6dienu lasiijaat?

Aizsāka doctus 

Re: 6dienu lasiijaat?
02.05.2006 23:49
Nekaitçs un nostrâdâs, bet kâ to burciòu nodot?
beskaunja
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 09:36
galîgi nekonkurçtspçjîga tâ jûsu ideja. mçrítiecîgâk vajag uz auditoriju orientçties!
kas ir mûsdien''as aktuâlâkie atslçgvârdi? manuprât:
- enerìija
- novâjçðana
- krâniòa palielinâðana (sprieþot pçc tâ spama, kas man nâk uz meilu)

nu tad attiecîgi
- novâjçðanas èuriòas
- enerìçtiskâs èuriòas
- kr. palielinâðanas pulveris - pçc vecâ mûka receptes!

nu un gmp sertifikâtu - ka putekïos nav holesterîna un èurâs nav tauku!
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 09:41
Paldies!
Beidzot reâli priekðlikumi.
Laikam gribi tikt dibinâtâjos?
besk
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 09:53
nu man regulâri mâjâs atrodas liels putekïu daudzums, es to varçtu realizçt.
varb vispâr izveidot putekïu pieòemðanas punktu, kâ arî pieòemt putekïus tikai no bioloìiskâm mâjâm, kur nelieto domestos, un ðîs mâjas regulâri apsekot, izsniedzot starptautisku sertifikâtu.
(es dom., skaidrs, ka jûtos dibinâtâja; jûs te gribçjât èuriòas pârdot, bet es gribçtu redzçt, kas jums tâs èuriòas pirktu, ha)
þults
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 10:04
Kad uztaisîðu reklâmu, tad redzçsim. Varbût vari sâkt rakstît zolîdu preparâtu aprakstu?
besk
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 10:13
ee es nekad neesmu rakstijusi produkta aprakstu; man labak sanaktu izdomat kaut kadas vadlinijas un merkauditoriju - it ipasi pirmos 2 no augstakminetajiem - nu principaa tas butu uzrakstit projektu. varbut ta ari daram, rakstam projektu un sniedzam uz eiropu. jasak ta kartigi.
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 12:29
Uz Eiropu bûs augstu mçríçts. Pagaidâm jâapstrâdâ vietçjie tirliòi. Pagaidâm gaidu uz mailu GMP paraugu, lai varam uzdrukât savu.
Un nevajag melot, ka èuras palîdz novâjçt. Vajag tîru, pârbaudâmu patiesîbu.
Nevaru atrast èuru sastâvu ar mçrvienîbâm. Tâds vispârîgs man jau ir. Putekïiem vienkârðâk: Medeïejeva tabula, bet atkal sanâk bez vienîbâm.
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 16:47
Ja lietas sâks palikt nopietnâkas, varu pieteikties aprakstît produktu:-)))

þults
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 17:06
Bet vari jau sâkt
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 17:14
Man tas ies âtri:-)))

besk
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 17:45
es dom., eiropa ne to vien ir apmaksajus, it ipasi atieciba uz 3. pasaules valstim
vajag tikai pareizos kiivordus, vienlidziba, integracija, nodarbinatiba, sicioekonomiskais efekts, tici man!
bet nekadu gmp un sastavu nevaru saceret, nav mana nozare.

bett vai vajag sastâvu tâdu. burkâniem un kartupeïiem arî nav gmp, bet par to vçrtîgajâm îpaðîbâm var spriest, uzzinot par audzçðanu, novâkðanu, glabâðanu, u.c.
nu un tpaât ar tiem mûsu produktiem. èuriòas tikai zelta podiòâ un pçc ekoburkânu çðanas, bet putekïus - tikai no kultûrvçsturiskiem pieminekïiem un konkrçtu konfesiju baznîcâm. sâkam ar pagulðu sertificçðanu ...
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 17:58
Tas muusu :-))) produkts ir arî îpaði strukturçts un tâtad izmantota tiks katra molekula no ârstnieciskâ ðíidruma:)

þults
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 22:34
No ko tauta!
Saksim uuuuzmaniiiigi iesildît publiku!
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 22:37
uz ko iesildiit, vai uz HOKEJU.....????
þults
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 22:46
eziit palasi augstâk, tad jau sapratîsi visu. Men te nesen bija viens projekts uz papîra jâuzliek sabiedrisko attiecîbu kampaòas organizçðana. Biku uzpîpçju un izdomâju, ka pirms preci laiþ apgrozîbâ, vispirms ir reklâma. Iesildîsim tautu ar reklâmu.
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 22:50
ah veel joprojam par to...... es jau domaju kaut kas jauns... interesants..... domaajat sabeert smiltis bundzaas un nodeeveet par briinumlidzekli pret novecosanaos, tad iesaku nosaukt to pulveri par Supermaxilifer, cilveekiem patiik gari un uzmundrinosi vardi...
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 22:50
Ja, zinu gan ko tas nozime, GMP - Good Manufacturing Practice - Tas garante absolutu drosibu un nekaitigumu FtLine produktu un Laurent Cristanel kosmetikais lietotajiem!!! Tam ir jabut uz katras bundzinjas, kas ta ari ir!!!

Savukart Ðveices Vitamina Instituts garante, ka sastavs ir nemainigs un visaugstakas kvalitates!!!

Ja, neesat iepazinies ar produktiem un FitLine, tad nerunajiet, ka var kaut ko apgalvot, nezinot par to neko, tas tachu ir absurdi!!!
þults
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 22:55
Oi! Nu ir sviests - ienaidnieks mûsu nometnç!

Paldies eziit par nosaukumu, bet smiltis vçl nebija plânotas. Var bût labâk pelni? Vismaz ârstnieciski!
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 22:56
a kas tur ko daudz iepaziities, es kaa liela medicinas profesore taadu pulveri uz aatru roku sajauktu, ras ras un gatavs.
doctus
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 22:58
Jaa, ienaidnieks paraadiijies:) Mosh mums vinju vajag pie sevis??? Muus ar taadu sparu reklamees un aizstaavees:)))
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 23:01
Neee, mums buus smalka reklama, vajag iistu sabiedrisko attieciibu speciaalistu piesaistiit, taadu, kas mums uztaisis smalku kampanju...nu taadu, ar ðiku!!!!!!
doctus
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 23:02
Tas jau pa daargo:)))))
þults
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 23:02
Neaizmirstiet, ka vajag reklamçt mûsu preci, savâdâk tur klusums!
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 23:04
Doctus-vai mees varam atlautie but taupiigi, ja muusu rokas ir vislatvijas veseliiba un laime? nu nebuusim tacu tik ciniski mazi!!!
þults
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 23:07
Nu þmogas nu! Nevar atbalstît lokâlo kampaòu? Vismaz pamatlînijas nosaukumu atceraties? Par ârsta sapni kaut kas bija.... To tçmu vajadzçtu atbalstît....
doctus
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 23:07
Nu,a tev ir liels saakuma kapitaals? Vajag pa mazam un tad leenaam izplesties:)
þults
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 23:11
Vispirms vajag radît pieprasîjumu, tad âtrâk varçs lîdzekïus piesaistît. Nav ko niekoties ar pîrâdziòiem, kad te torti dala!
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 23:16
reku cita teemaa fitlinists iemeta domu, ka buut Fitline ir stiligi, tobið cool... vajag likt saprast cilvekiem, ja vini neediis muusu pulveri, tad vini buus luuzeri, un cilveekiem ir kaut kaads vemsanas reflekss uz so vaardu.. un veel mes varam soliit masiinu vietaa laivu kuterus piemeram, nu lai butu krutaaki par fitline.
doctus
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 23:17
Nu jaa, taa jau gan ir:)
Da vajag skaidri visu noformuleet. Tad jau viss aizies:)
þults
Re: 6dienu lasiijaat?
03.05.2006 23:18
Paldies par atbalstu!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 7?
Ziņa: