji uz manu nesakarîgo jautâjienu - vai tiek maxâts ienâkuma nodoklis par neizplatîðanu bet fantastisku summu saòemðanu?
:))
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 19:02
RR.
Tev taisnîba, tikai daþâm no Network Marketing Kompânijâm, kuras izplata UB ir veikti klîniskie pçtîjumi. Tie ir pieejami interesentiem, arî Tev - RR.
Un arî par grûtniecçm.

Noela.
Jautajums patieðâm nesakarîgs "vai tiek maxâts ienâkuma nodoklis par neizplatîðanu bet fantastisku summu saòemðanu?" varbût formulçsi sakarîgâk?
Runcis Renârs
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 19:08
:))

Kur tos pçtîjumus var apstîties? Nu ïoti interesç...

Papildinot Noelu - Vai MM firmas kârtîgi maksâ nodokïus ? ;P
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 19:18
:))
Formulçju sakarîgâk - darbinieki (nezinu kâ viòus pareizâk nosaukt - aìenti? menedþeri?) maksâ nodokli par saviem ienâkumiem?
:))
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 19:22
RR. Manas sadarbîbas Kompânijas klîniskie pçtîjumi ir apskatâmi pie manis un pie tiem cilvçkiem, kuriem ir nopietna attieksme pret savas kompânijas produktu.
Un ne tikai klîniskie pçtîjumi.

Par Noelu - viòa gan jautâja nedaudz savâdâk - es nezinu, kâ rîkojas citu firmu distribjutori, bet es kâ paðnodarbinâta persona esmu nomaksâjis visus nodokïus, kuri man jânomaksâ un tâda ir kârtîba. Savukârt kompânija ir nomaksâjusi visus nodokïus, kas jâmaksâ, lai produktu varçtu pârdot vairumtirdzniecîbas bâzç. Piedod, neesmu ekonomists, taèu ðo lietu risinâðanai ir atseviðís departaments, kur cilvçki var uzzinât kâ bût labâs attiecîbâs ar likumu.
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 19:29
oki doki, ar tevi viss skaidrs, vismaz esi informçts, ka nodokïi ir jâmaksâ.

Bet kas attiecas uz Fitline, Sestdienâ tieði kâ bija rakstîts, ka viòi izskatâs ka nemaz tâ neraujas maksât nodokïus.
Citçju:"Tikai viens klâtesoðais vçlas uzzinât, vai par izplatîtajiem produktiem tiek maksâti nodokïi. "Pirmkârt, mçs neko neizplatâm," atbild K.Kivriòð, "bet vispâr nodokïi ir jâmaksâ. Cik daudz? To izlemiet paði."

1) viòi neko neizplata (a kâ tad Fitline brînumlîdzekïi??)
2) menedþeri paði var izlemt maksât vai nemaksât nodokïus??? Tas, manâ uztverç ir slimu suòu murgi. Nodokïi iz jâmaksâ visos gadijumos, izòemot likumâ "Par iedzîvotâju ienâkuma nodokli" 9 pantâ aprakstîtos izòçmumos.
Runcis Renârs
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 19:47
:))

Tu i nepârspçjams - normâlai lietai pilns klîniskie pçtîjumi vienmçr atrodami Internetâ, sliktâkâ gadîjumâ ir abstract. Baidos ka pçtîjums daþu izpratnç ir pielîdzinâms Valsts noslçpumam, tâ pat kâ pârdotâs vielas izcelsme un sastâvs :)
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 19:50
nopietni pçtîjumi ir publicçti normâlos þurnâlis ar normâlu impakta faktoru, un ja tas ir par ar medicînu saistîtiem jautâjumiem, tas info bûs atrodama NCBI datubâzçs - abstrakta vai fullteksta veidâ.
piemçram ðeit:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez
:))
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 19:52
Noela
Nevis esmu informçts, bet tâdi ir Kompânijas noteikumi.
Vienîgi ir tada niansîte - es nestrâdâju tikai Latvijâ, jo kompânija ir starptautiska ar oficiâlajâm pârstâvniecîbâm daudzâs valstîs:))
Tu varçtu iet par sargsuni, piemçram Ðlesaram uc Tautas kalpiem un katru dienu atgâdinat : "vai nodokïus jau nomaksâji? Nodokïi ir jamaksâ!!!!!"....domâju, ka valsts kase manâmi sâktu pildîties:))
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 19:54
Es maksâju nodokïus - kapçc citi varçtu nemaksât? Likumi tak visiem vieni, ne?
:))
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 19:56
Jâ, visiem vieni UN?:))
Runcis Renârs
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 19:56
Noela

Kâ tad - UB ies naudu tçrçt - PubMed citçtos rakstos publicçt patiesîbu par sevi.
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 20:02
nu tad es atgâdinu, ka "bet vispâr nodokïi ir jâmaksâ. Cik daudz? To izlemiet paði." tas nav normâli, ne?

RR - nu es kâ reiz par to.
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 20:03
Interesanta Jums diskusija.
Nez kâpçc notiek tâ, ka tad kad cilvekam aptrûkstas argumenti, viòð viltîgi cenðas pârslçgt sarunu uz citu tematu. Tagad bûs jârunâ par Ðleseru?
:))
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 20:03
RR
Ja nemaldos UB ir gan veikalos gan aptiekâs gan benzîntankos, tie nemaksâ nodokïus? Dîvaini.
Runcis Renârs
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 20:05
Runa iet par UB ar MM izplatîbu - ai ðitâs piramîdas viss ko var aizslçpt :)
:))
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 20:09
MM ir konfektes, cik dzirdçju:))
Var, var aizslçpt... narkotikas, ieroèi, cilvçku tirdzniecîba.
Runcis Renârs
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 20:12
Jâ jâ - Network Marketing Kompânijas ir konfektes, ceru ka tâs konfektes sçdçs cietumâ tâ pat kâ krievu MMM un citas. Mçs tev varbût sausiòus atnesîsim, ja labi uzvedîsies...
:))
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 20:16
:))RR, Tu esi smieklîgs, jo nemaz pat nemçìini saprast to, par ko runâ. Neinteresanti.
Runcis Renârs
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 20:25
Man viss par tevi tâ pat ir skaidrs. Kas man vçl bûtu TÂDS jâsaprot? To ka kâds lepojas ar to ka piekðs apkârtçjos, vai to ka kâds nesaprot ka ir sabiedrîbas parazîts?
IrgaMirga
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 21:35
Neizlasiiju liidz galam, bet gad nonaacu pie taa teksta par tiem ne vieglas naudas tiikotaajiem, ash aizrijos. Baac, nu tak cik cilveeki tajaa iesaistaas, visi staasta - oj nu samaksaashu 444 Ls, bet zato kaa pelniishu!! Tuukstoshi n-tie, mashiina utt, un tad atnaak viens upuris te un staasta, ka tur nav naudas tiikotaaji, ka gruuti jaastradaaa. Skaidrs ka gruuti!! muljkju paliek aizvien mazaak, bet kad iestaajas tai bulshitaa, tad tak cer, ka buus viegla peljnja! nav ju runa par to, kaa ir patiesiibaa, bet gan par to, uz ko cilvekei cer tajaa iesaistoties. Labaak izteereetu tos 444 Ls kaut kam deriigam - auizvestu beernu pie zobaarsta un noreguleetu sakodienu, nopirktu siltu apgjeerbu vaia pavus labus, lai mazaak mirktu kajas un slimotu, palutinaatu sevi, nevis kaut kaados meeslos iztereetu un peec tam suuri gruuti mociitos meegjinaat pakaast citus.
Pashi sevi nemiilat un citus ne tik - tas fitlainistiem
doctus
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 21:43
Man arii nav skaidrs,kaa var meenesha laikaa tos meeslus paardot 444ls veertiibaa.Kur taadus idiotus atrast? Gimenei? A ja gimene nav tik bieza? KO tad? Un telefona reekjins peec tam,kad buusi visiem saviem 1000 pazinjaam zvaniijis,un kuri tevi buus suutiijushi 10maajas taalaak? Man liekas,ka tie cilveeki iisti neiebrauc,kur vinji iesaistaas:(
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 21:53
Galvenais jau ka mums ir gudri kritiíi, kuri zina, kur iesaistâs un zina par visiem visu labâk :)
Re: 6dienu lasiijaat?
30.04.2006 21:53
o jâ, man ar nâcâs bût ðajâ prezentâcijâ! 3ls vçrtajâ seminârâ. un man bija tieði tâdas paðas sajûtas kâ raksta autorei. nu smieklîgi tas viss. sajûta tieðâm tâ kâ tâdâ sektâ. un nepârtrauktie aplausi, ko Kasparam, kâ labam oratoram izdodas tik veiksmîgi izvilinât no klâtesoðajiem. un pârtraukumâ gados jauno, uzvalkos tçrpto censoòu runas par to cik ilgâ laikâ viòi tiks pie ford focus vai pârliecinâtâkie jau tçmç uz treðâs sçrijas bembi. un vçl tâ uzvaras mûzika. Un Kaspara paòemoðie salîdzinâjumi un metaforas, par bçrnu, kurð grib staigât, bet ìimenes locekïi viòu apsçdina. Nç nu puika malacis, ka visu ðito apguvis. Ðíita, ka tas aktuâli ir bijis 90. gadu sâkumâ. nç joprojâm tas tâ ir.

starpcitu - no tâ viòu brînumlîdzekïa man biaj sarkani izsitumi, kas parâdîjâ uzreiz pçc ieòemðanas.:) nedçïu atpakaï, viens no topoðajiem menedþeriem man paziòoja, ka tas ir tâpçc, ka manas ðûnas apjuka no tâda daudzuma skâbekïa. ak, es neveselîgâ:)

un turklât to budþu noformçjums ir pelçks, neglîts un neko neizsakoðs.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 25?
Ziņa: